Portrett av David von Ballmoos
Spillerprofil · komplett datakort

David von Ballmoos

KeeperTilgjengelig
Født30. desember 1994 · 31 årNasjonalitetSveitsHøyde192 cmVekt92 kg
63Kamper
4 922Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Redninger / 90
04,2
–3,44
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
04,2
–3,44
Pasningspresisjon
0100
69,1 %–
Kampvurdering
510
7,006,52

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5RB Leip7.0Sportin8.0Sportin6.9Galatas6.7Aston V8.0Inter5.5Atalant5.7VfB Stu6.5FK Crve7.5Getafe
  1. Aston Villa6.7 vurdering
    17. sep. 2024 · 90 min
  2. Inter8.0 vurdering
    23. okt. 2024 · 90 min
  3. Atalanta5.5 vurdering
    26. nov. 2024 · 90 min
  4. VfB Stuttgart5.7 vurdering
    11. des. 2024 · 90 min
  5. FK Crvena Zvezda6.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Getafe7.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER7202017-185402018-197202019-209902020-216302021-224802022-232702023-243922024-251802026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    990 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    480 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    392 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-188 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-196 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-208 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-227 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-235 kamper · 480 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 392 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Lugano logoConference LeagueKlubb · FC Lugano · 2026-277.00
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
69.11764705882354
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueFC Lugano
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Conference LeagueFC Lugano
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Conference LeagueFC Lugano
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueFC Lugano
69,1 %

Kampvurdering

Conference LeagueFC Lugano
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Ja
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69,1 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    392 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
3,44

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
3,44

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
6,52

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
392
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
147
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
15
Baklengsmål
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    180 min · 66,7 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    90 min · 33,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
4,5
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
7,50
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
6,30

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Pasninger
67
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
9
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
31
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    480 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
1,13

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
0,19

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
7,12

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
0
Pasninger
124
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
6
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,86

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,57

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
6,64

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Pasninger
182
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
13
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    810 min · 81,8 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    180 min · 18,2 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,11
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
6,98
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
6,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
217
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
27
Baklengsmål
10

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
35
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
4
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    540 min · 75 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3,67
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,17
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
60 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
63 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
7,17
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
6,35

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
22
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
35
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
1
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
54 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
6,27

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
17
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    450 min · 62,5 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    270 min · 37,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,4
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,4
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
50 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
53 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
6,58
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
7,10

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
12
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Brudd
1
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
8
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →BSC Young Boys → FC Luganoman 8. september 2025Lån
  2. →BSC Young Boys → FC Luganosøn 7. september 2025Lån
  3. →FC Winterthur → BSC Young Boyslør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  4. →BSC Young Boys → FC Winterthurons 1. juli 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

63 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · FC Lugano–GetafeConference League · 2026-27907.5
15. oktober · FC Lugano–FK Crvena ZvezdaConference League · 2026-27906.5
29. januar · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25––
22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25––
11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25905.7
26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25905.5
6. november · BSC Young Boys–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25––
23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25908.0
1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25––
17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25906.7
27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25––
21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25326.9
22. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24908.0
15. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24907.0
13. desember · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24906.5
28. november · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24––
7. november · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24––
25. oktober · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24––
4. oktober · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24––
19. september · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24––
25. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-231207.9
18. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23906.2
11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23––
4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23907.3
28. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23907.3
21. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23907.0
20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22905.9
29. september · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22907.3
14. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22906.7
24. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22906.3
3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22906.2
28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22906.9
21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22907.2
25. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21907.6
18. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21906.2
10. desember · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21907.2
3. desember · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21907.3
26. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.2
5. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.2
29. oktober · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21906.6
22. oktober · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21906.0
16. september · BSC Young Boys–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21906.3
12. desember · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20907.9
28. november · BSC Young Boys–FC PortoEuropa League · 2019-20906.9
7. november · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-20906.6
24. oktober · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-20907.5
3. oktober · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20906.9
19. september · BSC Young Boys–FC PortoEuropa League · 2019-20907.2
27. august · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2019-20906.4
21. august · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2019-20906.1
27. november · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19906.8
7. november · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19905.8
2. oktober · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19905.8
19. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19905.8
28. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19906.7
22. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19906.7
23. november · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-18906.5
2. november · BSC Young Boys–Dynamo KyivEuropa League · 2017-18906.6
19. oktober · BSC Young Boys–Dynamo KyivEuropa League · 2017-18906.8
28. september · BSC Young Boys–Skenderbeu KorceEuropa League · 2017-18906.8
14. september · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-18906.5
23. august · BSC Young Boys–CSKA MoscowChampions League · 2017-18907.7
15. august · BSC Young Boys–CSKA MoscowChampions League · 2017-18906.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.