Portrett av Anzor Mekvabishvili
Spillerprofil · komplett datakort

Anzor Mekvabishvili

MidtbaneTilgjengelig
Født5. juni 2001 · 25 årNasjonalitetGeorgiaHøyde174 cmVekt68 kg
35Kamper
2 254Minutter
0Mål
3Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
06,7
5,511,66
Pasningspresisjon
0100
81,3 %82 %
Taklinger / 90
04,5
3,672,02
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Spartak7.3Başakşe6.2Raków C7.0FC Noah6.7Rapid V6.9FSV Mai5.9Sparta 6.9AEK Ath7.0New Eng5.6Colorad
  1. Rapid Vienna6.7 vurdering
    6. nov. 2025 · 81 min
  2. FSV Mainz 056.9 vurdering
    27. nov. 2025 · 89 min
  3. Sparta Praha5.9 vurdering
    11. des. 2025 · 57 min
  4. AEK Athens FC6.9 vurdering
    18. des. 2025 · 89 min
  5. New England Revolution7.0 vurdering
    17. okt. 2026 · 22 min
  6. Colorado Rapids5.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 27 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,550,00MINUTTER1502021-22902022-232702023-241 2062024-254892025-26492026
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    150 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 206 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,55 målpoeng / 90
    489 min · 0 mål · 3 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    49 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-223 kamper · 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-243 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2518 kamper · 1 206 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 489 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,55/90
  • 20262 kamper · 49 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Chicago Fire logoMajor League SoccerKlubb · Chicago Fire · 20266.20
Kamper
2
Minutter
49
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
81.25
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerChicago Fire
    49 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerChicago Fire
0

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerChicago Fire
5,51

Pasningspresisjon

Major League SoccerChicago Fire
81,3 %

Taklinger / 90

Major League SoccerChicago Fire
3,67

Vunne dueller

Major League SoccerChicago Fire
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · Chicago Fire · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
49
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    489 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
0,55

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
1,66

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
82 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
2,02

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
46,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
8
Fra start
5
Minutter
489
Innbytter
3
Byttet ut
5
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
188
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
11
Blokkeringer
3
Brudd
11
Dueller
45
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
12
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 18 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    1 206 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
0,75

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
3,43

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
66,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder

Spilletid

Kamper
18
Fra start
14
Minutter
1 206
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Målgivende
0
Skudd
15
Skudd på mål
3
Pasninger
689
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
46
Blokkeringer
6
Brudd
31
Dueller
118
Vunne dueller
79
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
    180 min · 66,7 %
  • UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
    90 min · 33,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
    134 min · 89,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
    16 min · 10,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Dinamo Tbilisi → Universitatea Craiovalør 20. januar 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

12 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Chicago Fire–Colorado RapidsMajor League Soccer · 2026275.6
17. oktober · Chicago Fire–New England RevolutionMajor League Soccer · 2026227.0
18. desember · Universitatea Craiova–AEK Athens FCConference League · 2025-26896.9
11. desember · Universitatea Craiova–Sparta PrahaConference League · 2025-26575.9
27. november · Universitatea Craiova–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26896.9
6. november · Universitatea Craiova–Rapid ViennaConference League · 2025-26816.7
23. oktober · Universitatea Craiova–FC NoahConference League · 2025-26617.01
2. oktober · Universitatea Craiova–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26316.2
28. august · Universitatea Craiova–BaşakşehirConference League · 2025-26207.31
21. august · Universitatea Craiova–BaşakşehirConference League · 2025-262–
14. august · Universitatea Craiova–Spartak TrnavaConference League · 2025-26497.91
7. august · Universitatea Craiova–Spartak TrnavaConference League · 2025-26106.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.