Portrett av Guram Kashia
Spillerprofil · komplett datakort

Guram Kashia

ForsvarTilgjengelig
Født4. juli 1987 · 39 årNasjonalitetGeorgiaHøyde185 cmVekt87 kg
67Kamper
5 829Minutter
4Mål
2Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03
2,481,62
Brudd / 90
02,1
1,61,72
Blokkeringer / 90
01,9
1,021,52
Vunne dueller
0100
66 %59,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Atletic6.2VfB Stu7.5Bayern 7.5Kairat 6.2Strasbo7.5AZ Alkm6.5KuPS8.2Rayo Va7.3Shkendi7.3BK Hack
  1. Strasbourg6.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 83 min
  2. AZ Alkmaar7.5 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. KuPS6.5 vurdering
    6. nov. 2025 · 72 min
  4. Rayo Vallecano8.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. Shkendija7.3 vurdering
    11. des. 2025 · 72 min
  6. BK Hacken7.3 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,150,120,000,000,29MINUTTER5172017-181 1702021-221 4702022-231 1662023-248892024-256172025-26
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    517 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,15 målpoeng / 90
    1 170 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,12 målpoeng / 90
    1 470 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 166 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    889 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,29 målpoeng / 90
    617 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-186 kamper · 517 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2213 kamper · 1 170 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,15/90
  • 2022-2315 kamper · 1 470 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2023-2413 kamper · 1 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 889 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 617 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,29/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Slovan Bratislava logoConference LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2025-267.17
Kamper
6
Minutter
497
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
85
Slovan Bratislava logoChampions LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2025-267.50
Kamper
4
Minutter
120
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 10 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    497 min · 80,6 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    120 min · 19,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2,72
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,81
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
0,75

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,27
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
64,1 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
71,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
85 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
86 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
497
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
324
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
15
Blokkeringer
7
Brudd
10
Dueller
39
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender · nr. 4

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
79
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    889 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1,62

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1,72

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1,52

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
59,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
889
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
433
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
15
Brudd
17
Dueller
66
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    626 min · 53,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    540 min · 46,3 %
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,29
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
0,17
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2,16
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
0,83
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,29
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
51 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
42,9 %
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
626
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Pasninger
220
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
9
Brudd
15
Dueller
49
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
179
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
6
Brudd
5
Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 15 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    870 min · 59,2 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    390 min · 26,5 %
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    210 min · 14,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,86
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,03
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0,83
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
70,8 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
41 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
870
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
352
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
18
Blokkeringer
8
Brudd
10
Dueller
48
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    450 min · 38,5 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    360 min · 30,8 %
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    360 min · 30,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,6
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,6
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,4
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
0,25
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
71,1 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
53,8 %
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
41 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
256
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
8
Blokkeringer
7
Brudd
8
Dueller
38
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
13
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueVitesse
    517 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueVitesse
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueVitesse
0,7

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueVitesse
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueVitesse
69,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueVitesse
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vitesse · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
329
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Brudd
4
Dueller
49
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Lokomotivi Tbilisi → Slovan Bratislavator 1. juli 2021Fri overgang
  2. →San Jose Earthquakes → Lokomotivi Tbilisions 3. mars 2021Fri overgang
  3. →Vitesse → San Jose Earthquakestir 10. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Dinamo Tbilisi → Vitessetir 31. august 2010€ 300K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

50 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. desember · Slovan Bratislava–BK HackenConference League · 2025-26907.31
11. desember · Slovan Bratislava–ShkendijaConference League · 2025-26727.3
27. november · Slovan Bratislava–Rayo VallecanoConference League · 2025-26908.21
6. november · Slovan Bratislava–KuPSConference League · 2025-26726.5
23. oktober · Slovan Bratislava–AZ AlkmaarConference League · 2025-26907.5
2. oktober · Slovan Bratislava–StrasbourgConference League · 2025-26836.2
12. august · Slovan Bratislava–Kairat AlmatyChampions League · 2025-261207.5
29. januar · Slovan Bratislava–Bayern MünchenChampions League · 2024-25907.5
21. januar · Slovan Bratislava–VfB StuttgartChampions League · 2024-25906.2
11. desember · Slovan Bratislava–Atletico MadridChampions League · 2024-25907.0
26. november · Slovan Bratislava–AC MilanChampions League · 2024-25907.2
5. november · Slovan Bratislava–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25796.2
22. oktober · Slovan Bratislava–GironaChampions League · 2024-25907.3
1. oktober · Slovan Bratislava–Manchester CityChampions League · 2024-25906.6
18. september · Slovan Bratislava–CelticChampions League · 2024-25906.0
28. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25906.7
21. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25906.9
22. februar · Slovan Bratislava–Sturm GrazConference League · 2023-24867.3
15. februar · Slovan Bratislava–Sturm GrazConference League · 2023-24906.9
14. desember · Slovan Bratislava–Olimpija LjubljanaConference League · 2023-24906.2
30. november · Slovan Bratislava–KI KlaksvikConference League · 2023-24906.9
9. november · Slovan Bratislava–LilleConference League · 2023-24907.5
26. oktober · Slovan Bratislava–LilleConference League · 2023-24906.7
5. oktober · Slovan Bratislava–Olimpija LjubljanaConference League · 2023-24907.3
21. september · Slovan Bratislava–KI KlaksvikConference League · 2023-24––
15. august · Slovan Bratislava–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24906.9
9. august · Slovan Bratislava–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24906.9
1. august · Slovan Bratislava–ZrinjskiChampions League · 2023-24906.6
25. juli · Slovan Bratislava–ZrinjskiChampions League · 2023-24907.3
19. juli · Slovan Bratislava–Swift HesperangeChampions League · 2023-24967.3
16. mars · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-231206.9
9. mars · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.5
3. november · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23907.3
27. oktober · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23908.01
13. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23907.3
6. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23908.2
15. september · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23907.0
25. november · Slovan Bratislava–PAOKConference League · 2021-22907.9
4. november · Slovan Bratislava–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22907.01
21. oktober · Slovan Bratislava–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22907.7
30. september · Slovan Bratislava–PAOKConference League · 2021-22907.2
16. september · Slovan Bratislava–FC KøbenhavnConference League · 2021-22906.5
28. juli · Slovan Bratislava–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.5
21. juli · Slovan Bratislava–BSC Young BoysChampions League · 2021-22907.5
7. desember · Vitesse–NiceEuropa League · 2017-18907.0
23. november · Vitesse–LazioEuropa League · 2017-18907.1
2. november · Vitesse–Zulte WaregemEuropa League · 2017-18677.0
19. oktober · Vitesse–Zulte WaregemEuropa League · 2017-18906.8
28. september · Vitesse–NiceEuropa League · 2017-18906.7
14. september · Vitesse–LazioEuropa League · 2017-18906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Guram Kashia: statistikk, kamper og karriere | Coro