Portrett av Adama Malouda Traoré
Spillerprofil · komplett datakort

Adama Malouda Traoré

AngrepTilgjengelig
Født5. juni 1995 · 31 årNasjonalitetMaliHøyde177 cmVekt74 kg
50Kamper
3 313Minutter
21Mål
7Målgivende
0,76Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01,9
1,540,52
Skudd / 90
02,5
1,542,08
Skudd på mål
0100
0 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
–34,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Nice7.0Dynamo 6.9Malmo F6.3PAOK6.7Eintrac8.3AZ Alkm6.3Plzen6.6Plzen5.9Konyasp7.5Alanyas
  1. Eintracht Frankfurt6.7 vurdering
    23. jan. 2025 · 63 min
  2. AZ Alkmaar8.3 vurdering
    30. jan. 2025 · 73 min
  3. Plzen6.3 vurdering
    13. feb. 2025 · 26 min
  4. Plzen6.6 vurdering
    20. feb. 2025 · 45 min
  5. Konyaspor5.9 vurdering
    25. okt. 2026 · 45 min
  6. Alanyaspor7.5 vurdering
    1. nov. 2026 · 72 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,591,001,140,521,54MINUTTER9202021-226272022-235542023-241 0382024-251172026
  1. 2021-220,59 målpoeng / 90
    920 min · 5 mål · 1 målgivende
  2. 2022-231,00 målpoeng / 90
    627 min · 5 mål · 2 målgivende
  3. 2023-241,14 målpoeng / 90
    554 min · 6 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,52 målpoeng / 90
    1 038 min · 5 mål · 1 målgivende
  5. 20261,54 målpoeng / 90
    117 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20181 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2210 kamper · 920 min · 5 mål · 1 målgivende · 0,59/90
  • 2022-2313 kamper · 627 min · 5 mål · 2 målgivende · 1,00/90
  • 2023-2410 kamper · 554 min · 6 mål · 1 målgivende · 1,14/90
  • 2024-2514 kamper · 1 038 min · 5 mål · 1 målgivende · 0,52/90
  • 20262 kamper · 117 min · 0 mål · 2 målgivende · 1,54/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Gençlerbirliği S.K. logoSüper LigKlubb · Gençlerbirliği S.K. · 20266.88
Kamper
2
Minutter
117
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
75.86206896551724
Flagg: MaliVerdensmesterskapetLandslag · Mali · 2018–
Kamper
1
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigGençlerbirliği S.K.
    117 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigGençlerbirliği S.K.
1,54

Skudd / 90

Süper LigGençlerbirliği S.K.
1,54

Skudd på mål

Süper LigGençlerbirliği S.K.
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigGençlerbirliği S.K.
1,54

Vellykkede driblinger

Süper LigGençlerbirliği S.K.
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Gençlerbirliği S.K. · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
117
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,9 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · 5 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    696 min · 67,1 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    342 min · 32,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,39
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,79

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,07
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2,11

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
43,8 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
62,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,03
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,58

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
31,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
38,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Forward

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
696
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
7
Pasninger
188
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
61
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
342
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,93

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Dueller
32
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 6 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
    554 min · –
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
1,14
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
2,92
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
72,2 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
1,3
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
66,7 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
554
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,76

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
18
Skudd på mål
13
Pasninger
195
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
52
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 13 kamper · 5 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    627 min · –
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,29
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
42,9 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,57
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
47,4 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Forward

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
627
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
197
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
83
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 10 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    710 min · 77,2 %
  • UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
    210 min · 22,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
0,63
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
2,03
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
0,43

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
50 %
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
0,38
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
58,3 %
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
54,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
710
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
8
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
118
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
10
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Forward

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
56
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
42
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
–

Skudd / 90

Ligue 1Metz
–

Skudd på mål

Ligue 1Metz
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Metz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
–

Skudd / 90

Ligue 1Metz
–

Skudd på mål

Ligue 1Metz
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Metz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupMali
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World CupMali
–

Skudd / 90

World CupMali
–

Skudd på mål

World CupMali
–

Nøkkelpasninger / 90

World CupMali
–

Vellykkede driblinger

World CupMali
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Mali · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Al Ula → Gençlerbirliği S.K.søn 1. februar 2026Tilbake fra lån
  2. →Gençlerbirliği S.K. → Tomori Beratons 10. september 2025Lån
  3. →Gençlerbirliği S.K. → Al Ulatir 9. september 2025Lån
  4. →Ferencvarosi TC → Gençlerbirliği S.K.tir 19. august 2025Permanent overgang
  5. →Ferencvarosi TC → Gençlerbirliği S.K.tor 14. august 2025Permanent overgang
  6. →Sheriff Tiraspol → Ferencvarosi TCons 15. juni 2022Fri overgang
  7. →Metz → Sheriff Tiraspolman 15. februar 2021Ikke oppgitt
  8. →Al-Adalah → Metztor 1. oktober 2020Ikke oppgitt
  9. →Metz → Orleanstor 31. januar 2019Lån
  10. →TP Mazembe → Metzman 20. august 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Gençlerbirliği S.K.–AlanyasporSüper Lig · 2026727.52
Klubb25. oktober · Gençlerbirliği S.K.–KonyasporSüper Lig · 2026455.9
Klubb20. februar · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2024-25456.6
Klubb13. februar · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2024-25266.3
Klubb30. januar · Ferencvarosi TC–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25738.311
Klubb23. januar · Ferencvarosi TC–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25636.7
Klubb12. desember · Ferencvarosi TC–PAOKEuropa League · 2024-25666.3
Klubb28. november · Ferencvarosi TC–Malmo FFEuropa League · 2024-25906.9
Klubb7. november · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25767.0
Klubb24. oktober · Ferencvarosi TC–NiceEuropa League · 2024-25907.5
Klubb3. oktober · Ferencvarosi TC–TottenhamEuropa League · 2024-25777.3
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–AnderlechtEuropa League · 2024-25907.61
Klubb13. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.9
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25907.2
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25727.3
Klubb23. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25909.53
Klubb30. november · Ferencvarosi TC–CukarickiConference League · 2023-24496.9
Klubb9. november · Ferencvarosi TC–GenkConference League · 2023-24796.9
Klubb31. august · Ferencvarosi TC–FK Zalgiris VilniusConference League · 2023-24658.92
Klubb24. august · Ferencvarosi TC–FK Zalgiris VilniusConference League · 2023-24878.32
Klubb17. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24617.91
Klubb10. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24907.2
Klubb3. august · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24456.6
Klubb27. juli · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24789.211
Klubb19. juli · Ferencvarosi TC–KI KlaksvikChampions League · 2023-24576.3
Klubb16. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23907.2
Klubb9. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23876.6
Klubb27. oktober · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23907.2
Klubb13. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.5
Klubb6. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.9
Klubb15. september · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23906.91
Klubb8. september · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23907.31
Klubb24. februar · Sheriff Tiraspol–SC BragaEuropa League · 2021-221206.2
Klubb17. februar · Sheriff Tiraspol–SC BragaEuropa League · 2021-22907.21
Klubb7. desember · Sheriff Tiraspol–Shakhtar DonetskChampions League · 2021-22907.2
Klubb24. november · Sheriff Tiraspol–Real MadridChampions League · 2021-22816.2
Klubb3. november · Sheriff Tiraspol–InterChampions League · 2021-22906.61
Klubb19. oktober · Sheriff Tiraspol–InterChampions League · 2021-22896.2
Klubb28. september · Sheriff Tiraspol–Real MadridChampions League · 2021-22907.21
Klubb15. september · Sheriff Tiraspol–Shakhtar DonetskChampions League · 2021-22907.91
Klubb25. august · Sheriff Tiraspol–Dinamo ZagrebChampions League · 2021-22906.5
Klubb17. august · Sheriff Tiraspol–Dinamo ZagrebChampions League · 2021-22908.52
Klubb29. november · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21––
Klubb8. november · Metz–DijonLigue 1 · 2020-21––
Klubb1. november · Metz–NimesLigue 1 · 2020-21––
Klubb18. oktober · Metz–AngersLigue 1 · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Adama Malouda Traoré: statistikk, kamper og karriere | Coro