Portrett av Paulius Golubickas
Spillerprofil · komplett datakort

Paulius Golubickas

MidtbaneTilgjengelig
Født19. august 1999 · 27 årNasjonalitetLitauenHøyde173 cmVektIkke oppgitt
20Kamper
1 049Minutter
1Mål
2Målgivende
0,26Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Nøkkelpasninger / 90
01,7
1,351,03
Pasningspresisjon
0100
80,9 %79 %
Taklinger / 90
01,6
0,451,28
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Cyprus6.9Kosovo6.2Polen7.0Finland6.5Malta6.7Malta6.7Nederla6.3Finland6.2Polen6.2Nederla
  1. Malta6.5 vurdering
    7. juni 2025 · 29 min
  2. Malta6.7 vurdering
    4. sep. 2025 · 22 min
  3. Nederland6.7 vurdering
    7. sep. 2025 · 23 min
  4. Finland6.3 vurdering
    9. okt. 2025 · 60 min
  5. Polen6.2 vurdering
    12. okt. 2025 · 66 min
  6. Nederland6.2 vurdering
    17. nov. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,260,90MINUTTER3222020176202335120242002024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    322 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    176 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,26 målpoeng / 90
    351 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,90 målpoeng / 90
    200 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20205 kamper · 322 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20233 kamper · 176 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20248 kamper · 351 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2024-254 kamper · 200 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,90/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: LitauenNations LeagueLandslag · Litauen · 2024-256.74
Kamper
4
Minutter
200
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
80.88235294117646
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLitauen
    200 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueLitauen
0,9

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueLitauen
1,35

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLitauen
80,9 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueLitauen
0,45

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueLitauen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Litauen · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
200
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLitauen
    351 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeLitauen
0,26

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLitauen
1,03

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLitauen
79 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeLitauen
1,28

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeLitauen
31,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Litauen · Attacker · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
8
Fra start
3
Minutter
351
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
5
Dueller
47
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationLitauen
    176 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationLitauen
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationLitauen
1,02

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationLitauen
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationLitauen
1,02

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationLitauen
41,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Litauen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
176
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
17
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipLitauen
    322 min · 100 %
  • World Cup - Qualification EuropeLitauen
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipLitauen
–
World Cup - Qualification EuropeLitauen
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipLitauen
1,12
World Cup - Qualification EuropeLitauen
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipLitauen
84 %
World Cup - Qualification EuropeLitauen
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipLitauen
1,12
World Cup - Qualification EuropeLitauen
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipLitauen
100 %
World Cup - Qualification EuropeLitauen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Litauen · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
322
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
3
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Litauen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Radomiak Radom → FK Zalgiris Vilniustor 15. januar 2026Fri overgang
  2. →Radomiak Radom → FK Zalgiris Vilniusons 14. januar 2026Fri overgang
  3. →KuPS → Radomiak Radomtir 30. desember 2025Tilbake fra lån
  4. →Radomiak Radom → KuPSman 25. august 2025Lån
  5. →Radomiak Radom → KuPSsøn 24. august 2025Lån
  6. →FK Zalgiris Vilnius → Radomiak Radomtir 21. januar 2025Fri overgang
  7. →FK Zalgiris Vilnius → Radomiak Radomons 1. januar 2025Fri overgang
  8. →HNK Gorica → FK Zalgiris Vilniuslør 7. januar 2023Fri overgang
  9. →Dainava → HNK Goricaons 30. juni 2021Ikke oppgitt
  10. →HNK Gorica → Dainavator 11. mars 2021Lån
  11. →Dainava → HNK Goricatir 7. januar 2020Ikke oppgitt
  12. →Suduva Marijampole → Dainavaons 1. januar 2020Ikke oppgitt
  13. →Dainava → Suduva Marijampolefre 1. februar 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

20 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
17. november · Litauen–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024456.2
12. oktober · Litauen–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024666.2
9. oktober · Litauen–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024606.3
7. september · Litauen–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024236.7
4. september · Litauen–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2024226.7
7. juni · Litauen–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2024296.5
24. mars · Litauen–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024457.01
21. mars · Litauen–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024616.2
18. november · Litauen–KosovoNations League · 2024-25306.9
15. november · Litauen–CyprusNations League · 2024-25806.91
15. oktober · Litauen–RomaniaNations League · 2024-25596.2
12. oktober · Litauen–KosovoNations League · 2024-25317.21
10. september · Litauen–SerbiaEM-kvalifisering · 2023456.5
7. september · Litauen–MontenegroEM-kvalifisering · 2023686.2
24. mars · Litauen–SerbiaEM-kvalifisering · 2023626.2
14. november · Litauen–PortugalEuropamesterskapet · 2020726.4
14. oktober · Litauen–SerbiaEuropamesterskapet · 2020736.4
11. oktober · Litauen–UkrainaEuropamesterskapet · 2020736.6
7. september · Litauen–UkrainaEuropamesterskapet · 2020526.5
7. juni · Litauen–LuxembourgEuropamesterskapet · 2020526.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Paulius Golubickas: statistikk, kamper og karriere | Coro