Portrett av Guus Berend Til
Spillerprofil · komplett datakort

Guus Til

Fullt navn: Guus Berend Til

MidtbaneTilgjengelig
Født22. desember 1997 · 28 årNasjonalitetNederlandHøyde186 cmVekt79 kg
92Kamper
4 277Minutter
10Mål
9Målgivende
0,4Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,7
0,671,39
Pasningspresisjon
0100
82,1 %83 %
Taklinger / 90
01,2
10,77
Vellykkede driblinger
0100
–16,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Bayer L6.6Napoli6.5Olympia7.3Liverpo7.3Atletic6.3Newcast6.9Bayern 6.1Shakhta6.4RB Leip8.2FC Port
  1. Atletico Madrid7.3 vurdering
    9. des. 2025 · 73 min
  2. Newcastle6.3 vurdering
    21. jan. 2026 · 73 min
  3. Bayern München6.9 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  4. Shakhtar Donetsk6.1 vurdering
    10. sep. 2026 · 90 min
  5. RB Leipzig6.4 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  6. FC Porto8.2 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,500,000,000,560,310,000,230,770,33MINUTTER592016-171802018-191632019-201202020-211 2792021-225902022-232442023-247752024-255832025-262702026-27
  1. 2021-220,56 målpoeng / 90
    1 279 min · 6 mål · 2 målgivende
  2. 2022-230,31 målpoeng / 90
    590 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    244 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,23 målpoeng / 90
    775 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,77 målpoeng / 90
    583 min · 2 mål · 3 målgivende
  6. 2026-270,33 målpoeng / 90
    270 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 59 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2019-202 kamper · 163 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-217 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2216 kamper · 1 279 min · 6 mål · 2 målgivende · 0,56/90
  • 2022-2310 kamper · 590 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,31/90
  • 2023-248 kamper · 244 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2512 kamper · 775 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,23/90
  • 2025-268 kamper · 583 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,77/90
  • 2026-273 kamper · 270 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,33/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
PSV Eindhoven logoChampions LeagueKlubb · PSV Eindhoven · 2026-276.89
Kamper
3
Minutter
270
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
82.05128205128206
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeaguePSV Eindhoven
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeaguePSV Eindhoven
0,33

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeaguePSV Eindhoven
0,67

Pasningspresisjon

Champions LeaguePSV Eindhoven
82,1 %

Taklinger / 90

Champions LeaguePSV Eindhoven
1

Vunne dueller

Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    583 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,77

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,39

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
83 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,77

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
31,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
583
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
131
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
5
Blokkeringer
4
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    775 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,81

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,16

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
46 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
10
Minutter
775
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
233
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
4
Dueller
63
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    244 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,74

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,74

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
32 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
244
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
25
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    435 min · 73,7 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    155 min · 26,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,41
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,45
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,41
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,74

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
33,3 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
46,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
435
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
124
Nøkkelpasninger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
54
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
15
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 16 kamper · 6 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
    1 279 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
0,56

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
0,84

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
0,77

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
16
Fra start
16
Minutter
1 279
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
6
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
80
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
17
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2020-211 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaSC Freiburg
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaSC Freiburg
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaSC Freiburg
0,75

Pasningspresisjon

BundesligaSC Freiburg
–

Taklinger / 90

BundesligaSC Freiburg
3

Vunne dueller

BundesligaSC Freiburg
31,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
6
Byttet ut
1
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
22
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    163 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
163
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    59 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
1,53

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
60 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
59
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Brudd
2
Dueller
3
Vunne dueller
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Spartak Moscow → PSV Eindhovenman 4. juli 2022€ 3M
  2. →Spartak Moscow → Feyenoordtor 1. juli 2021Lån
  3. →Spartak Moscow → SC Freiburgons 2. september 2020Lån
  4. →AZ Alkmaar → Spartak Moscowman 5. august 2019€ 18M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

80 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. oktober · PSV Eindhoven–FC PortoChampions League · 2026-27908.21
13. oktober · PSV Eindhoven–RB LeipzigChampions League · 2026-27906.4
10. september · PSV Eindhoven–Shakhtar DonetskChampions League · 2026-27906.1
28. januar · PSV Eindhoven–Bayern MünchenChampions League · 2025-26906.91
21. januar · PSV Eindhoven–NewcastleChampions League · 2025-26736.3
9. desember · PSV Eindhoven–Atletico MadridChampions League · 2025-26737.31
26. november · PSV Eindhoven–LiverpoolChampions League · 2025-26707.31
4. november · PSV Eindhoven–Olympiakos PiraeusChampions League · 2025-26586.5
21. oktober · PSV Eindhoven–NapoliChampions League · 2025-26846.61
1. oktober · PSV Eindhoven–Bayer LeverkusenChampions League · 2025-26906.61
16. september · PSV Eindhoven–Union St. GilloiseChampions League · 2025-26456.3
12. mars · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2024-25906.91
4. mars · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2024-25906.0
19. februar · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-25486.9
11. februar · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-25186.3
29. januar · PSV Eindhoven–LiverpoolChampions League · 2024-25896.9
21. januar · PSV Eindhoven–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25867.51
10. desember · PSV Eindhoven–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25126.7
27. november · PSV Eindhoven–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25267.2
5. november · PSV Eindhoven–GironaChampions League · 2024-25856.6
22. oktober · PSV Eindhoven–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25907.0
1. oktober · PSV Eindhoven–Sporting CPChampions League · 2024-25796.9
17. september · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-25626.2
13. mars · PSV Eindhoven–Borussia DortmundChampions League · 2023-24456.5
12. desember · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-2486.3
29. november · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24586.5
8. november · PSV Eindhoven–LensChampions League · 2023-24667.3
24. oktober · PSV Eindhoven–LensChampions League · 2023-2486.3
3. oktober · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24––
20. september · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-24––
30. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24126.9
22. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24216.3
15. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24306.9
8. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24––
23. februar · PSV Eindhoven–SevillaEuropa League · 2022-23906.9
16. februar · PSV Eindhoven–SevillaEuropa League · 2022-23626.2
3. november · PSV Eindhoven–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23906.2
27. oktober · PSV Eindhoven–ArsenalEuropa League · 2022-2396.5
20. oktober · PSV Eindhoven–ArsenalEuropa League · 2022-23656.3
13. oktober · PSV Eindhoven–FC ZurichEuropa League · 2022-23907.52
6. oktober · PSV Eindhoven–FC ZurichEuropa League · 2022-23296.7
8. september · PSV Eindhoven–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23––
24. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2022-23286.7
16. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2022-23––
9. august · PSV Eindhoven–MonacoChampions League · 2022-23656.3
2. august · PSV Eindhoven–MonacoChampions League · 2022-23626.2
25. mai · Feyenoord–AS RomaConference League · 2021-22596.3
5. mai · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22816.2
28. april · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22896.9
7. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22646.9
17. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22727.21
25. november · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22375.3
4. november · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22906.5
21. oktober · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22907.31
30. september · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22906.9
14. september · Feyenoord–Maccabi HaifaConference League · 2021-22906.9
22. mai · SC Freiburg–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2020-21––
9. mai · SC Freiburg–1. FC KölnBundesliga · 2020-21––
6. mai · SC Freiburg–Hertha BSCBundesliga · 2020-213–
9. april · SC Freiburg–Arminia BielefeldBundesliga · 2020-21216.9
3. april · SC Freiburg–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2020-21––
21. mars · SC Freiburg–FC AugsburgBundesliga · 2020-21566.2
13. mars · SC Freiburg–FSV Mainz 05Bundesliga · 2020-21––
6. mars · SC Freiburg–RB LeipzigBundesliga · 2020-21216.7
28. februar · SC Freiburg–Bayer LeverkusenBundesliga · 2020-21––
20. februar · SC Freiburg–Union BerlinBundesliga · 2020-21––
13. februar · SC Freiburg–Werder BremenBundesliga · 2020-21––
6. februar · SC Freiburg–Borussia DortmundBundesliga · 2020-21––
31. januar · SC Freiburg–VfL WolfsburgBundesliga · 2020-21––
23. januar · SC Freiburg–VfB StuttgartBundesliga · 2020-21106.7
20. januar · SC Freiburg–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2020-21––
17. januar · SC Freiburg–Bayern MünchenBundesliga · 2020-21––
9. januar · SC Freiburg–1. FC KölnBundesliga · 2020-21––
20. desember · SC Freiburg–Hertha BSCBundesliga · 2020-21––
16. desember · SC Freiburg–FC Schalke 04Bundesliga · 2020-21––
12. desember · SC Freiburg–Arminia BielefeldBundesliga · 2020-21––
5. desember · SC Freiburg–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2020-21116.2
28. november · SC Freiburg–FC AugsburgBundesliga · 2020-21––
22. november · SC Freiburg–FSV Mainz 05Bundesliga · 2020-2186.3
20. oktober · AZ Alkmaar–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2016-17336.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Guus Til: statistikk, kamper og karriere | Coro