Portrett av Jere Juhani Uronen
Spillerprofil · komplett datakort

Jere Uronen

Fullt navn: Jere Juhani Uronen

ForsvarTilgjengelig
Født13. juli 1994 · 32 årNasjonalitetFinlandHøyde177 cmVekt69 kg
82Kamper
4 203Minutter
1Mål
1Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
02,5
–2,02
Brudd / 90
01,7
–1,38
Blokkeringer / 90
01
–0,37
Vunne dueller
0100
–58,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9RB Leip7.31. FC K6.3Borussi7.2VfL Wol6.7Union B6.3Hertha 6.2SC Frei7.0Werder 6.9FSV Mai6.0Bayern
  1. Union Berlin6.7 vurdering
    19. feb. 2023 · 36 min
  2. Hertha BSC6.3 vurdering
    14. apr. 2023 · 19 min
  3. SC Freiburg6.2 vurdering
    23. apr. 2023 · 61 min
  4. Werder Bremen7.0 vurdering
    29. apr. 2023 · 75 min
  5. FSV Mainz 056.9 vurdering
    5. mai 2023 · 11 min
  6. Bayern München6.0 vurdering
    13. mai 2023 · 85 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,080,000,000,000,09MINUTTER1 1912016-178732018-192702019-208782021-229792022-23
  1. 2016-170,08 målpoeng / 90
    1 191 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    873 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    878 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,09 målpoeng / 90
    979 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1713 kamper · 1 191 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 2018-1911 kamper · 873 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-203 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2215 kamper · 878 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2317 kamper · 979 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,09/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Stade Brestois 29 logoLigue 1Klubb · Stade Brestois 29 · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Brudd / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 17 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC Schalke 04
    681 min · 69,6 %
  • Ligue 1Stade Brestois 29
    298 min · 30,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,85
Ligue 1Stade Brestois 29
2,42

Brudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,06
Ligue 1Stade Brestois 29
2,11

Blokkeringer / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,26
Ligue 1Stade Brestois 29
0,6

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
59,5 %
Ligue 1Stade Brestois 29
57,6 %

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–
Ligue 1Stade Brestois 29
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
9
Minutter
681
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
269
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
74
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
298
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
124
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
33
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    878 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
2,87

Brudd / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
1,64

Blokkeringer / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
0,31

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
67,5 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Defender

Spilletid

Kamper
15
Fra start
10
Minutter
878
Innbytter
5
Byttet ut
6
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
344
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
3
Brudd
16
Dueller
77
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGenk
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGenk
1,33

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueGenk
1,33

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueGenk
0

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGenk
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGenk
76 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Genk · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
4

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    873 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,72

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,93

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,21

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
49,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
82 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
9
Minutter
873
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
229
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
59
Vunne dueller
29

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    1 191 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGenk
0,76

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGenk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGenk
68,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 191
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
254
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
10
Dueller
73
Vunne dueller
50

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →AIK Stockholm → Atromitoslør 26. juli 2025Permanent overgang
  2. →Charlotte → AIK Stockholmons 29. januar 2025Permanent overgang
  3. →Charlotte → AIK Stockholmman 27. januar 2025Fri overgang
  4. →Stade Brestois 29 → Charlotteons 2. august 2023Ikke oppgitt
  5. →FC Schalke 04 → Stade Brestois 29lør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  6. →Stade Brestois 29 → FC Schalke 04lør 7. januar 2023Lån
  7. →Genk → Stade Brestois 29tir 20. juli 2021€ 1M
  8. →Helsingborg → Genkman 4. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

64 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
13. mai · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2022-23856.0
5. mai · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2022-23116.9
29. april · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2022-23757.0
23. april · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2022-23616.2
14. april · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2022-23196.3
19. februar · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2022-23366.7
10. februar · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2022-23907.2
4. februar · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23786.3
29. januar · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2022-23907.3
24. januar · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2022-23455.9
21. januar · FC Schalke 04–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2022-23906.9
1. januar · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2022-23806.9
28. desember · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2022-23––
16. oktober · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2022-23906.3
9. oktober · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2022-23907.21
2. oktober · Stade Brestois 29–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
18. september · Stade Brestois 29–AjaccioLigue 1 · 2022-23––
10. september · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23196.5
4. september · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2022-23146.3
31. august · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2022-23––
28. august · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2022-235–
21. august · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2022-23––
14. august · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2022-23––
21. mai · Stade Brestois 29–BordeauxLigue 1 · 2021-222–
14. mai · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2021-22––
7. mai · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2021-22––
1. mai · Stade Brestois 29–Clermont FootLigue 1 · 2021-22––
24. april · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2021-22907.5
20. april · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2021-22––
16. april · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22136.3
10. april · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2021-22––
3. april · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
20. mars · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2021-22846.3
13. mars · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2021-22906.6
5. mars · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2021-22897.7
27. februar · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2021-22586.5
20. februar · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2021-22146.2
6. februar · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2021-22––
15. januar · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22––
9. januar · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2021-22––
22. desember · Stade Brestois 29–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22––
11. desember · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
4. desember · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
1. desember · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22––
28. november · Stade Brestois 29–BordeauxLigue 1 · 2021-22––
21. november · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2021-22––
7. november · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2021-22687.3
31. oktober · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2021-22––
23. oktober · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2021-22––
17. oktober · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2021-22106.9
26. september · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2021-22456.9
29. august · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2021-22756.5
20. august · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22906.0
15. august · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2021-22726.9
7. august · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2021-22907.2
23. oktober · Genk–LiverpoolChampions League · 2019-20906.4
2. oktober · Genk–NapoliChampions League · 2019-20907.4
17. september · Genk–Red Bull SalzburgChampions League · 2019-20905.9
21. februar · Genk–Slavia PrahaEuropa League · 2018-19345.9
13. desember · Genk–Sarpsborg 08 FFEuropa League · 2018-19757.0
29. november · Genk–Malmo FFEuropa League · 2018-19906.5
8. november · Genk–BeşiktaşEuropa League · 2018-19906.7
25. oktober · Genk–BeşiktaşEuropa League · 2018-19906.4
4. oktober · Genk–Sarpsborg 08 FFEuropa League · 2018-19456.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jere Uronen: statistikk, kamper og karriere | Coro