Portrett av Heinz Lindner
Spillerprofil · komplett datakort

Heinz Lindner

KeeperTilgjengelig
Født17. juli 1990 · 36 årNasjonalitetØsterrikeHøyde187 cmVekt80 kg
47Kamper
2 994Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0
Pasningspresisjon
0100
–66,7 %
Kampvurdering
510
–5,90

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Kairat 8.2Qarabag6.5Marseil8.0Marseil7.5Wales6.3Azerbai6.6Estonia6.9Eintrac6.9Fenerba5.9Sveits
  1. Wales7.5 vurdering
    24. mars 2022 · 90 min
  2. Azerbaijan6.3 vurdering
    24. mars 2023 · 90 min
  3. Estonia6.6 vurdering
    27. mars 2023 · 90 min
  4. Eintracht Frankfurt6.9 vurdering
    15. feb. 2024 · 90 min
  5. Fenerbahçe6.9 vurdering
    14. mars 2024 · 90 min
  6. Sveits5.9 vurdering
    8. juni 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER1742016-17540201854020201 2902021-2218020231802023-24902024
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 290 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20160 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2016-172 kamper · 174 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20186 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20206 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2214 kamper · 1 290 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
BSC Young Boys logoEuropa LeagueKlubb · BSC Young Boys · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: ØsterrikePrivatlandskamperLandslag · Østerrike · 20245.90
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Flagg: ØsterrikeEuro ChampionshipLandslag · Østerrike · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper · nr. 12

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperØsterrike
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipØsterrike
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperØsterrike
66,7 %
Euro ChampionshipØsterrike
–

Kampvurdering

PrivatlandskamperØsterrike
5,90
Euro ChampionshipØsterrike
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
27

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper · nr. 1

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
6,90

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
58
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
5
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationØsterrike
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationØsterrike
1

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationØsterrike
6,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
34
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
4
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
    1 290 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
2,09

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,7

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
7,25

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 290
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
273
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
30
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipØsterrike
    360 min · 66,7 %
  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    180 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
1,75
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipØsterrike
1,5
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
1,5

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
73 %
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipØsterrike
6,43
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
7
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
62
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
5
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
1,33

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0,83

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
55 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
6,76

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
8
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaEintracht Frankfurt
    174 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
3,62

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaEintracht Frankfurt
1,03

Pasningspresisjon

BundesligaEintracht Frankfurt
–

Kampvurdering

BundesligaEintracht Frankfurt
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
174
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
32
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Pasninger
80
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
7
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipØsterrike
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →FC Sion → BSC Young Boystir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →FC Sion → BSC Young Boysman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Union St. Gilloise → FC Sionman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →FC Sion → Union St. Gilloisetir 16. januar 2024Lån
  5. →FC Basel 1893 → FC Siontir 28. juni 2022Ikke oppgitt
  6. →SV Wehen → FC Basel 1893tir 8. september 2020Fri overgang
  7. →Grasshoppers → SV Wehenons 2. oktober 2019Fri overgang
  8. →Eintracht Frankfurt → Grasshopperslør 1. juli 2017Fri overgang
  9. →Austria Vienna → Eintracht Frankfurtons 1. juli 2015Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

47 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. januar · BSC Young Boys–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26––
Klubb22. januar · BSC Young Boys–LyonEuropa League · 2025-26––
Klubb27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-26––
Klubb6. november · BSC Young Boys–PAOKEuropa League · 2025-26––
Klubb23. oktober · BSC Young Boys–LudogoretsEuropa League · 2025-26––
Klubb2. oktober · BSC Young Boys–FCSBEuropa League · 2025-26––
Klubb25. september · BSC Young Boys–PanathinaikosEuropa League · 2025-26––
Landslag2. juli · Østerrike–TyrkiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag25. juni · Østerrike–NederlandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag21. juni · Østerrike–PolenEuropamesterskapet · 2024––
Landslag17. juni · Østerrike–FrankrikeEuropamesterskapet · 2024––
Landslag8. juni · Østerrike–SveitsPrivatlandskamper · 2024905.9
Klubb14. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24906.9
Klubb7. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24––
Klubb22. februar · Union St. Gilloise–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24––
Klubb15. februar · Union St. Gilloise–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24906.9
Landslag27. mars · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023906.6
Landslag24. mars · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023906.3
Landslag24. mars · Østerrike–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
Klubb17. mars · FC Basel 1893–MarseilleConference League · 2021-22908.0
Klubb10. mars · FC Basel 1893–MarseilleConference League · 2021-22906.5
Klubb9. desember · FC Basel 1893–QarabagConference League · 2021-22908.2
Klubb25. november · FC Basel 1893–Kairat AlmatyConference League · 2021-22906.9
Landslag15. november · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
Landslag12. november · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb4. november · FC Basel 1893–Omonia NicosiaConference League · 2021-22906.2
Klubb21. oktober · FC Basel 1893–Omonia NicosiaConference League · 2021-22906.7
Landslag12. oktober · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag9. oktober · Østerrike–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb30. september · FC Basel 1893–Kairat AlmatyConference League · 2021-22907.2
Klubb16. september · FC Basel 1893–QarabagConference League · 2021-22908.3
Landslag7. september · Østerrike–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag4. september · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. september · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag31. mars · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag25. mars · Østerrike–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag10. juni · Østerrike–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020906.1
Landslag7. juni · Østerrike–SloveniaEuropamesterskapet · 2020907.3
Landslag24. mars · Østerrike–IsraelEuropamesterskapet · 2020905.2
Landslag21. mars · Østerrike–PolenEuropamesterskapet · 2020907.0
Landslag9. oktober · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2018907.0
Landslag6. oktober · Østerrike–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
Landslag5. september · Østerrike–GeorgiaVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
Landslag2. september · Østerrike–WalesVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
Landslag11. juni · Østerrike–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2018906.4
Klubb27. januar · Eintracht Frankfurt–FC Schalke 04Bundesliga · 2016-17907.1
Klubb21. januar · Eintracht Frankfurt–RB LeipzigBundesliga · 2016-17846.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Heinz Lindner: statistikk, kamper og karriere | Coro