Portrett av Heinz Lindner
Spillerprofil · komplett datakort

Heinz Lindner

KeeperTilgjengelig
Født17. juli 1990 · 36 årNasjonalitetØsterrikeHøyde187 cmVekt80 kg
26Kamper
1 350Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023
Redninger / 90
02,4
–2
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
01
Pasningspresisjon
0100
66,7 %–
Kampvurdering
510
5,906,45

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Moldova7.0Polen5.2Israel7.3Sloveni6.1FYR Mac6.2Moldova7.5Wales6.3Azerbai6.6Estonia5.9Sveits
  1. FYR Macedonia6.1 vurdering
    10. juni 2019 · 90 min
  2. Moldova6.2 vurdering
    15. nov. 2021 · 90 min
  3. Wales7.5 vurdering
    24. mars 2022 · 90 min
  4. Azerbaijan6.3 vurdering
    24. mars 2023 · 90 min
  5. Estonia6.6 vurdering
    27. mars 2023 · 90 min
  6. Sveits5.9 vurdering
    8. juni 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER540201854020201802023902024
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20160 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20186 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20206 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: ØsterrikePrivatlandskamperLandslag · Østerrike · 20245.90
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Flagg: ØsterrikeEuro ChampionshipLandslag · Østerrike · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20242 turneringer · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperØsterrike
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipØsterrike
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperØsterrike
–
Euro ChampionshipØsterrike
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperØsterrike
66,7 %
Euro ChampionshipØsterrike
–

Kampvurdering

PrivatlandskamperØsterrike
5,90
Euro ChampionshipØsterrike
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
27

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper · nr. 1

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationØsterrike
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationØsterrike
1

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationØsterrike
6,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
34
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
4
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipØsterrike
    360 min · 66,7 %
  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    180 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
1,75
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipØsterrike
1,5
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
1,5

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
73 %
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipØsterrike
6,43
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
7
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
62
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
5
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
1,33

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0,83

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
55 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
6,76

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
8
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipØsterrike
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →FC Sion → BSC Young Boystir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →FC Sion → BSC Young Boysman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Union St. Gilloise → FC Sionman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →FC Sion → Union St. Gilloisetir 16. januar 2024Lån
  5. →FC Basel 1893 → FC Siontir 28. juni 2022Ikke oppgitt
  6. →SV Wehen → FC Basel 1893tir 8. september 2020Fri overgang
  7. →Grasshoppers → SV Wehenons 2. oktober 2019Fri overgang
  8. →Eintracht Frankfurt → Grasshopperslør 1. juli 2017Fri overgang
  9. →Austria Vienna → Eintracht Frankfurtons 1. juli 2015Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – landslag

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. juli · Østerrike–TyrkiaEuropamesterskapet · 2024––
25. juni · Østerrike–NederlandEuropamesterskapet · 2024––
21. juni · Østerrike–PolenEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Østerrike–FrankrikeEuropamesterskapet · 2024––
8. juni · Østerrike–SveitsPrivatlandskamper · 2024905.9
27. mars · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023906.6
24. mars · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023906.3
24. mars · Østerrike–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
15. november · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
12. november · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. oktober · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
9. oktober · Østerrike–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020––
7. september · Østerrike–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
4. september · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
1. september · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020––
31. mars · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
25. mars · Østerrike–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
10. juni · Østerrike–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020906.1
7. juni · Østerrike–SloveniaEuropamesterskapet · 2020907.3
24. mars · Østerrike–IsraelEuropamesterskapet · 2020905.2
21. mars · Østerrike–PolenEuropamesterskapet · 2020907.0
9. oktober · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2018907.0
6. oktober · Østerrike–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
5. september · Østerrike–GeorgiaVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
2. september · Østerrike–WalesVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
11. juni · Østerrike–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2018906.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Heinz Lindner: statistikk, kamper og karriere | Coro