Portrett av Christos Tzolis
Spillerprofil · komplett datakort

Christos Tzolis

AngrepTilgjengelig
Født30. januar 2002 · 24 årNasjonalitetHellasHøyde179 cmVekt70 kg
78Kamper
3 704Minutter
11Mål
12Målgivende
0,56Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,380,69
Skudd / 90
03,3
1,332,74
Skudd på mål
0100
71,4 %62,5 %
Vellykkede driblinger
0100
–61,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Marseil8.2Atletic7.2Atletic7.7Coventr6.2Aston V7.7Chelsea6.8Napoli6.8Sunderl6.2Brighto6.1Liverpo
  1. Aston Villa6.2 vurdering
    31. aug. 2026 · 45 min
  2. Chelsea7.7 vurdering
    6. sep. 2026 · 90 min
  3. Napoli6.8 vurdering
    9. sep. 2026 · 24 min
  4. Sunderland6.8 vurdering
    12. sep. 2026 · 81 min
  5. Brighton6.2 vurdering
    19. sep. 2026 · 73 min
  6. Liverpool6.1 vurdering
    1. nov. 2026 · 84 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,060,002,370,430,290,690,38MINUTTER5932020-213552021-22762022-232072023-249402024-251 0502025-264732026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    355 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-232,37 målpoeng / 90
    76 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,43 målpoeng / 90
    207 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,29 målpoeng / 90
    940 min · 1 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,69 målpoeng / 90
    1 050 min · 3 mål · 5 målgivende
  6. 2026-270,38 målpoeng / 90
    473 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-219 kamper · 593 min · 5 mål · 2 målgivende · 1,06/90
  • 2021-2215 kamper · 355 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 76 min · 2 mål · 0 målgivende · 2,37/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 207 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,43/90
  • 2024-2512 kamper · 940 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,29/90
  • 2025-2613 kamper · 1 050 min · 3 mål · 5 målgivende · 0,69/90
  • 2026-277 kamper · 473 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,38/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Arsenal logoPremier LeagueKlubb · Arsenal · 2026-276.84
Kamper
6
Minutter
449
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
79.61783439490446
Arsenal logoChampions LeagueKlubb · Arsenal · 2026-276.75
Kamper
1
Minutter
24
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
90.9090909090909
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 7 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueArsenal
    449 min · 94,9 %
  • Champions LeagueArsenal
    24 min · 5,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueArsenal
0,2
Champions LeagueArsenal
3,75

Skudd / 90

Premier LeagueArsenal
0,8
Champions LeagueArsenal
11,25

Skudd på mål

Premier LeagueArsenal
75 %
Champions LeagueArsenal
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueArsenal
1,8
Champions LeagueArsenal
7,5

Vellykkede driblinger

Premier LeagueArsenal
–
Champions LeagueArsenal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Arsenal · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
449
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,6 %
Taklinger
5
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Arsenal · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
11
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,9 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 13 kamper · 3 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    1 050 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,69

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,74

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
62,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,49

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
61,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
13
Fra start
12
Minutter
1 050
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
3
Målgivende
5
Skudd
32
Skudd på mål
20
Pasninger
420
Nøkkelpasninger
29
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
84
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    940 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,29

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
1,72

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,59

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
54,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
940
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
18
Skudd på mål
10
Pasninger
320
Nøkkelpasninger
27
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Brudd
3
Dueller
93
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
13
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFortuna Düsseldorf
    207 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaFortuna Düsseldorf
–

Skudd / 90

BundesligaFortuna Düsseldorf
2,17

Skudd på mål

BundesligaFortuna Düsseldorf
60 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFortuna Düsseldorf
4,78

Vellykkede driblinger

BundesligaFortuna Düsseldorf
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Fortuna Düsseldorf · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
207
Kaptein
Nei
Vurdering
7,96

Angrep

Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,4 %
Taklinger
2
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTwente
    76 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
4,74

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueTwente
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueTwente
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Twente · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
76
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
2
Skudd
4
Skudd på mål
4
Pasninger
37
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Dueller
18
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueNorwich
    327 min · 92,1 %
  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    28 min · 7,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueNorwich
–
UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Skudd / 90

Premier LeagueNorwich
0,83
UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Skudd på mål

Premier LeagueNorwich
66,7 %
UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueNorwich
2,2
UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueNorwich
–
UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Norwich · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
3
Minutter
327
Innbytter
11
Byttet ut
3
På benken
27
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
38
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
28
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 9 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePAOK
    338 min · 57 %
  • UEFA Europa LeaguePAOK
    255 min · 43 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
1,76

Skudd / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
0,53
UEFA Europa LeaguePAOK
2,47

Skudd på mål

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
0,53
UEFA Europa LeaguePAOK
1,06

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeaguePAOK
50 %
UEFA Europa LeaguePAOK
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PAOK · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
338
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
2
Skudd
2
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
36
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PAOK · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
255
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
4
Dueller
34
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Fortuna Düsseldorf → Club Brugge KVtor 4. juli 2024€ 6.5M
  2. →Norwich → Fortuna Düsseldorfman 1. juli 2024€ 3.5M
  3. →Norwich → Fortuna Düsseldorfsøn 6. august 2023Lån
  4. →Twente → Norwichman 30. januar 2023Ikke oppgitt
  5. →Norwich → Twentefre 22. juli 2022Lån
  6. →PAOK → Norwichtor 12. august 2021€ 13M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

74 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Arsenal–LiverpoolPremier League · 2026-27846.1
19. september · Arsenal–BrightonPremier League · 2026-27736.2
12. september · Arsenal–SunderlandPremier League · 2026-27816.8
9. september · Arsenal–NapoliChampions League · 2026-27246.81
6. september · Arsenal–ChelseaPremier League · 2026-27907.71
31. august · Arsenal–Aston VillaPremier League · 2026-27456.2
21. august · Arsenal–CoventryPremier League · 2026-27767.7
24. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-26827.2
18. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-26908.21
28. januar · Club Brugge KV–MarseilleChampions League · 2025-26206.7
10. desember · Club Brugge KV–ArsenalChampions League · 2025-26906.6
26. november · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2025-26905.9
5. november · Club Brugge KV–BarcelonaChampions League · 2025-26906.61
22. oktober · Club Brugge KV–Bayern MünchenChampions League · 2025-26806.3
30. september · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2025-26907.91
18. september · Club Brugge KV–MonacoChampions League · 2025-26907.3
27. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26589.211
19. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26907.32
12. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26908.21
6. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26907.3
12. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25666.6
4. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25906.91
18. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25756.61
12. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25707.0
29. januar · Club Brugge KV–Manchester CityChampions League · 2024-25707.2
21. januar · Club Brugge KV–JuventusChampions League · 2024-25786.6
10. desember · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2024-25816.9
27. november · Club Brugge KV–CelticChampions League · 2024-25897.2
6. november · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25767.7
22. oktober · Club Brugge KV–AC MilanChampions League · 2024-25707.3
2. oktober · Club Brugge KV–Sturm GrazChampions League · 2024-25908.21
18. september · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2024-25856.9
27. mai · Fortuna Düsseldorf–VfL BochumBundesliga · 2023-241208.0
23. mai · Fortuna Düsseldorf–VfL BochumBundesliga · 2023-24877.91
25. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23236.9
18. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23136.6
11. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23188.92
4. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23226.6
22. mai · Norwich–TottenhamPremier League · 2021-22––
15. mai · Norwich–WolvesPremier League · 2021-22––
11. mai · Norwich–LeicesterPremier League · 2021-22––
8. mai · Norwich–West HamPremier League · 2021-22––
30. april · Norwich–Aston VillaPremier League · 2021-22––
23. april · Norwich–NewcastlePremier League · 2021-22156.3
16. april · Norwich–Manchester UnitedPremier League · 2021-22––
10. april · Norwich–BurnleyPremier League · 2021-221–
2. april · Norwich–BrightonPremier League · 2021-2296.3
12. februar · Norwich–Manchester CityPremier League · 2021-22––
9. februar · Norwich–Crystal PalacePremier League · 2021-22––
21. januar · Norwich–WatfordPremier League · 2021-22––
15. januar · Norwich–EvertonPremier League · 2021-22136.7
12. januar · Norwich–West HamPremier League · 2021-22186.7
28. desember · Norwich–Crystal PalacePremier League · 2021-22686.3
26. desember · Norwich–ArsenalPremier League · 2021-22156.3
5. desember · Norwich–TottenhamPremier League · 2021-22––
30. november · Norwich–NewcastlePremier League · 2021-22457.0
27. november · Norwich–WolvesPremier League · 2021-22226.6
20. november · Norwich–SouthamptonPremier League · 2021-221–
6. november · Norwich–BrentfordPremier League · 2021-22––
31. oktober · Norwich–LeedsPremier League · 2021-22216.3
23. oktober · Norwich–ChelseaPremier League · 2021-22––
16. oktober · Norwich–BrightonPremier League · 2021-22––
2. oktober · Norwich–BurnleyPremier League · 2021-22––
25. september · Norwich–EvertonPremier League · 2021-22216.3
18. september · Norwich–WatfordPremier League · 2021-22206.3
11. september · Norwich–ArsenalPremier League · 2021-22686.6
21. august · Norwich–Manchester CityPremier League · 2021-22––
14. august · Norwich–LiverpoolPremier League · 2021-22––
10. desember · PAOK–Granada CFEuropa League · 2020-21456.3
3. desember · PAOK–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21907.31
26. november · PAOK–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21588.311
5. november · PAOK–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21458.211
29. oktober · PAOK–Granada CFEuropa League · 2020-21––
22. oktober · PAOK–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21176.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Christos Tzolis: statistikk, kamper og karriere | Coro