Portrett av Yusuf Demir
Spillerprofil · komplett datakort

Yusuf Demir

Også registrert som Y. Demir

MidtbaneTilgjengelig
Født2. juni 2003 · 23 årNasjonalitetØsterrikeHøyde171 cmVekt72 kg
54Kamper
888Minutter
2Mål
1Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,7
–1,34
Taklinger / 90
03,3
–2,69
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Bayern 6.2Vitesse6.6Vitesse7.0Neftchi7.7FC Vadu7.0FC Vadu6.7Rīgas F7.2Ajax6.9AZ Alkm6.5AZ Alkm
  1. FC Vaduz7.7 vurdering
    18. aug. 2022 · 45 min
  2. FC Vaduz7.0 vurdering
    25. aug. 2022 · 66 min
  3. Rīgas FS6.7 vurdering
    3. okt. 2024 · 9 min
  4. Ajax7.2 vurdering
    30. jan. 2025 · 21 min
  5. AZ Alkmaar6.9 vurdering
    13. feb. 2025 · 19 min
  6. AZ Alkmaar6.5 vurdering
    20. feb. 2025 · 17 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,010,000,520,00MINUTTER4420201792020-214202021-221742022-23672024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    44 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-211,01 målpoeng / 90
    179 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    420 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,52 målpoeng / 90
    174 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    67 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20204 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-215 kamper · 179 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,01/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2211 kamper · 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 174 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,52/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-255 kamper · 67 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Galatasaray logoChampions LeagueKlubb · Galatasaray · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: ØsterrikeVM-kvalifisering EuropaLandslag · Østerrike · 20206.60
Kamper
4
Minutter
44
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Attacker · nr. 30

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
30
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    67 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
1,34
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,69
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGalatasaray
50 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
67
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    174 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,07

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,07

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
54,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
174
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
37
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-224 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaBarcelona
    196 min · 46,7 %
  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    119 min · 28,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBarcelona
    105 min · 25 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBarcelona
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaBarcelona
–
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueBarcelona
–
UEFA Europa LeagueBarcelona
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaBarcelona
–
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueBarcelona
0,86
UEFA Europa LeagueBarcelona
–

Pasningspresisjon

La LigaBarcelona
–
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueBarcelona
–
UEFA Europa LeagueBarcelona
–

Taklinger / 90

La LigaBarcelona
1,38
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,27
UEFA Champions LeagueBarcelona
1,71
UEFA Europa LeagueBarcelona
–

Vunne dueller

La LigaBarcelona
50 %
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
47,8 %
UEFA Champions LeagueBarcelona
40,9 %
UEFA Europa LeagueBarcelona
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Barcelona · Forward

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
196
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Pasninger
75
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
24
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
119
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
33
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
23
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Barcelona · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
105
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
22
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Barcelona · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    162 min · 90,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueRapid Vienna
    17 min · 9,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,67
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
5,29

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,11
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
34,6 %
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
162
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rapid Vienna · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
17
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,90

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
20201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
4,09

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
4,09

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
15
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Galatasaray → Rapid Viennaons 4. februar 2026Fri overgang
  2. →Galatasaray → Rapid Viennaman 2. februar 2026Fri overgang
  3. →FC Basel 1893 → Galatasarayman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →Galatasaray → FC Basel 1893ons 16. august 2023Lån
  5. →Rapid Vienna → Galatasaraytor 8. september 2022€ 6M
  6. →Barcelona → Rapid Viennator 13. januar 2022Ikke oppgitt
  7. →Rapid Vienna → Barcelonafre 9. juli 2021Lån
  8. →Barcelona → Rapid Viennaman 1. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

54 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb21. januar · Galatasaray–Atletico MadridChampions League · 2025-26––
Klubb9. desember · Galatasaray–MonacoChampions League · 2025-26––
Klubb5. november · Galatasaray–AjaxChampions League · 2025-26––
Klubb22. oktober · Galatasaray–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26––
Klubb30. september · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26––
Klubb18. september · Galatasaray–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26––
Klubb20. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25176.5
Klubb13. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25196.9
Klubb30. januar · Galatasaray–AjaxEuropa League · 2024-25217.2
Klubb21. januar · Galatasaray–Dynamo KyivEuropa League · 2024-251–
Klubb7. november · Galatasaray–TottenhamEuropa League · 2024-25––
Klubb23. oktober · Galatasaray–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25––
Klubb3. oktober · Galatasaray–Rīgas FSEuropa League · 2024-2596.7
Klubb25. september · Galatasaray–PAOKEuropa League · 2024-25––
Klubb25. august · Rapid Vienna–FC VaduzConference League · 2022-23667.0
Klubb18. august · Rapid Vienna–FC VaduzConference League · 2022-23457.71
Klubb11. august · Rapid Vienna–Neftchi BakuConference League · 2022-23637.0
Klubb24. februar · Rapid Vienna–VitesseConference League · 2021-22576.6
Klubb17. februar · Rapid Vienna–VitesseConference League · 2021-22626.2
Klubb12. desember · Barcelona–OsasunaLa Liga · 2021-22––
Klubb8. desember · Barcelona–Bayern MünchenChampions League · 2021-2286.7
Klubb4. desember · Barcelona–Real BetisLa Liga · 2021-22––
Klubb27. november · Barcelona–VillarrealLa Liga · 2021-22––
Klubb23. november · Barcelona–BenficaChampions League · 2021-22666.2
Klubb20. november · Barcelona–EspanyolLa Liga · 2021-2296.2
Landslag12. november · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb6. november · Barcelona–Celta VigoLa Liga · 2021-22––
Klubb2. november · Barcelona–Dynamo KyivChampions League · 2021-22––
Klubb30. oktober · Barcelona–AlavesLa Liga · 2021-22––
Klubb27. oktober · Barcelona–Rayo VallecanoLa Liga · 2021-22306.5
Klubb24. oktober · Barcelona–Real MadridLa Liga · 2021-22––
Klubb20. oktober · Barcelona–Dynamo KyivChampions League · 2021-22––
Klubb17. oktober · Barcelona–ValenciaLa Liga · 2021-22––
Landslag12. oktober · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag9. oktober · Østerrike–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 20202–
Klubb2. oktober · Barcelona–Atletico MadridLa Liga · 2021-22––
Klubb29. september · Barcelona–BenficaChampions League · 2021-22––
Klubb26. september · Barcelona–LevanteLa Liga · 2021-2296.2
Klubb23. september · Barcelona–CadizLa Liga · 2021-22456.7
Klubb20. september · Barcelona–Granada CFLa Liga · 2021-22757.2
Klubb14. september · Barcelona–Bayern MünchenChampions League · 2021-22316.9
Landslag7. september · Østerrike–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020146.6
Landslag4. september · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020236.3
Landslag1. september · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb29. august · Barcelona–GetafeLa Liga · 2021-22––
Klubb21. august · Barcelona–Athletic ClubLa Liga · 2021-22286.3
Klubb15. august · Barcelona–Real SociedadLa Liga · 2021-22––
Landslag31. mars · Østerrike–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. mars · Østerrike–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 202096.9
Klubb10. desember · Rapid Vienna–MoldeEuropa League · 2020-21456.5
Klubb3. desember · Rapid Vienna–ArsenalEuropa League · 2020-21906.7
Klubb26. november · Rapid Vienna–DundalkEuropa League · 2020-2196.5
Klubb5. november · Rapid Vienna–DundalkEuropa League · 2020-21187.31
Klubb15. september · Rapid Vienna–GentChampions League · 2020-21177.91
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Yusuf Demir: statistikk, kamper og karriere | Coro