Portrett av Néstor Fernando Muslera Micol
Spillerprofil · komplett datakort

Fernando Muslera

Fullt navn: Néstor Fernando Muslera Micol

KeeperTilgjengelig
Født16. juni 1986 · 40 årNasjonalitetUruguayHøyde190 cmVekt84 kg
46Kamper
3 822Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Redninger / 90
03,6
2,952,5
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,8
2,281,67
Kampvurdering
510
6,807,03

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sparta 6.7Sparta 6.3BSC You7.2BSC You6.7Tottenh7.0AZ Alkm7.0Malmo F6.3Dynamo 7.2Ajax6.6AZ Alkm
  1. Tottenham6.7 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  2. AZ Alkmaar7.0 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  3. Malmo FF7.0 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  4. Dynamo Kyiv6.3 vurdering
    21. jan. 2025 · 90 min
  5. Ajax7.2 vurdering
    30. jan. 2025 · 90 min
  6. AZ Alkmaar6.6 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,00MINUTTER6722024-25
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    672 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2019-206 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2021-228 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2412 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-258 kamper · 672 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Galatasaray logoEuropa LeagueKlubb · Galatasaray · 2024-256.82
Kamper
6
Minutter
540
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Galatasaray logoChampions LeagueKlubb · Galatasaray · 2024-256.75
Kamper
2
Minutter
132
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    540 min · 80,4 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    132 min · 19,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,67
UEFA Champions LeagueGalatasaray
4,09

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,33
UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,05

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGalatasaray
6,82
UEFA Champions LeagueGalatasaray
6,75

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
168
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
16
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
132
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
38
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
6
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
1
2023-242 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    900 min · 83,3 %
  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    180 min · 16,7 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,4
UEFA Europa LeagueGalatasaray
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,4
UEFA Europa LeagueGalatasaray
3

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueGalatasaray
7,08
UEFA Europa LeagueGalatasaray
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Pasninger
364
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
9
Redninger
24
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Pasninger
101
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    540 min · 75 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
3,17
UEFA Champions LeagueGalatasaray
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGalatasaray
0,5
UEFA Champions LeagueGalatasaray
3,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGalatasaray
7,42
UEFA Champions LeagueGalatasaray
5,60

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,42

Angrep

Pasninger
246
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
19
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,60

Angrep

Pasninger
54
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
4
Baklengsmål
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
5,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,33

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
55 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueGalatasaray
7,28

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
128
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Redninger
33
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
2
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    540 min · 75 %
  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,83
UEFA Europa LeagueGalatasaray
3,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,33
UEFA Europa LeagueGalatasaray
1

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
66 %
UEFA Europa LeagueGalatasaray
63 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueGalatasaray
6,80
UEFA Europa LeagueGalatasaray
7,10

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
129
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
17
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
7
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Galatasaray → Estudiantes L.P.man 7. juli 2025Fri overgang
  2. →Galatasaray → Estudiantes L.P.man 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Lazio → Galatasaraytir 5. juli 2011€ 6.8M
  4. →Wanderers → Lazioons 1. august 2007€ 3M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

46 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25––
13. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25906.6
30. januar · Galatasaray–AjaxEuropa League · 2024-25907.2
21. januar · Galatasaray–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25906.3
12. desember · Galatasaray–Malmo FFEuropa League · 2024-25907.0
28. november · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25907.0
7. november · Galatasaray–TottenhamEuropa League · 2024-25906.7
27. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25877.2
21. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25456.3
22. februar · Galatasaray–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24906.7
15. februar · Galatasaray–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24906.9
12. desember · Galatasaray–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24906.9
29. november · Galatasaray–Manchester UnitedChampions League · 2023-24906.2
8. november · Galatasaray–Bayern MünchenChampions League · 2023-24906.9
24. oktober · Galatasaray–Bayern MünchenChampions League · 2023-24907.0
3. oktober · Galatasaray–Manchester UnitedChampions League · 2023-24907.2
20. september · Galatasaray–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24906.9
29. august · Galatasaray–MoldeChampions League · 2023-24907.2
23. august · Galatasaray–MoldeChampions League · 2023-24907.2
15. august · Galatasaray–Olimpija LjubljanaChampions League · 2023-24907.2
8. august · Galatasaray–Olimpija LjubljanaChampions League · 2023-24907.2
2. august · Galatasaray–FK Zalgiris VilniusChampions League · 2023-24907.3
17. mars · Galatasaray–BarcelonaEuropa League · 2021-22––
10. mars · Galatasaray–BarcelonaEuropa League · 2021-22––
9. desember · Galatasaray–LazioEuropa League · 2021-22907.3
25. november · Galatasaray–MarseilleEuropa League · 2021-22908.3
4. november · Galatasaray–LokomotivEuropa League · 2021-22907.0
21. oktober · Galatasaray–LokomotivEuropa League · 2021-22906.9
30. september · Galatasaray–MarseilleEuropa League · 2021-22907.2
16. september · Galatasaray–LazioEuropa League · 2021-22907.9
28. juli · Galatasaray–PSV EindhovenChampions League · 2021-22906.3
21. juli · Galatasaray–PSV EindhovenChampions League · 2021-22905.0
11. desember · Galatasaray–Paris Saint GermainChampions League · 2019-20906.1
26. november · Galatasaray–Club Brugge KVChampions League · 2019-20907.3
6. november · Galatasaray–Real MadridChampions League · 2019-20906.3
22. oktober · Galatasaray–Real MadridChampions League · 2019-20908.8
1. oktober · Galatasaray–Paris Saint GermainChampions League · 2019-20907.8
18. september · Galatasaray–Club Brugge KVChampions League · 2019-20907.4
21. februar · Galatasaray–BenficaEuropa League · 2018-19907.4
14. februar · Galatasaray–BenficaEuropa League · 2018-19906.6
11. desember · Galatasaray–FC PortoChampions League · 2018-19905.6
28. november · Galatasaray–LokomotivChampions League · 2018-19906.3
6. november · Galatasaray–FC Schalke 04Champions League · 2018-19905.9
24. oktober · Galatasaray–FC Schalke 04Champions League · 2018-19908.4
3. oktober · Galatasaray–FC PortoChampions League · 2018-19906.8
18. september · Galatasaray–LokomotivChampions League · 2018-19907.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Fernando Muslera: statistikk, kamper og karriere | Coro