Portrett av Daniel Noel Mikael Håkans
Spillerprofil · komplett datakort

Daniel Håkans

Fullt navn: Daniel Noel Mikael Håkans

MidtbaneTilgjengelig
Født26. oktober 2000 · 26 årNasjonalitetFinlandHøyde178 cmVekt66 kg
54Kamper
3 460Minutter
12Mål
1Målgivende
0,34Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,21–
Pasningspresisjon
0100
86,7 %70 %
Taklinger / 90
03,6
1,213
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Stabæk7.3HamKam6.3Tromsø7.7Kristia6.6Kristia6.3KuPS6.3Aarhus6.7Aarhus5.8Bayer L6.3Sunderl
  1. Kristiansund BK6.6 vurdering
    10. des. 2023 · 77 min
  2. KuPS6.3 vurdering
    26. feb. 2026 · 30 min
  3. Aarhus6.3 vurdering
    21. juli 2026 · 24 min
  4. Aarhus6.7 vurdering
    29. juli 2026 · 33 min
  5. Bayer Leverkusen5.8 vurdering
    15. okt. 2026 · 30 min
  6. Sunderland6.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,140,000,360,700,000,00MINUTTER65120222402022-231 74820236422024302025-261492026-27
  1. 20220,14 målpoeng / 90
    651 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    240 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,36 målpoeng / 90
    1 748 min · 6 mål · 1 målgivende
  4. 20240,70 målpoeng / 90
    642 min · 5 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    30 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    149 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20228 kamper · 651 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2022-234 kamper · 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202328 kamper · 1 748 min · 6 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 20249 kamper · 642 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,70/90
  • 2025-261 kamper · 30 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 149 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Lech Poznan logoChampions LeagueKlubb · Lech Poznan · 2026-276.53
Kamper
2
Minutter
57
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
90
Lech Poznan logoEuropa LeagueKlubb · Lech Poznan · 2026-276.12
Kamper
2
Minutter
92
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Europa LeagueLech Poznan
    92 min · 61,7 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueLech Poznan
    57 min · 38,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Europa LeagueLech Poznan
0
Champions LeagueLech Poznan
–

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueLech Poznan
0
Champions LeagueLech Poznan
3,16

Pasningspresisjon

Europa LeagueLech Poznan
83,3 %
Champions LeagueLech Poznan
90 %

Taklinger / 90

Europa LeagueLech Poznan
0
Champions LeagueLech Poznan
3,16

Vunne dueller

Europa LeagueLech Poznan
–
Champions LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
92
Kaptein
Nei
Vurdering
6,12

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
57
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
2
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    30 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
70 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
3

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder · nr. 11

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
30
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
10
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 9 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionVålerenga
    642 min · 100 %
  • NM CupenVålerenga
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionVålerenga
–
NM CupenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionVålerenga
–
NM CupenVålerenga
–

Pasningspresisjon

1. DivisionVålerenga
–
NM CupenVålerenga
–

Taklinger / 90

1. DivisionVålerenga
–
NM CupenVålerenga
–

Vunne dueller

1. DivisionVålerenga
–
NM CupenVålerenga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Vålerenga · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
642
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Vålerenga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 28 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienVålerenga
    1 702 min · 97,4 %
  • NM CupenVålerenga
    46 min · 2,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EliteserienVålerenga
0,37
NM CupenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienVålerenga
0,79
NM CupenVålerenga
–

Pasningspresisjon

EliteserienVålerenga
–
NM CupenVålerenga
–

Taklinger / 90

EliteserienVålerenga
0,9
NM CupenVålerenga
–

Vunne dueller

EliteserienVålerenga
44,5 %
NM CupenVålerenga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Vålerenga · Midfielder

Spilletid

Kamper
26
Fra start
24
Minutter
1 702
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
21
Skudd på mål
15
Pasninger
395
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
62
Vellykkede driblinger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
164
Vunne dueller
73
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
16
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Vålerenga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSJK
    240 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSJK
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSJK
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSJK
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSJK
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSJK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · SJK · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
240
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienJerv
    590 min · 90,6 %
  • NM CupenJerv
    61 min · 9,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EliteserienJerv
–
NM CupenJerv
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienJerv
0,76
NM CupenJerv
–

Pasningspresisjon

EliteserienJerv
–
NM CupenJerv
–

Taklinger / 90

EliteserienJerv
0,76
NM CupenJerv
–

Vunne dueller

EliteserienJerv
50,7 %
NM CupenJerv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Jerv · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
590
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
1
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
67
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Jerv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Vålerenga → Lech Poznantor 1. august 2024€ 900K
  2. →Jerv → Vålerengatir 7. februar 2023Ikke oppgitt
  3. →VIFK → SJKtor 17. januar 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

39 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Lech Poznan–SunderlandEuropa League · 2026-27626.3
15. oktober · Lech Poznan–Bayer LeverkusenEuropa League · 2026-27305.8
29. juli · Lech Poznan–AarhusChampions League · 2026-27336.7
21. juli · Lech Poznan–AarhusChampions League · 2026-27246.3
26. februar · Lech Poznan–KuPSConference League · 2025-26306.3
10. desember · Vålerenga–Kristiansund BKEliteserien · 2023776.6
6. desember · Vålerenga–Kristiansund BKEliteserien · 2023767.71
3. desember · Vålerenga–TromsøEliteserien · 2023906.3
26. november · Vålerenga–HamKamEliteserien · 2023907.31
12. november · Vålerenga–StabækEliteserien · 2023827.2
5. november · Vålerenga–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2023226.3
29. oktober · Vålerenga–RosenborgEliteserien · 2023836.7
22. oktober · Vålerenga–LillestrømEliteserien · 2023906.2
8. oktober · Vålerenga–BrannEliteserien · 2023––
1. oktober · Vålerenga–SandefjordEliteserien · 2023––
24. september · Vålerenga–Bodø/GlimtEliteserien · 2023456.7
17. september · Vålerenga–ÅlesundEliteserien · 2023––
2. september · Vålerenga–VikingEliteserien · 2023906.9
27. august · Vålerenga–OddEliteserien · 2023907.0
19. august · Vålerenga–MoldeEliteserien · 2023906.3
13. august · Vålerenga–HaugesundEliteserien · 2023896.0
5. august · Vålerenga–StrømsgodsetEliteserien · 2023847.21
1. juli · Vålerenga–VikingEliteserien · 2023646.3
11. juni · Vålerenga–StrømsgodsetEliteserien · 2023656.7
4. juni · Vålerenga–Bodø/GlimtEliteserien · 2023776.3
29. mai · Vålerenga–StabækEliteserien · 2023456.3
16. mai · Vålerenga–HamKamEliteserien · 2023877.91
13. mai · Vålerenga–HaugesundEliteserien · 2023687.01
6. mai · Vålerenga–RosenborgEliteserien · 2023836.7
1. mai · Vålerenga–LillestrømEliteserien · 2023657.21
22. april · Vålerenga–BrannEliteserien · 2023275.6
10. april · Vålerenga–ÅlesundEliteserien · 2023877.31
2. oktober · Jerv–HamKamEliteserien · 2022816.6
18. september · Jerv–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022686.91
11. september · Jerv–MoldeEliteserien · 2022906.3
4. september · Jerv–OddEliteserien · 2022907.0
27. august · Jerv–Bodø/GlimtEliteserien · 2022906.7
21. august · Jerv–StrømsgodsetEliteserien · 2022816.9
14. august · Jerv–LillestrømEliteserien · 2022906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.