Portrett av Odysseas Vlachodimos
Spillerprofil · komplett datakort

Odysseas Vlachodimos

KeeperTilgjengelig
Født26. april 1994 · 32 årNasjonalitetHellasHøyde188 cmVekt78 kg
149Kamper
10 314Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,3
–2,7
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,9
–1,58
Pasningspresisjon
0100
52,6 %63 %
Kampvurdering
510
6,417,00

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Athleti5.3Atletic6.1Espanyo6.9Valenci7.2Deporti6.4Barcelo6.8Levante5.7Real Ma6.9Osasuna5.6Getafe
  1. Deportivo La Coruna7.2 vurdering
    16. sep. 2026 · 90 min
  2. Barcelona6.4 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. Levante6.8 vurdering
    12. okt. 2026 · 90 min
  4. Real Madrid5.7 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Osasuna6.9 vurdering
    26. okt. 2026 · 90 min
  6. Getafe5.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER3602017-181 4702018-197202019-204502020-211 2602021-221 2602022-239002023-242 9702025-269242026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    2 970 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    924 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-184 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1916 kamper · 1 470 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-208 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-215 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2314 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2424 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2633 kamper · 2 970 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2711 kamper · 924 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Sevilla logoLa LigaKlubb · Sevilla · 2026-276.41
Kamper
11
Minutter
924
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
52.55813953488372
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaSevilla
    924 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaSevilla
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaSevilla
–

Pasningspresisjon

La LigaSevilla
52,6 %

Kampvurdering

La LigaSevilla
6,41

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
924
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52,6 %
Taklinger
0
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 33 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaSevilla
    2 970 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaSevilla
2,7

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaSevilla
1,58

Pasningspresisjon

La LigaSevilla
63 %

Kampvurdering

La LigaSevilla
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Sevilla · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
33
Fra start
33
Minutter
2 970
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
969
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
7
Redninger
89
Baklengsmål
52

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-242 turneringer · 24 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
    900 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
2
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
2,4
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
–
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle · Nottingham Forest
6,64
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper
  • Klubb · Nottingham Forest · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
24
Fra start
17
Minutter
900
Innbytter
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Pasninger
306
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Redninger
20
Baklengsmål
24

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,86

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBenfica
1,07

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBenfica
6,75

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 260
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Pasninger
311
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Redninger
26
Baklengsmål
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
4,07

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBenfica
1,29

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBenfica
7,31

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 260
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,31

Angrep

Mål
0
Pasninger
423
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
7
Redninger
57
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBenfica
    360 min · 80 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    90 min · 20 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
3
UEFA Champions LeagueBenfica
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBenfica
1,25
UEFA Champions LeagueBenfica
2

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBenfica
–
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBenfica
6,95
UEFA Champions LeagueBenfica
6,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Pasninger
82
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
12
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
1
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    540 min · 75 %
  • UEFA Europa LeagueBenfica
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
3
UEFA Europa LeagueBenfica
6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBenfica
1,83
UEFA Europa LeagueBenfica
2,5

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
80 %
UEFA Europa LeagueBenfica
74 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBenfica
7,00
UEFA Europa LeagueBenfica
7,40

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Blokkeringer
0
Brudd
2
Redninger
18
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
12
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    900 min · 61,2 %
  • UEFA Europa LeagueBenfica
    570 min · 38,8 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
3,6
UEFA Europa LeagueBenfica
2,05

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBenfica
1,4
UEFA Europa LeagueBenfica
0,95

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
65 %
UEFA Europa LeagueBenfica
66 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBenfica
6,97
UEFA Europa LeagueBenfica
6,85

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
180
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
36
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
13
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Newcastle → Sevillatir 12. august 2025Lån
  2. →Nottingham Forest → Newcastleman 1. juli 2024€ 23.6M
  3. →Benfica → Nottingham Forestfre 1. september 2023€ 9M
  4. →Panathinaikos → Benficaman 2. juli 2018€ 2.2M
  5. →VfB Stuttgart → Panathinaikostir 26. januar 2016Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

76 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Sevilla–GetafeLa Liga · 2026-27905.6
26. oktober · Sevilla–OsasunaLa Liga · 2026-27906.9
18. oktober · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2026-27905.7
12. oktober · Sevilla–LevanteLa Liga · 2026-27906.8
19. september · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2026-27906.4
16. september · Sevilla–Deportivo La CorunaLa Liga · 2026-27907.2
11. september · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2026-27906.9
6. september · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2026-27906.1
29. august · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2026-27915.3
22. august · Sevilla–Athletic ClubLa Liga · 2026-27116.3
15. august · Sevilla–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-271027.2
23. mai · Sevilla–Celta VigoLa Liga · 2025-26––
17. mai · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2025-26906.9
13. mai · Sevilla–VillarrealLa Liga · 2025-26907.2
9. mai · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2025-26907.2
4. mai · Sevilla–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.7
26. april · Sevilla–OsasunaLa Liga · 2025-26907.5
23. april · Sevilla–LevanteLa Liga · 2025-26906.2
11. april · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.6
5. april · Sevilla–OviedoLa Liga · 2025-26906.9
21. mars · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2025-26906.5
15. mars · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.7
8. mars · Sevilla–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26906.7
1. mars · Sevilla–Real BetisLa Liga · 2025-26906.5
22. februar · Sevilla–GetafeLa Liga · 2025-26907.7
14. februar · Sevilla–AlavesLa Liga · 2025-26906.3
8. februar · Sevilla–GironaLa Liga · 2025-26908.3
2. februar · Sevilla–MallorcaLa Liga · 2025-26905.7
24. januar · Sevilla–Athletic ClubLa Liga · 2025-26907.0
19. januar · Sevilla–ElcheLa Liga · 2025-26906.9
12. januar · Sevilla–Celta VigoLa Liga · 2025-26909.0
4. januar · Sevilla–LevanteLa Liga · 2025-26906.2
20. desember · Sevilla–Real MadridLa Liga · 2025-26908.3
14. desember · Sevilla–OviedoLa Liga · 2025-26906.9
7. desember · Sevilla–ValenciaLa Liga · 2025-26906.5
30. november · Sevilla–Real BetisLa Liga · 2025-26906.3
24. november · Sevilla–EspanyolLa Liga · 2025-26907.3
8. november · Sevilla–OsasunaLa Liga · 2025-26907.2
1. november · Sevilla–Atletico MadridLa Liga · 2025-26907.0
24. oktober · Sevilla–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.2
18. oktober · Sevilla–MallorcaLa Liga · 2025-26906.9
5. oktober · Sevilla–BarcelonaLa Liga · 2025-26907.5
28. september · Sevilla–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26908.6
23. september · Sevilla–VillarrealLa Liga · 2025-26906.6
20. september · Sevilla–AlavesLa Liga · 2025-26907.0
12. september · Sevilla–ElcheLa Liga · 2025-26––
30. august · Sevilla–GironaLa Liga · 2025-26––
18. januar · Newcastle–BournemouthPremier League · 2024-25––
15. januar · Newcastle–WolvesPremier League · 2024-25––
4. januar · Newcastle–TottenhamPremier League · 2024-25––
30. desember · Newcastle–Manchester UnitedPremier League · 2024-25––
26. desember · Newcastle–Aston VillaPremier League · 2024-25––
21. desember · Newcastle–IpswichPremier League · 2024-25––
14. desember · Newcastle–LeicesterPremier League · 2024-25––
27. oktober · Newcastle–ChelseaPremier League · 2024-25––
19. oktober · Newcastle–BrightonPremier League · 2024-25––
5. oktober · Newcastle–EvertonPremier League · 2024-25––
4. februar · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2023-24––
30. januar · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2023-24––
20. januar · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2023-24––
30. desember · Nottingham Forest–Manchester UnitedPremier League · 2023-24––
26. desember · Nottingham Forest–NewcastlePremier League · 2023-24––
23. desember · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2023-24––
15. desember · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2023-24––
9. desember · Nottingham Forest–WolvesPremier League · 2023-24––
6. desember · Nottingham Forest–FulhamPremier League · 2023-24905.9
2. desember · Nottingham Forest–EvertonPremier League · 2023-24906.5
25. november · Nottingham Forest–BrightonPremier League · 2023-24906.5
12. november · Nottingham Forest–West HamPremier League · 2023-24907.0
5. november · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2023-24907.6
29. oktober · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2023-24––
21. oktober · Nottingham Forest–LutonPremier League · 2023-24––
7. oktober · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2023-24––
1. oktober · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2023-24––
23. september · Nottingham Forest–Manchester CityPremier League · 2023-24––
18. september · Nottingham Forest–BurnleyPremier League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.