Modellen sier: Sevilla 45 prosent, uavgjort 31, Osasuna 24

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Sevilla mot Osasuna, La Liga

La LigaEstadio Ramón Sánchez-Pizjuán · SevilleFulltid
Sevilla logoSevillaHjemmelag
20man 26. oktober
Osasuna logoOsasunaBortelag
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka2 mål · sann minuttlinje
  1. 24′Isaac Romero1–0
  2. 82′Félix Correia2–0
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
44%56%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
17Skudd totalt10
9Skudd i boks6
7Skudd på mål2
12%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
405Pasninger500
3Blokkerte skudd4
7Hjørnespark4
0Offside1
11Frispark8
2Keeperredninger5
1Gule kort2
0Røde kort0
Oppstillinger4-4-2 · 4-3-3
Sevilla logoHjemmelagSevilla
BortelagOsasunaOsasuna logo
47.5
Salas
177.5
Suazo
208.21 mål
Correia
216.2
Ejuke
247.9
Fofana
167.81 mål
Romero
196.5
Stassin
146.4
García
176.3
Budimir
216.2
Dubasin
66.2
Torró
166.8
Gómez
196.0
Rosier
226.4
Boyomo
246.0
Catena
Vis oppstillinger på banen
Sevilla logoHjemmelagSevilla
BortelagOsasunaOsasuna logo
47.5
Salas
177.5
Suazo
208.21 mål
Correia
216.2
Ejuke
247.9
Fofana
167.81 mål
Romero
196.5
Stassin
146.4
García
176.3
Budimir
216.2
Dubasin
66.2
Torró
166.8
Gómez
196.0
Rosier
226.4
Boyomo
246.0
Catena

Hva tallene forteller

  • BesittelseOsasuna hadde 56 % ball, men skapte minst xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Prognose

Arkivert YR-varsel for kamptidspunktet

19,4 °CVed avspark

Rundt 19,4 °C, opphold og 1 m/s vind.

Dette er et varsel, ikke målt vær

Ved avspark19,4 °C
Gjennomsnitt18,3 °C
Nedbør0 mm
Vind1 m/s
Luftfuktighet56,1 %
Lufttrykk1 018,9 hPa
Skydekke6,5 %

Datadekning: 3 av 3 varselpunkter

Om værdataene

Kampvinduet er sammenstilt av Coro: avspark til to timer etter avspark. Dette er et standardvindu, ikke kampens faktiske sluttid.

Temperatur ved avspark vises bare når varselet har et punkt på avsparkstidspunktet. Gjennomsnitt gjelder tilgjengelige varselpunkter i kampvinduet.

Modellens fasit

Publisert 26.10.2026 04:25
✓KamputfallModellen ga Sevilla 45 % · Sevilla vantTraff
×Over 2,5 målModellen ga over 52 % · det ble 2 målBom
×Begge lag scorerModellen ga ja 55 % · ett eller ingen lag scoretBom
1 av 3 markeder traffSevilla-seieren hadde 45 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

La Liga 2026-27
#LagKMFPFlytt
1 · Champions LeagueBarcelona logoBarcelona10+2927–
2 · Champions LeagueAtletico Madrid logoAtletico Madrid10+1225–
3 · Champions LeagueReal Madrid logoReal Madrid10+1524–
4 · Champions LeagueReal Betis logoReal Betis10+220–
5 · Europa LeagueReal Sociedad logoReal Sociedad10+119–
6 · Conference League-kvalifiseringSevilla logoSevilla10017–
7Alaves logoAlaves10+312–
8Athletic Club logoAthletic Club9+312–
9Celta Vigo logoCelta Vigo10+312–
10Villarreal logoVillarreal10+112–
11Deportivo La Coruna logoDeportivo La Coruna10011–
12Osasuna logoOsasuna10-1011–
13Racing Santander logoRacing Santander10-1111–
14Levante logoLevante10-310–
15Elche logoElche10-310–
16Rayo Vallecano logoRayo Vallecano9-89–
17Getafe logoGetafe10-109–
18 · NedrykkEspanyol logoEspanyol10-28–
19 · NedrykkValencia logoValencia10-106–
20 · NedrykkMalaga logoMalaga10-125–
Champions LeagueEuropa LeagueConference League-kvalifiseringNedrykk

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.