Portrett av Andrei Florin Rațiu
Spillerprofil · komplett datakort

Andrei Rațiu

Fullt navn: Andrei Florin Rațiu

ForsvarTilgjengelig
Født20. juni 1998 · 28 årNasjonalitetRomaniaHøyde183 cmVekt75 kg
135Kamper
8 182Minutter
4Mål
8Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,9
1,42,34
Brudd / 90
01,4
–1,13
Blokkeringer / 90
01
–0,24
Vunne dueller
0100
–49,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Villarr6.9Alaves6.9Crystal5.9Sevilla6.2Alaves6.6Racing 5.4Real Ma6.4Espanyo6.5Osasuna7.2Celta V
  1. Alaves6.2 vurdering
    20. aug. 2026 · 92 min
  2. Racing Santander6.6 vurdering
    5. sep. 2026 · 90 min
  3. Real Madrid5.4 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  4. Espanyol6.4 vurdering
    15. sep. 2026 · 90 min
  5. Osasuna6.5 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  6. Celta Vigo7.2 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,150,120,28MINUTTER902018-196402023-243 0672024-253 7342025-266442026-27
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    640 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,15 målpoeng / 90
    3 067 min · 2 mål · 3 målgivende
  4. 2025-260,12 målpoeng / 90
    3 734 min · 1 mål · 4 målgivende
  5. 2026-270,28 målpoeng / 90
    644 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-191 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2434 kamper · 640 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2536 kamper · 3 067 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,15/90
  • 2025-2648 kamper · 3 734 min · 1 mål · 4 målgivende · 0,12/90
  • 2026-277 kamper · 644 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,28/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rayo Vallecano logoLa LigaKlubb · Rayo Vallecano · 2026-276.31
Kamper
7
Minutter
644
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
77.43190661478599
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    644 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,4

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
–

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
–

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
–

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
77,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
644
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
257
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
12

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,4 %
Taklinger
10
Vunne dueller
37

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 48 kamper · 1 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaRayo Vallecano
    2 810 min · 75,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
    924 min · 24,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
2,24
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
2,63

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
1,22
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
0,88

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,22
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
0,29

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
49,9 %
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
49,2 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
82 %
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
72 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
35
Fra start
31
Minutter
2 810
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
4
Skudd
26
Skudd på mål
9
Pasninger
1 319
Nøkkelpasninger
43
Driblinger
117
Vellykkede driblinger
63
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
70
Blokkeringer
7
Brudd
38
Dueller
349
Vunne dueller
174
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
22
Gule kort
9
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
13
Fra start
9
Minutter
924
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
381
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
27
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
128
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-251 turnering · 36 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    3 067 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
2,14

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
0,76

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,15

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
49,5 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
36
Fra start
35
Minutter
3 067
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
20
Skudd på mål
8
Pasninger
1 380
Nøkkelpasninger
36
Driblinger
142
Vellykkede driblinger
77
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
73
Blokkeringer
5
Brudd
26
Dueller
386
Vunne dueller
191
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
24
Gule kort
5
Røde kort
0
2023-241 turnering · 34 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    640 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,69

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
0,14

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,14

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
47,9 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
19
Minutter
640
Innbytter
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
239
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
71
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaVillarreal
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueVillarreal
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Brudd / 90

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Blokkeringer / 90

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Vunne dueller

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Pasningspresisjon

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Villarreal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Villarreal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaVillarreal
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaVillarreal
–

Brudd / 90

La LigaVillarreal
–

Blokkeringer / 90

La LigaVillarreal
–

Vunne dueller

La LigaVillarreal
–

Pasningspresisjon

La LigaVillarreal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Villarreal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueVillarreal
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • La LigaVillarreal
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueVillarreal
4
La LigaVillarreal
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueVillarreal
1
La LigaVillarreal
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueVillarreal
0
La LigaVillarreal
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueVillarreal
71,4 %
La LigaVillarreal
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueVillarreal
89 %
La LigaVillarreal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Villarreal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Villarreal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Huesca → Rayo Vallecanolør 26. august 2023€ 500K
  2. →Villarreal → Huescaons 4. august 2021Ikke oppgitt
  3. →ADO Den Haag → Villarreallør 30. januar 2021Ikke oppgitt
  4. →Villarreal → ADO Den Haagons 5. august 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

85 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2026-27907.21
19. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2026-27906.5
15. september · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2026-27906.4
12. september · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2026-27905.4
5. september · Rayo Vallecano–Racing SantanderLa Liga · 2026-27906.61
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2026-27––
20. august · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2026-27926.2
15. august · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2026-271025.9
27. mai · Rayo Vallecano–Crystal PalaceConference League · 2025-26906.9
23. mai · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2025-2686.9
17. mai · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2025-26908.21
14. mai · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2025-26176.6
11. mai · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2025-26907.7
7. mai · Rayo Vallecano–StrasbourgConference League · 2025-26907.5
3. mai · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2025-26226.6
30. april · Rayo Vallecano–StrasbourgConference League · 2025-26907.2
26. april · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.0
23. april · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2025-26908.3
16. april · Rayo Vallecano–AEK Athens FCConference League · 2025-26905.2
12. april · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2025-26906.3
9. april · Rayo Vallecano–AEK Athens FCConference League · 2025-26907.2
3. april · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2025-26908.2
22. mars · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2025-26907.3
19. mars · Rayo Vallecano–SamsunsporConference League · 2025-26906.7
16. mars · Rayo Vallecano–LevanteLa Liga · 2025-26257.2
12. mars · Rayo Vallecano–SamsunsporConference League · 2025-26906.3
8. mars · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2025-26906.2
4. mars · Rayo Vallecano–OviedoLa Liga · 2025-26907.3
28. februar · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2025-26906.5
21. februar · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2025-26907.51
15. februar · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2025-26908.21
1. februar · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2025-26906.3
11. januar · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2025-26386.2
2. januar · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2025-26906.3
18. desember · Rayo Vallecano–DritaConference League · 2025-26906.2
15. desember · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2025-26907.2
11. desember · Rayo Vallecano–JagielloniaConference League · 2025-26906.9
7. desember · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2025-26906.9
1. desember · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2025-26906.6
27. november · Rayo Vallecano–Slovan BratislavaConference League · 2025-26586.3
23. november · Rayo Vallecano–OviedoLa Liga · 2025-26907.7
9. november · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2025-26907.7
6. november · Rayo Vallecano–Lech PoznanConference League · 2025-26357.5
1. november · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2025-26906.0
26. oktober · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2025-26906.9
23. oktober · Rayo Vallecano–BK HackenConference League · 2025-2697.21
19. oktober · Rayo Vallecano–LevanteLa Liga · 2025-26907.3
5. oktober · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2025-26907.31
2. oktober · Rayo Vallecano–ShkendijaConference League · 2025-26––
28. september · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2025-26906.7
24. september · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.0
21. september · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2025-26907.2
14. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2025-26907.0
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.2
28. august · Rayo Vallecano–NemanConference League · 2025-26––
25. august · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2025-26905.9
21. august · Rayo Vallecano–NemanConference League · 2025-26126.9
15. august · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2025-26906.9
24. mai · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2024-25907.2
18. mai · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2024-25906.9
15. mai · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2024-25906.9
9. mai · Rayo Vallecano–Las PalmasLa Liga · 2024-25786.9
24. april · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2024-25906.7
19. april · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2024-25906.9
13. april · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2024-25906.2
4. april · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2024-25906.6
29. mars · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2024-25906.9
16. mars · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2024-25977.31
9. mars · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2024-25906.5
1. mars · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2024-25908.31
22. februar · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2024-25906.3
17. februar · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.9
7. februar · Rayo Vallecano–ValladolidLa Liga · 2024-25907.3
31. januar · Rayo Vallecano–LeganesLa Liga · 2024-25866.9
26. januar · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2024-25906.6
19. januar · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2024-25907.21
10. januar · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2024-25907.0
22. desember · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2024-25907.0
18. desember · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2024-25336.3
14. desember · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2024-25906.5
7. desember · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2024-25907.3
1. desember · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2024-25906.5
24. november · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2024-25907.2
8. november · Rayo Vallecano–Las PalmasLa Liga · 2024-25907.0
26. oktober · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2024-25907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Andrei Rațiu: statistikk, kamper og karriere | Coro