Portrett av Jorge de Frutos Sebastián
Spillerprofil · komplett datakort

Jorge de Frutos

Fullt navn: Jorge de Frutos Sebastián

AngrepTilgjengelig
Født20. februar 1997 · 29 årNasjonalitetSpaniaHøyde173 cmVekt72 kg
198Kamper
12 005Minutter
30Mål
24Målgivende
0,4Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,550,42
Skudd / 90
02,3
0,821,86
Skudd på mål
0100
100 %49,3 %
Vellykkede driblinger
0100
–47,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Crystal6.5Sevilla6.6Alaves6.2Barcelo6.4Racing 6.7Osasuna6.7Athleti7.1Getafe5.8Elche9.1Celta V
  1. Racing Santander6.4 vurdering
    5. sep. 2026 · 89 min
  2. Osasuna6.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 71 min
  3. Athletic Club6.7 vurdering
    10. okt. 2026 · 45 min
  4. Getafe7.1 vurdering
    19. okt. 2026 · 65 min
  5. Elche5.8 vurdering
    24. okt. 2026 · 46 min
  6. Celta Vigo9.1 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,530,560,120,320,420,55MINUTTER562019-202 1872020-211 7662021-221 5402023-242 5122024-253 2492025-266572026-27
  1. 2020-210,53 målpoeng / 90
    2 187 min · 4 mål · 9 målgivende
  2. 2021-220,56 målpoeng / 90
    1 766 min · 4 mål · 7 målgivende
  3. 2023-240,12 målpoeng / 90
    1 540 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,32 målpoeng / 90
    2 512 min · 6 mål · 3 målgivende
  5. 2025-260,42 målpoeng / 90
    3 249 min · 12 mål · 3 målgivende
  6. 2026-270,55 målpoeng / 90
    657 min · 2 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-203 kamper · 56 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2137 kamper · 2 187 min · 4 mål · 9 målgivende · 0,53/90
  • 2021-2225 kamper · 1 766 min · 4 mål · 7 målgivende · 0,56/90
  • 2023-2436 kamper · 1 540 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2024-2536 kamper · 2 512 min · 6 mål · 3 målgivende · 0,32/90
  • 2025-2649 kamper · 3 249 min · 12 mål · 3 målgivende · 0,42/90
  • 2026-279 kamper · 657 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,55/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rayo Vallecano logoLa LigaKlubb · Rayo Vallecano · 2026-276.87
Kamper
9
Minutter
657
Mål
2
Målgivende
2
Pasning %
73.62637362637362
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    657 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaRayo Vallecano
0,55

Skudd / 90

La LigaRayo Vallecano
0,82

Skudd på mål

La LigaRayo Vallecano
100 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaRayo Vallecano
0,96

Vellykkede driblinger

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
657
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
6
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,6 %
Taklinger
10
Vunne dueller
31

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
1
2025-262 turneringer · 49 kamper · 12 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaRayo Vallecano
    2 483 min · 76,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
    766 min · 23,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaRayo Vallecano
0,4
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
0,47

Skudd / 90

La LigaRayo Vallecano
1,85
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
1,88

Skudd på mål

La LigaRayo Vallecano
54,9 %
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
31,3 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,12
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
1,53

Vellykkede driblinger

La LigaRayo Vallecano
47,5 %
UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
47,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Attacker · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
36
Fra start
31
Minutter
2 483
Innbytter
5
Byttet ut
25
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
10
Målgivende
1
Skudd
51
Skudd på mål
28
Pasninger
398
Nøkkelpasninger
31
Driblinger
59
Vellykkede driblinger
28
Straffer vunnet
3
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
31
Brudd
11
Dueller
267
Vunne dueller
116
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
39
Frispark begått
34
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rayo Vallecano · Attacker · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
13
Fra start
7
Minutter
766
Innbytter
6
Byttet ut
5
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
16
Skudd på mål
5
Pasninger
166
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
81
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
17
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 36 kamper · 6 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    2 512 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaRayo Vallecano
0,32

Skudd / 90

La LigaRayo Vallecano
1,47

Skudd på mål

La LigaRayo Vallecano
46,3 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,15

Vellykkede driblinger

La LigaRayo Vallecano
33 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Attacker

Spilletid

Kamper
36
Fra start
30
Minutter
2 512
Innbytter
6
Byttet ut
23
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
6
Målgivende
3
Skudd
41
Skudd på mål
19
Pasninger
579
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
94
Vellykkede driblinger
31
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
38
Brudd
18
Dueller
314
Vunne dueller
117
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
33
Frispark begått
41
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2023-241 turnering · 36 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    1 540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaRayo Vallecano
0,12

Skudd / 90

La LigaRayo Vallecano
1,34

Skudd på mål

La LigaRayo Vallecano
47,8 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaRayo Vallecano
0,99

Vellykkede driblinger

La LigaRayo Vallecano
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Attacker

Spilletid

Kamper
36
Fra start
14
Minutter
1 540
Innbytter
22
Byttet ut
12
På benken
23
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
23
Skudd på mål
11
Pasninger
419
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
40
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Brudd
7
Dueller
161
Vunne dueller
73
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
25
Frispark begått
15
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 25 kamper · 4 mål · 7 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaLevante
    1 766 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaLevante
0,56

Skudd / 90

La LigaLevante
1,83

Skudd på mål

La LigaLevante
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaLevante
1,12

Vellykkede driblinger

La LigaLevante
47,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Levante · Attacker

Spilletid

Kamper
25
Fra start
20
Minutter
1 766
Innbytter
5
Byttet ut
12
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
4
Målgivende
7
Skudd
36
Skudd på mål
20
Pasninger
410
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
76
Vellykkede driblinger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
33
Blokkeringer
1
Brudd
12
Dueller
248
Vunne dueller
97
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
39
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 37 kamper · 4 mål · 9 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaLevante
    2 187 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaLevante
0,53

Skudd / 90

La LigaLevante
0,95

Skudd på mål

La LigaLevante
47,8 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaLevante
1,69

Vellykkede driblinger

La LigaLevante
49,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Levante · Attacker

Spilletid

Kamper
37
Fra start
22
Minutter
2 187
Innbytter
15
Byttet ut
14
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
4
Målgivende
9
Skudd
23
Skudd på mål
11
Pasninger
587
Nøkkelpasninger
41
Driblinger
93
Vellykkede driblinger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
48
Blokkeringer
2
Brudd
16
Dueller
297
Vunne dueller
135
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
36
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValladolid
    56 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaValladolid
–

Skudd / 90

La LigaValladolid
1,61

Skudd på mål

La LigaValladolid
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaValladolid
1,61

Vellykkede driblinger

La LigaValladolid
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valladolid · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
56
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
12
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Levante → Rayo Vallecanotor 17. august 2023€ 8M
  2. →Real Madrid → Levantetir 4. august 2020Ikke oppgitt
  3. →Rayo Majadahonda → Real Madridtir 3. juli 2018€ 100K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

97 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2026-27909.12
24. oktober · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2026-27465.8
19. oktober · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2026-27657.11
10. oktober · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2026-27456.7
19. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2026-27716.7
5. september · Rayo Vallecano–Racing SantanderLa Liga · 2026-27896.4
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2026-27576.2
20. august · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2026-27926.61
15. august · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2026-271026.5
27. mai · Rayo Vallecano–Crystal PalaceConference League · 2025-26705.9
23. mai · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2025-26456.9
17. mai · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2025-26907.9
14. mai · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2025-26306.2
11. mai · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2025-26686.7
7. mai · Rayo Vallecano–StrasbourgConference League · 2025-26786.3
3. mai · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2025-26687.2
30. april · Rayo Vallecano–StrasbourgConference League · 2025-26896.6
26. april · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2025-26266.5
23. april · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2025-26906.6
16. april · Rayo Vallecano–AEK Athens FCConference League · 2025-26906.3
12. april · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2025-26456.2
9. april · Rayo Vallecano–AEK Athens FCConference League · 2025-26806.3
3. april · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2025-26896.9
22. mars · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2025-26316.6
19. mars · Rayo Vallecano–SamsunsporConference League · 2025-26807.3
16. mars · Rayo Vallecano–LevanteLa Liga · 2025-26906.5
12. mars · Rayo Vallecano–SamsunsporConference League · 2025-26146.3
8. mars · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2025-26586.5
4. mars · Rayo Vallecano–OviedoLa Liga · 2025-26657.52
28. februar · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2025-26907.71
21. februar · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2025-26776.7
15. februar · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2025-26645.9
1. februar · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2025-26567.31
24. januar · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2025-26726.2
18. januar · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2025-26786.7
11. januar · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2025-26698.51
2. januar · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2025-26677.91
15. desember · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2025-26186.6
11. desember · Rayo Vallecano–JagielloniaConference League · 2025-26306.9
7. desember · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2025-26706.5
1. desember · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2025-26836.2
27. november · Rayo Vallecano–Slovan BratislavaConference League · 2025-26906.9
23. november · Rayo Vallecano–OviedoLa Liga · 2025-26906.9
9. november · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2025-26716.3
6. november · Rayo Vallecano–Lech PoznanConference League · 2025-26107.31
1. november · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2025-26666.3
26. oktober · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2025-26837.3
23. oktober · Rayo Vallecano–BK HackenConference League · 2025-26456.7
19. oktober · Rayo Vallecano–LevanteLa Liga · 2025-26758.62
5. oktober · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2025-26776.6
2. oktober · Rayo Vallecano–ShkendijaConference League · 2025-26306.2
28. september · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2025-26677.2
24. september · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
21. september · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2025-26898.21
14. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2025-26906.3
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2025-26766.6
28. august · Rayo Vallecano–NemanConference League · 2025-26309.912
25. august · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2025-26796.3
21. august · Rayo Vallecano–NemanConference League · 2025-26306.5
15. august · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2025-26818.911
24. mai · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2024-25896.5
18. mai · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2024-25886.91
15. mai · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2024-25677.21
9. mai · Rayo Vallecano–Las PalmasLa Liga · 2024-25316.9
2. mai · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2024-25676.3
24. april · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2024-25226.6
19. april · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2024-25716.6
13. april · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2024-25706.3
4. april · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2024-25906.5
29. mars · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2024-25706.5
16. mars · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2024-25765.9
22. februar · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2024-25425.7
17. februar · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.7
7. februar · Rayo Vallecano–ValladolidLa Liga · 2024-25836.91
31. januar · Rayo Vallecano–LeganesLa Liga · 2024-25766.2
26. januar · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2024-25876.6
19. januar · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2024-25606.3
10. januar · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2024-25867.01
22. desember · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2024-25456.3
18. desember · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2024-25906.7
14. desember · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2024-25666.91
7. desember · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2024-25596.9
1. desember · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2024-25266.9
24. november · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2024-25866.9
8. november · Rayo Vallecano–Las PalmasLa Liga · 2024-25907.0
26. oktober · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2024-25847.2
20. oktober · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2024-25906.9
5. oktober · Rayo Vallecano–ValladolidLa Liga · 2024-25908.72
28. september · Rayo Vallecano–LeganesLa Liga · 2024-25806.6
25. september · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2024-25577.0
22. september · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2024-25857.2
16. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2024-25336.7
31. august · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2024-25636.6
27. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2024-25646.91
24. august · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2024-25646.2
18. august · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2024-25757.21
25. mai · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2023-24787.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jorge de Frutos: statistikk, kamper og karriere | Coro