Portrett av Iván Balliu Campeny
Spillerprofil · komplett datakort

Iván Balliu

Fullt navn: Iván Balliu Campeny

ForsvarTilgjengelig
Født1. januar 1992 · 34 årNasjonalitetAlbaniaHøyde172 cmVekt63 kg
260Kamper
16 371Minutter
1Mål
9Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,9
1,561,55
Brudd / 90
01,3
–1,03
Blokkeringer / 90
01
–0,44
Vunne dueller
0100
–50,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Alaves6.3Sevilla5.9Barcelo6.2Racing 5.6Real Ma6.3Espanyo6.3Osasuna6.5Athleti6.7Getafe6.4Elche
  1. Real Madrid5.6 vurdering
    12. sep. 2026 · 4 min
  2. Espanyol6.3 vurdering
    15. sep. 2026 · 6 min
  3. Osasuna6.3 vurdering
    19. sep. 2026 · 3 min
  4. Athletic Club6.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 45 min
  5. Getafe6.7 vurdering
    19. okt. 2026 · 59 min
  6. Elche6.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 76 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,190,050,090,030,000,000,00MINUTTER2 3312016-171 9512017-183 1482021-222 8572023-241 2252024-251 2182025-264032026-27
  1. 2017-180,05 målpoeng / 90
    1 951 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,09 målpoeng / 90
    3 148 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 2023-240,03 målpoeng / 90
    2 857 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 225 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 218 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    403 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1727 kamper · 2 331 min · 0 mål · 5 målgivende · 0,19/90
  • 2017-1825 kamper · 1 951 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,05/90
  • 2021-2235 kamper · 3 148 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,09/90
  • 2022-2337 kamper · 3 237 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2437 kamper · 2 857 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,03/90
  • 2024-2538 kamper · 1 225 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2623 kamper · 1 218 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-279 kamper · 403 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rayo Vallecano logoLa LigaKlubb · Rayo Vallecano · 2026-276.30
Kamper
9
Minutter
403
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
81.30841121495327
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    403 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,56

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
–

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
–

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
–

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
81,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
5
Minutter
403
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
7
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 23 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
    624 min · 51,2 %
  • La LigaRayo Vallecano
    594 min · 48,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
0,87
La LigaRayo Vallecano
2,27

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
0,72
La LigaRayo Vallecano
1,36

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
0,43
La LigaRayo Vallecano
0,45

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
42,9 %
La LigaRayo Vallecano
56,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRayo Vallecano
88 %
La LigaRayo Vallecano
82 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
624
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
392
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
6
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
42
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
14
Fra start
6
Minutter
594
Innbytter
8
Byttet ut
4
På benken
29
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
265
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
15
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
55
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 38 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    1 225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,25

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
0,96

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,29

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
45 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
38
Fra start
24
Minutter
1 225
Innbytter
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
466
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
13
Dueller
109
Vunne dueller
49
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
19
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-241 turnering · 37 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    2 857 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,39

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
0,88

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,35

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
50,5 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
37
Fra start
34
Minutter
2 857
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
1 036
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
44
Blokkeringer
11
Brudd
28
Dueller
216
Vunne dueller
109
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
41
Gule kort
4
Røde kort
0
2022-231 turnering · 37 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    3 237 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,47

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
0,7

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,08

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
54,1 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
37
Fra start
37
Minutter
3 237
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
1 325
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
53
Blokkeringer
3
Brudd
25
Dueller
233
Vunne dueller
126
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
34
Frispark begått
42
Gule kort
6
Røde kort
0
2021-221 turnering · 35 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    3 148 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,29

Brudd / 90

La LigaRayo Vallecano
1,11

Blokkeringer / 90

La LigaRayo Vallecano
0,14

Vunne dueller

La LigaRayo Vallecano
51,8 %

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Defender

Spilletid

Kamper
35
Fra start
35
Minutter
3 148
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
1 254
Nøkkelpasninger
44
Driblinger
54
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
45
Blokkeringer
5
Brudd
39
Dueller
284
Vunne dueller
147
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
57
Frispark begått
42
Gule kort
10
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2017-181 turnering · 25 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    1 951 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
1,57

Brudd / 90

Ligue 1Metz
1,25

Blokkeringer / 90

Ligue 1Metz
0,42

Vunne dueller

Ligue 1Metz
58,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
22
Minutter
1 951
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
908
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
34
Blokkeringer
9
Brudd
27
Dueller
187
Vunne dueller
109
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
35
Frispark begått
23
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 27 kamper · 0 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    2 331 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,2

Brudd / 90

Ligue 1Metz
2,16

Blokkeringer / 90

Ligue 1Metz
0,46

Vunne dueller

Ligue 1Metz
55,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
27
Fra start
26
Minutter
2 331
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
5
Skudd
4
Pasninger
978
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
57
Blokkeringer
12
Brudd
56
Dueller
215
Vunne dueller
119
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
27
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Barcelona → Aroucaman 1. juli 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

89 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2026-270–
24. oktober · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2026-27766.4
19. oktober · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2026-27596.7
10. oktober · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2026-27456.5
19. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2026-2736.3
15. september · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2026-2766.3
12. september · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2026-2745.6
5. september · Rayo Vallecano–Racing SantanderLa Liga · 2026-27156.2
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2026-27935.9
20. august · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2026-27––
15. august · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2026-271026.3
27. mai · Rayo Vallecano–Crystal PalaceConference League · 2025-26––
23. mai · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2025-26886.6
17. mai · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2025-26––
14. mai · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2025-26736.6
11. mai · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2025-26––
7. mai · Rayo Vallecano–StrasbourgConference League · 2025-26126.3
3. mai · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2025-26906.9
30. april · Rayo Vallecano–StrasbourgConference League · 2025-26––
26. april · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
23. april · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2025-26––
16. april · Rayo Vallecano–AEK Athens FCConference League · 2025-26––
12. april · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2025-26––
9. april · Rayo Vallecano–AEK Athens FCConference League · 2025-26––
3. april · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2025-26––
22. mars · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
19. mars · Rayo Vallecano–SamsunsporConference League · 2025-26266.2
16. mars · Rayo Vallecano–LevanteLa Liga · 2025-26767.2
12. mars · Rayo Vallecano–SamsunsporConference League · 2025-26––
8. mars · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2025-26––
4. mars · Rayo Vallecano–OviedoLa Liga · 2025-262–
28. februar · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
21. februar · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2025-26––
15. februar · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
1. februar · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2025-26––
11. januar · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2025-26527.3
21. desember · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2025-26335.6
18. desember · Rayo Vallecano–DritaConference League · 2025-26907.2
15. desember · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2025-26116.6
11. desember · Rayo Vallecano–JagielloniaConference League · 2025-26606.2
7. desember · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2025-26206.6
1. desember · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2025-26136.7
27. november · Rayo Vallecano–Slovan BratislavaConference League · 2025-26326.7
23. november · Rayo Vallecano–OviedoLa Liga · 2025-26––
9. november · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2025-26––
6. november · Rayo Vallecano–Lech PoznanConference League · 2025-26556.5
1. november · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2025-26116.7
26. oktober · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2025-26136.7
23. oktober · Rayo Vallecano–BK HackenConference League · 2025-26906.2
19. oktober · Rayo Vallecano–LevanteLa Liga · 2025-26––
5. oktober · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
2. oktober · Rayo Vallecano–ShkendijaConference League · 2025-26907.3
28. september · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2025-26––
24. september · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.9
21. september · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2025-26227.3
14. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2025-26––
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
28. august · Rayo Vallecano–NemanConference League · 2025-26907.0
25. august · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
21. august · Rayo Vallecano–NemanConference League · 2025-26796.9
15. august · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2025-26––
24. mai · Rayo Vallecano–MallorcaLa Liga · 2024-25596.7
18. mai · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2024-25907.2
15. mai · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2024-25676.7
9. mai · Rayo Vallecano–Las PalmasLa Liga · 2024-25907.7
2. mai · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2024-25907.2
24. april · Rayo Vallecano–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
19. april · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2024-25––
13. april · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2024-25––
4. april · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2024-25––
29. mars · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2024-25206.7
16. mars · Rayo Vallecano–Real SociedadLa Liga · 2024-25––
9. mars · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2024-25206.6
1. mars · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2024-25206.5
22. februar · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2024-25––
17. februar · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2024-25––
7. februar · Rayo Vallecano–ValladolidLa Liga · 2024-25––
31. januar · Rayo Vallecano–LeganesLa Liga · 2024-25196.3
26. januar · Rayo Vallecano–GironaLa Liga · 2024-25126.6
19. januar · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2024-25306.2
10. januar · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2024-25156.7
22. desember · Rayo Vallecano–Real BetisLa Liga · 2024-25––
18. desember · Rayo Vallecano–VillarrealLa Liga · 2024-25576.7
14. desember · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2024-25246.3
7. desember · Rayo Vallecano–ValenciaLa Liga · 2024-25126.6
1. desember · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2024-25––
24. november · Rayo Vallecano–SevillaLa Liga · 2024-25––
8. november · Rayo Vallecano–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
26. oktober · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2024-25136.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.