Portrett av Vanja Milinković-Savić
Spillerprofil · komplett datakort

Vanja Milinković-Savić

KeeperTilgjengelig
Født20. februar 1997 · 29 årNasjonalitetSerbiaHøyde202 cmVekt96 kg
25Kamper
1 530Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0
Pasningspresisjon
0100
65,6 %52,9 %
Kampvurdering
510
7,316,50

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.4Hellas6.7Nederla6.8Nederla
  1. Hellas8.4 vurdering
    24. sep. 2026 · 90 min
  2. Nederland6.7 vurdering
    27. sep. 2026 · 90 min
  3. Nederland6.8 vurdering
    4. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER270202272020239020242702026-27
  1. 20220,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20223 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20238 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SerbiaNations LeagueLandslag · Serbia · 2026-277.31
Kamper
3
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
65.6
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSerbia
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueSerbia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueSerbia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSerbia
65,6 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueSerbia
7,31

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
7,31

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
125
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65,6 %
Taklinger
0
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperSerbia
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSerbia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

PrivatlandskamperSerbia
–
Euro ChampionshipSerbia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperSerbia
–
Euro ChampionshipSerbia
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperSerbia
52,9 %
Euro ChampionshipSerbia
–

Kampvurdering

PrivatlandskamperSerbia
6,50
Euro ChampionshipSerbia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
34

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper · nr. 23

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSerbia
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationSerbia
1,63

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationSerbia
1,13

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSerbia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationSerbia
6,79

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Pasninger
267
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
13
Baklengsmål
9

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSerbia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueSerbia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueSerbia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSerbia
81,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueSerbia
7,15

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Pasninger
60

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,7 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupSerbia
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World CupSerbia
5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World CupSerbia
2,67

Pasningspresisjon

World CupSerbia
66 %

Kampvurdering

World CupSerbia
6,73

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
104
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
15
Baklengsmål
8

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSerbia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSerbia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Serbia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Torino → Napolilør 26. juli 2025Lån
  2. →Standard Liege → Torinoons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  3. →Torino → Standard Liegeman 1. juli 2019Lån
  4. →Ascoli → Torinosøn 30. juni 2019Ikke oppgitt
  5. →Torino → Ascolitor 31. januar 2019Lån
  6. →Torino → Spalfre 6. juli 2018Lån
  7. →Lechia Gdansk → Torinolør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  8. →Vojvodina → Manchester Unitedons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  9. →Manchester United → Vojvodinaons 2. juli 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

8 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
4. oktober · Serbia–NederlandNations League · 2026-27906.8
1. oktober · Serbia–TysklandNations League · 2026-270–
27. september · Serbia–NederlandNations League · 2026-27906.7
24. september · Serbia–HellasNations League · 2026-27908.4
25. juni · Serbia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024––
20. juni · Serbia–SloveniaEuropamesterskapet · 2024––
16. juni · Serbia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
8. juni · Serbia–SverigePrivatlandskamper · 2024––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Vanja Milinković-Savić: statistikk, kamper og karriere | Coro