Portrett av Jean-Charles Victor Castelletto
Spillerprofil · komplett datakort

Jean-Charles Castelletto

Fullt navn: Jean-Charles Victor Castelletto

ForsvarTilgjengelig
Født26. januar 1995 · 31 årNasjonalitetKamerunHøyde176 cmVekt76 kg
191Kamper
14 954Minutter
6Mål
2Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
01,5
1,171,24
Brudd / 90
01,5
0,861,17
Blokkeringer / 90
01
0,580,36
Vunne dueller
0100
58,5 %55,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Lens6.6Marseil7.2Strasbo6.0Lille6.3Rennes7.0Paris S7.2Toulous7.3Angers6.7Auxerre7.7Montpel
  1. Rennes6.3 vurdering
    18. apr. 2025 · 90 min
  2. Paris Saint Germain7.0 vurdering
    22. apr. 2025 · 90 min
  3. Toulouse7.2 vurdering
    27. apr. 2025 · 90 min
  4. Angers7.3 vurdering
    4. mai 2025 · 90 min
  5. Auxerre6.7 vurdering
    10. mai 2025 · 90 min
  6. Montpellier7.7 vurdering
    17. mai 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,050,050,041,000,030,070,00MINUTTER1 8412019-201 9472020-212 5122021-2218020223 1202022-232 4662023-242 6222024-25
  1. 2020-210,05 målpoeng / 90
    1 947 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,04 målpoeng / 90
    2 512 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20221,00 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2022-230,03 målpoeng / 90
    3 120 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2023-240,07 målpoeng / 90
    2 466 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    2 622 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-2022 kamper · 1 841 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 2020-2124 kamper · 1 947 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 2021-2228 kamper · 2 512 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,04/90
  • 20222 kamper · 180 min · 1 mål · 1 målgivende · 1,00/90
  • 2022-2341 kamper · 3 120 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,03/90
  • 20231 kamper · 86 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2428 kamper · 2 466 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2024-2530 kamper · 2 622 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Nantes logoLigue 1Klubb · Nantes · 2024-256.80
Kamper
30
Minutter
2622
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
40
Flagg: KamerunPrivatlandskamperLandslag · Kamerun · 20236.90
Kamper
1
Minutter
86
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
84
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 30 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    2 622 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,17

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
0,86

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,58

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
58,5 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
30
Fra start
30
Minutter
2 622
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Skudd
16
Skudd på mål
6
Pasninger
1 357
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
34
Blokkeringer
17
Brudd
25
Dueller
176
Vunne dueller
103
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
34
Gule kort
5
Røde kort
1
2023-241 turnering · 28 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    2 466 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,24

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
1,17

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,36

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
55,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 466
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
2
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
1 272
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
34
Blokkeringer
10
Brudd
32
Dueller
199
Vunne dueller
111
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
33
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperKamerun
    86 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperKamerun
1,05

Brudd / 90

PrivatlandskamperKamerun
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperKamerun
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperKamerun
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperKamerun
84 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Kamerun · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
50
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 41 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nantes
    2 572 min · 82,4 %
  • UEFA Europa LeagueNantes
    548 min · 17,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,5
UEFA Europa LeagueNantes
1,64

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
2,03
UEFA Europa LeagueNantes
1,31

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,77
UEFA Europa LeagueNantes
0,16

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
61,3 %
UEFA Europa LeagueNantes
62,2 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–
UEFA Europa LeagueNantes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
31
Minutter
2 572
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
1 327
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
43
Blokkeringer
22
Brudd
58
Dueller
243
Vunne dueller
149
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
28
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
548
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
253
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
37
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 2 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupKamerun
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World CupKamerun
1,5

Brudd / 90

World CupKamerun
3

Blokkeringer / 90

World CupKamerun
0,5

Vunne dueller

World CupKamerun
72,7 %

Pasningspresisjon

World CupKamerun
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Kamerun · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
11
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 28 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    2 512 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,61

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
1,07

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,97

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
57,5 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 512
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
1
Skudd
12
Skudd på mål
5
Pasninger
1 165
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
45
Blokkeringer
27
Brudd
30
Dueller
207
Vunne dueller
119
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
42
Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 24 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    1 947 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,53

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
2,17

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,92

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
57,7 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
22
Minutter
1 947
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
833
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
33
Blokkeringer
20
Brudd
47
Dueller
182
Vunne dueller
105
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
36
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 22 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    1 841 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Brudd / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 841
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Nantes → Al-Duhail SCons 23. juli 2025Permanent overgang
  2. →Nantes → Al-Duhail SCman 21. juli 2025Permanent overgang
  3. →Stade Brestois 29 → Nantesons 1. juli 2020Fri overgang
  4. →Club Brugge KV → Stade Brestois 29fre 21. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →RED Star FC 93 → Club Brugge KVlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  6. →Club Brugge KV → RED Star FC 93tor 21. juli 2016Lån
  7. →Royal Excel Mouscron → Club Brugge KVfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  8. →Auxerre → Club Brugge KVtor 23. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. mai · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.7
Klubb10. mai · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb4. mai · Nantes–AngersLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb27. april · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb22. april · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25907.0
Klubb18. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb15. mars · Nantes–LilleLigue 1 · 2024-25746.0
Klubb9. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb2. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb23. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb15. februar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2024-25456.3
Klubb7. februar · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.9
Klubb2. februar · Nantes–ReimsLigue 1 · 2024-25906.2
Klubb26. januar · Nantes–LyonLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb19. januar · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb10. januar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb4. januar · Nantes–LilleLigue 1 · 2024-25907.0
Klubb15. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.3
Klubb8. desember · Nantes–RennesLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb30. november · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25736.9
Klubb24. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb9. november · Nantes–LensLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb3. november · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb27. oktober · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb20. oktober · Nantes–NiceLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb29. september · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.0
Klubb22. september · Nantes–AngersLigue 1 · 2024-25906.5
Klubb15. september · Nantes–ReimsLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb25. august · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb18. august · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb4. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.9
Klubb26. april · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb20. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb14. april · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb7. april · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb31. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb16. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb10. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb3. mars · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb24. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24687.71
Klubb17. februar · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb11. februar · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb3. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb20. desember · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb17. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24586.2
Klubb9. desember · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb2. desember · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb26. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb12. november · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb5. november · Nantes–ReimsLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb28. oktober · Nantes–LensLigue 1 · 2023-24906.2
Landslag12. oktober · Kamerun–RusslandPrivatlandskamper · 2023866.9
Klubb6. oktober · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb1. oktober · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24906.0
Klubb23. september · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24906.5
Klubb17. september · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb1. september · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.7
Klubb25. august · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-24907.31
Klubb20. august · Nantes–LilleLigue 1 · 2023-24906.7
Klubb3. juni · Nantes–AngersLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb27. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2022-23906.2
Klubb20. mai · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2022-23906.2
Klubb14. mai · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb7. mai · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23906.3
Klubb3. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.6
Klubb23. april · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb16. april · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb9. april · Nantes–MonacoLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb2. april · Nantes–ReimsLigue 1 · 2022-23––
Klubb17. mars · Nantes–LyonLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb12. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2022-23––
Klubb4. mars · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23906.7
Klubb26. februar · Nantes–RennesLigue 1 · 2022-23906.7
Klubb23. februar · Nantes–JuventusEuropa League · 2022-23906.6
Klubb16. februar · Nantes–JuventusEuropa League · 2022-23886.3
Klubb12. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2022-23206.3
Klubb5. februar · Nantes–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb29. januar · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2022-23907.6
Klubb15. januar · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2022-23907.2
Klubb11. januar · Nantes–LyonLigue 1 · 2022-23907.0
Klubb1. januar · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb28. desember · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23907.2
Landslag28. november · Kamerun–SerbiaVerdensmesterskapet · 2022908.311
Landslag24. november · Kamerun–SveitsVerdensmesterskapet · 2022907.2
Klubb13. november · Nantes–AjaccioLigue 1 · 2022-23906.6
Klubb6. november · Nantes–ReimsLigue 1 · 2022-23907.2
Klubb3. november · Nantes–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23907.3
Klubb27. oktober · Nantes–QarabagEuropa League · 2022-23907.71
Klubb23. oktober · Nantes–NiceLigue 1 · 2022-23175.7
Klubb16. oktober · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-2396.3
Klubb13. oktober · Nantes–SC FreiburgEuropa League · 2022-2310–
Klubb9. oktober · Nantes–RennesLigue 1 · 2022-23906.3
Klubb6. oktober · Nantes–SC FreiburgEuropa League · 2022-23906.9
Klubb2. oktober · Nantes–MonacoLigue 1 · 2022-23306.0
Klubb18. september · Nantes–LensLigue 1 · 2022-23907.5
Klubb15. september · Nantes–QarabagEuropa League · 2022-23906.9
Klubb11. september · Nantes–LorientLigue 1 · 2022-23906.3
Klubb8. september · Nantes–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23––
Klubb3. september · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23666.9
Klubb31. august · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jean-Charles Castelletto: statistikk, kamper og karriere | Coro