Portrett av Mario Gavranović
Spillerprofil · komplett datakort

Mario Gavranović

AngrepTilgjengelig
Født24. november 1989 · 36 årNasjonalitetSveitsHøyde175 cmVekt76 kg
17Kamper
481Minutter
3Mål
2Målgivende
0,94Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020Forrige sesong 2018Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01,3
1,020,8
Skudd / 90
03,3
2,732,39
Skudd på mål
0100
50 %33,3 %
Vellykkede driblinger
0100
50 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Gibralt6.2Bulgari6.5Litauen6.3Wales6.5Italy6.3Tyrkia7.3Frankri6.5Spania7.2Litauen7.3Bulgari
  1. Italy6.5 vurdering
    16. juni 2021 · 45 min
  2. Tyrkia6.3 vurdering
    20. juni 2021 · 15 min
  3. Frankrike7.3 vurdering
    28. juni 2021 · 47 min
  4. Spania6.5 vurdering
    2. juli 2021 · 38 min
  5. Litauen7.2 vurdering
    12. okt. 2021 · 14 min
  6. Bulgaria7.3 vurdering
    15. nov. 2021 · 68 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,801,02MINUTTER11320182642020
  1. 20180,80 målpoeng / 90
    113 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20201,02 målpoeng / 90
    264 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20182 kamper · 113 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,80/90 · Lite datagrunnlag
  • 20209 kamper · 264 min · 2 mål · 1 målgivende · 1,02/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: SveitsEuro ChampionshipLandslag · Sveits · 20206.44
Kamper
5
Minutter
150
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
41
Flagg: SveitsVM-kvalifisering EuropaLandslag · Sveits · 20207.04
Kamper
4
Minutter
114
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
70.58823529411765
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20202 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSveits
    150 min · 56,8 %Lite datagrunnlag
  • VM-kvalifisering EuropaSveits
    114 min · 43,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSveits
–
VM-kvalifisering EuropaSveits
1,58

Skudd / 90

Euro ChampionshipSveits
3
VM-kvalifisering EuropaSveits
2,37

Skudd på mål

Euro ChampionshipSveits
20 %
VM-kvalifisering EuropaSveits
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSveits
1,8
VM-kvalifisering EuropaSveits
1,58

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipSveits
50 %
VM-kvalifisering EuropaSveits
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Sveits · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
150
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
14
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Sveits · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
114
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,6 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupSveits
    113 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World CupSveits
0,8

Skudd / 90

World CupSveits
2,39

Skudd på mål

World CupSveits
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

World CupSveits
2,39

Vellykkede driblinger

World CupSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Sveits · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Dinamo Zagreb → Kayserisporons 11. august 2021Ikke oppgitt
  2. →HNK Rijeka → Dinamo Zagrebtor 18. januar 2018Ikke oppgitt
  3. →FC Zurich → HNK Rijekaman 18. januar 2016Ikke oppgitt
  4. →FC Schalke 04 → FC Zurichsøn 1. juli 2012Fri overgang
  5. →FC Schalke 04 → FSV Mainz 05ons 31. august 2011Lån
  6. →Yverdon Sport → FC Schalke 04man 1. februar 2010€ 1.6M
  7. →Yverdon Sport → Neuchatel Xamax FCons 1. juli 2009Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
15. november · Sveits–BulgariaVM-kvalifisering Europa · 2020687.31
12. november · Sveits–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. oktober · Sveits–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2020147.21
9. oktober · Sveits–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2020––
2. juli · Sveits–SpaniaEuropamesterskapet · 2020386.5
28. juni · Sveits–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020477.31
20. juni · Sveits–TyrkiaEuropamesterskapet · 2020156.3
16. juni · Sveits–ItalyEuropamesterskapet · 2020456.5
12. juni · Sveits–WalesEuropamesterskapet · 2020126.3
28. mars · Sveits–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2020246.5
25. mars · Sveits–BulgariaVM-kvalifisering Europa · 202086.2
8. september · Sveits–GibraltarEuropamesterskapet · 2020357.31
23. mars · Sveits–GeorgiaEuropamesterskapet · 2020616.5
3. juli · Sveits–SverigeVerdensmesterskapet · 2018––
27. juni · Sveits–Costa RicaVerdensmesterskapet · 2018696.7
22. juni · Sveits–SerbiaVerdensmesterskapet · 2018456.91
17. juni · Sveits–BrasilVerdensmesterskapet · 2018––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mario Gavranović: statistikk, kamper og karriere | Coro