Portrett av Mario Gavranović
Spillerprofil · komplett datakort

Mario Gavranović

AngrepTilgjengelig
Født24. november 1989 · 36 årNasjonalitetSveitsHøyde175 cmVekt76 kg
45Kamper
2 298Minutter
9Mål
4Målgivende
0,51Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Lite datagrunnlagForrige sesong 2020-21
Målpoeng / 90
01
00,21
Skudd / 90
01
–0,62
Skudd på mål
0100
–66,7 %
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Benfica6.8Atalant6.3Manches6.9Shakhta6.7Feyenoo6.3CSKA Mo6.7Wolfsbe6.6CSKA Mo6.3Tottenh6.6Tottenh
  1. Feyenoord6.7 vurdering
    22. okt. 2020 · 54 min
  2. CSKA Moscow6.3 vurdering
    29. okt. 2020 · 24 min
  3. Wolfsberger AC6.7 vurdering
    5. nov. 2020 · 89 min
  4. CSKA Moscow6.6 vurdering
    10. des. 2020 · 78 min
  5. Tottenham6.3 vurdering
    11. mars 2021 · 12 min
  6. Tottenham6.6 vurdering
    18. mars 2021 · 39 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,830,650,000,210,00MINUTTER1512016-177592017-186882018-192312019-204392020-21302021-22
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    151 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,83 målpoeng / 90
    759 min · 6 mål · 1 målgivende
  3. 2018-190,65 målpoeng / 90
    688 min · 2 mål · 3 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    231 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2020-210,21 målpoeng / 90
    439 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2021-220,00 målpoeng / 90
    30 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 151 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-1810 kamper · 759 min · 6 mål · 1 målgivende · 0,83/90
  • 2018-1913 kamper · 688 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,65/90
  • 2019-208 kamper · 231 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2110 kamper · 439 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2021-222 kamper · 30 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Dinamo Zagreb logoChampions LeagueKlubb · Dinamo Zagreb · 2021-22–
Kamper
2
Minutter
30
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    30 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
30
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 10 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    366 min · 83,4 %
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    73 min · 16,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
0,74
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
66,7 %
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
0,49
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
100 %
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
366
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
56
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
12
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
73
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    231 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0,39

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0,39

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
231
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    412 min · 59,9 %
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    276 min · 40,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
0,87
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
1,75
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0,98

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
50 %
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
1,75
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0,98

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
50 %
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
83,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
412
Innbytter
3
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
83
Vunne dueller
20

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
12
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
276
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
40
Vunne dueller
19

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 10 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
    448 min · 59 %
  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    311 min · 41 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
0,8
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
0,8
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
1,16

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
50 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
75 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
0,4
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
1,45

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueHNK Rijeka
100 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
55,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
448
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
0
Dueller
25
Vunne dueller
10

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
311
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
3
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Brudd
0
Dueller
51
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
11
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    151 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Dinamo Zagreb → Kayserisporons 11. august 2021Ikke oppgitt
  2. →HNK Rijeka → Dinamo Zagrebtor 18. januar 2018Ikke oppgitt
  3. →FC Zurich → HNK Rijekaman 18. januar 2016Ikke oppgitt
  4. →FC Schalke 04 → FC Zurichsøn 1. juli 2012Fri overgang
  5. →FC Schalke 04 → FSV Mainz 05ons 31. august 2011Lån
  6. →Yverdon Sport → FC Schalke 04man 1. februar 2010€ 1.6M
  7. →Yverdon Sport → Neuchatel Xamax FCons 1. juli 2009Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. mars · Dinamo Zagreb–TottenhamEuropa League · 2020-21396.6
11. mars · Dinamo Zagreb–TottenhamEuropa League · 2020-21126.3
25. februar · Dinamo Zagreb–FC KrasnodarEuropa League · 2020-213–
18. februar · Dinamo Zagreb–FC KrasnodarEuropa League · 2020-21––
10. desember · Dinamo Zagreb–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21786.6
3. desember · Dinamo Zagreb–FeyenoordEuropa League · 2020-21––
5. november · Dinamo Zagreb–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21896.7
29. oktober · Dinamo Zagreb–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21246.3
22. oktober · Dinamo Zagreb–FeyenoordEuropa League · 2020-21546.7
22. oktober · Dinamo Zagreb–Shakhtar DonetskChampions League · 2019-20626.9
1. oktober · Dinamo Zagreb–Manchester CityChampions League · 2019-20146.3
18. september · Dinamo Zagreb–AtalantaChampions League · 2019-20126.8
27. august · Dinamo Zagreb–RosenborgChampions League · 2019-201–
21. august · Dinamo Zagreb–RosenborgChampions League · 2019-203–
14. mars · Dinamo Zagreb–BenficaEuropa League · 2018-19346.5
7. mars · Dinamo Zagreb–BenficaEuropa League · 2018-191–
13. desember · Dinamo Zagreb–AnderlechtEuropa League · 2018-19656.5
29. november · Dinamo Zagreb–FenerbahçeEuropa League · 2018-19626.5
8. november · Dinamo Zagreb–Spartak TrnavaEuropa League · 2018-19776.91
25. oktober · Dinamo Zagreb–Spartak TrnavaEuropa League · 2018-19887.41
4. oktober · Dinamo Zagreb–AnderlechtEuropa League · 2018-191–
20. september · Dinamo Zagreb–FenerbahçeEuropa League · 2018-19856.82
28. august · Dinamo Zagreb–BSC Young BoysChampions League · 2018-19907.4
22. august · Dinamo Zagreb–BSC Young BoysChampions League · 2018-19746.4
7. desember · HNK Rijeka–AC MilanEuropa League · 2017-18816.71
23. november · HNK Rijeka–AEK Athens FCEuropa League · 2017-18816.5
19. oktober · HNK Rijeka–Austria ViennaEuropa League · 2017-18908.32
14. september · HNK Rijeka–AEK Athens FCEuropa League · 2017-18596.9
22. august · HNK Rijeka–Olympiakos PiraeusChampions League · 2017-18906.7
16. august · HNK Rijeka–Olympiakos PiraeusChampions League · 2017-18726.81
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.