Portrett av Denzel Justus Morris Dumfries
Spillerprofil · komplett datakort

Denzel Dumfries

Fullt navn: Denzel Justus Morris Dumfries

ForsvarTilgjengelig
Født18. april 1996 · 30 årNasjonalitetNederlandHøyde188 cmVekt80 kg
251Kamper
15 169Minutter
27Mål
22Målgivende
0,29Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,2
1,81,19
Brudd / 90
01
–0,49
Vunne dueller
0100
–48,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Lazio6.5Espanyo6.2Real So6.9Real Be6.5Inter6.8Rayo Va5.3Atletic6.1Villarr6.0AS Roma6.9Barcelo
  1. Inter6.5 vurdering
    8. sep. 2026 · 90 min
  2. Rayo Vallecano6.8 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  3. Atletico Madrid5.3 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  4. Villarreal6.1 vurdering
    10. okt. 2026 · 4 min
  5. AS Roma6.0 vurdering
    14. okt. 2026 · 59 min
  6. Barcelona6.9 vurdering
    25. okt. 2026 · 28 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,090,260,400,170,410,430,320,00MINUTTER7202018-191 0362019-206922020-212 4942021-223 1102022-231 9622023-242 9252024-251 6692025-265512026-27
  1. 2021-220,40 målpoeng / 90
    2 494 min · 5 mål · 6 målgivende
  2. 2022-230,17 målpoeng / 90
    3 110 min · 2 mål · 4 målgivende
  3. 2023-240,41 målpoeng / 90
    1 962 min · 4 mål · 5 målgivende
  4. 2024-250,43 målpoeng / 90
    2 925 min · 9 mål · 5 målgivende
  5. 2025-260,32 målpoeng / 90
    1 669 min · 5 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    551 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2012 kamper · 1 036 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2020-218 kamper · 692 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2021-2240 kamper · 2 494 min · 5 mål · 6 målgivende · 0,40/90
  • 2022-2351 kamper · 3 110 min · 2 mål · 4 målgivende · 0,17/90
  • 2023-2436 kamper · 1 962 min · 4 mål · 5 målgivende · 0,41/90
  • 2024-2545 kamper · 2 925 min · 9 mål · 5 målgivende · 0,43/90
  • 2025-2625 kamper · 1 669 min · 5 mål · 1 målgivende · 0,32/90
  • 2026-279 kamper · 551 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Real Madrid logoLa LigaKlubb · Real Madrid · 2026-276.32
Kamper
7
Minutter
402
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.61971830985915
Real Madrid logoChampions LeagueKlubb · Real Madrid · 2026-276.29
Kamper
2
Minutter
149
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89.1891891891892
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaReal Madrid
    402 min · 73 %
  • Champions LeagueReal Madrid
    149 min · 27 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaReal Madrid
2,01
Champions LeagueReal Madrid
1,21

Brudd / 90

La LigaReal Madrid
–
Champions LeagueReal Madrid
–

Blokkeringer / 90

La LigaReal Madrid
–
Champions LeagueReal Madrid
–

Vunne dueller

La LigaReal Madrid
–
Champions LeagueReal Madrid
–

Pasningspresisjon

La LigaReal Madrid
86,6 %
Champions LeagueReal Madrid
89,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Real Madrid · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
402
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
142
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,6 %
Taklinger
9
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Real Madrid · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
149
Kaptein
Nei
Vurdering
6,29

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,2 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 25 kamper · 5 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    1 327 min · 79,5 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    342 min · 20,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,02
UEFA Champions LeagueInter
1,84

Brudd / 90

Serie AInter
0,47
UEFA Champions LeagueInter
0,53

Blokkeringer / 90

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Vunne dueller

Serie AInter
48,5 %
UEFA Champions LeagueInter
50 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
80 %
UEFA Champions LeagueInter
88 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Midfielder · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
20
Fra start
15
Minutter
1 327
Innbytter
5
Byttet ut
7
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
5
Pasninger
377
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
15
Brudd
7
Dueller
130
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
20
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Midfielder · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
5
Fra start
4
Minutter
342
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
115
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
36
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 45 kamper · 9 mål · 5 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    1 951 min · 66,7 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    974 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,15
UEFA Champions LeagueInter
2,03

Brudd / 90

Serie AInter
0,28
UEFA Champions LeagueInter
0,65

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,37
UEFA Champions LeagueInter
0,65

Vunne dueller

Serie AInter
48,5 %
UEFA Champions LeagueInter
57 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
33
Fra start
28
Minutter
1 951
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
7
Målgivende
2
Skudd
28
Skudd på mål
19
Pasninger
626
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
41
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
8
Brudd
6
Dueller
235
Vunne dueller
114
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
53
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
974
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
12
Skudd på mål
3
Pasninger
283
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
7
Brudd
7
Dueller
128
Vunne dueller
73
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
20
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 36 kamper · 4 mål · 5 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    1 640 min · 83,6 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    322 min · 16,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,21
UEFA Champions LeagueInter
0,56

Brudd / 90

Serie AInter
0,55
UEFA Champions LeagueInter
–

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,33
UEFA Champions LeagueInter
–

Vunne dueller

Serie AInter
54 %
UEFA Champions LeagueInter
26,3 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
31
Fra start
19
Minutter
1 640
Innbytter
12
Byttet ut
14
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
4
Målgivende
4
Skudd
16
Skudd på mål
6
Pasninger
603
Nøkkelpasninger
27
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
6
Brudd
10
Dueller
163
Vunne dueller
88
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
24
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
322
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
19
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 51 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    2 223 min · 71,5 %
  • UEFA Champions LeagueInter
    887 min · 28,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,42
UEFA Champions LeagueInter
0,91

Brudd / 90

Serie AInter
0,49
UEFA Champions LeagueInter
0,81

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,36
UEFA Champions LeagueInter
0,41

Vunne dueller

Serie AInter
51,7 %
UEFA Champions LeagueInter
59,1 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
38
Fra start
32
Minutter
2 223
Innbytter
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
4
Skudd
28
Skudd på mål
14
Pasninger
757
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
42
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
35
Blokkeringer
9
Brudd
12
Dueller
259
Vunne dueller
134
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
39
Frispark begått
31
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
887
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
262
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
110
Vunne dueller
65
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
14
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 40 kamper · 5 mål · 6 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    2 027 min · 81,3 %
  • UEFA Champions LeagueInter · PSV Eindhoven
    467 min · 18,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AInter
1,42
UEFA Champions LeagueInter · PSV Eindhoven
0,58

Brudd / 90

Serie AInter
0,4
UEFA Champions LeagueInter · PSV Eindhoven
1,16

Blokkeringer / 90

Serie AInter
0,27
UEFA Champions LeagueInter · PSV Eindhoven
–

Vunne dueller

Serie AInter
52 %
UEFA Champions LeagueInter · PSV Eindhoven
38,3 %

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter · PSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Spilletid

Kamper
33
Fra start
21
Minutter
2 027
Innbytter
12
Byttet ut
8
På benken
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
5
Målgivende
4
Skudd
32
Skudd på mål
18
Pasninger
678
Nøkkelpasninger
28
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
32
Blokkeringer
6
Brudd
9
Dueller
244
Vunne dueller
127
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
37
Frispark begått
32
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
467
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
236
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
12
Dueller
94
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
24
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    692 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,52

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,04

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
52,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
692
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
241
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
8
Dueller
82
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
13
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    856 min · 82,6 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    180 min · 17,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,47
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,05
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,21
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
72 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
856
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
171
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
10

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,13

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,88

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
45,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
74 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
9
Blokkeringer
7
Brudd
8
Dueller
91
Vunne dueller
41

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
20
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Inter → Real Madridlør 4. juli 2026Permanent overgang
  2. →Inter → Real Madridlør 4. juli 2026Permanent overgang
  3. →PSV Eindhoven → Interlør 14. august 2021€ 12.5M
  4. →Heerenveen → PSV Eindhoventir 19. juni 2018€ 5.5M
  5. →Sparta Rotterdam → Heerenveentir 25. juli 2017€ 1M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

81 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Real Madrid–Racing SantanderLa Liga · 2026-270–
25. oktober · Real Madrid–BarcelonaLa Liga · 2026-27286.9
21. oktober · Real Madrid–RB LeipzigChampions League · 2026-270–
18. oktober · Real Madrid–SevillaLa Liga · 2026-270–
14. oktober · Real Madrid–AS RomaChampions League · 2026-27596.0
10. oktober · Real Madrid–VillarrealLa Liga · 2026-2746.1
20. september · Real Madrid–Atletico MadridLa Liga · 2026-27905.3
15. september · Real Madrid–ElcheLa Liga · 2026-270–
12. september · Real Madrid–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-27906.8
8. september · Real Madrid–InterChampions League · 2026-27906.5
4. september · Real Madrid–Real BetisLa Liga · 2026-27646.9
30. august · Real Madrid–MalagaLa Liga · 2026-27––
26. august · Real Madrid–Real SociedadLa Liga · 2026-27886.2
22. august · Real Madrid–EspanyolLa Liga · 2026-27386.5
17. mai · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2025-26––
9. mai · Inter–LazioSerie A · 2025-26276.7
3. mai · Inter–ParmaSerie A · 2025-26906.3
26. april · Inter–TorinoSerie A · 2025-26106.9
17. april · Inter–CagliariSerie A · 2025-26906.31
12. april · Inter–ComoSerie A · 2025-26908.52
5. april · Inter–AS RomaSerie A · 2025-26906.2
22. mars · Inter–FiorentinaSerie A · 2025-26866.6
14. mars · Inter–AtalantaSerie A · 2025-26906.0
8. mars · Inter–AC MilanSerie A · 2025-26316.6
28. februar · Inter–GenoaSerie A · 2025-26––
24. februar · Inter–Bodø/GlimtChampions League · 2025-2696.7
9. november · Inter–LazioSerie A · 2025-26566.2
5. november · Inter–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26906.3
2. november · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2025-26356.3
29. oktober · Inter–FiorentinaSerie A · 2025-26776.2
25. oktober · Inter–NapoliSerie A · 2025-26736.5
21. oktober · Inter–Union St. GilloiseChampions League · 2025-26778.01
18. oktober · Inter–AS RomaSerie A · 2025-26906.3
4. oktober · Inter–CremoneseSerie A · 2025-26536.3
30. september · Inter–Slavia PrahaChampions League · 2025-26766.91
27. september · Inter–CagliariSerie A · 2025-26186.7
21. september · Inter–SassuoloSerie A · 2025-26647.2
17. september · Inter–AjaxChampions League · 2025-26907.2
13. september · Inter–JuventusSerie A · 2025-26776.6
31. august · Inter–UdineseSerie A · 2025-26906.71
25. august · Inter–TorinoSerie A · 2025-26907.2
31. mai · Inter–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25906.3
23. mai · Inter–ComoSerie A · 2024-25306.2
18. mai · Inter–LazioSerie A · 2024-25907.21
11. mai · Inter–TorinoSerie A · 2024-25457.3
6. mai · Inter–BarcelonaChampions League · 2024-251088.02
3. mai · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2024-25––
30. april · Inter–BarcelonaChampions League · 2024-25819.021
27. april · Inter–AS RomaSerie A · 2024-25276.9
16. mars · Inter–AtalantaSerie A · 2024-25666.6
11. mars · Inter–FeyenoordChampions League · 2024-25907.2
8. mars · Inter–MonzaSerie A · 2024-25907.91
5. mars · Inter–FeyenoordChampions League · 2024-25907.2
1. mars · Inter–NapoliSerie A · 2024-25906.7
22. februar · Inter–GenoaSerie A · 2024-25906.7
16. februar · Inter–JuventusSerie A · 2024-25907.3
6. februar · Inter–FiorentinaSerie A · 2024-25907.0
2. februar · Inter–AC MilanSerie A · 2024-25907.0
29. januar · Inter–MonacoChampions League · 2024-25767.2
26. januar · Inter–LecceSerie A · 2024-25627.51
22. januar · Inter–Sparta PrahaChampions League · 2024-25646.7
19. januar · Inter–EmpoliSerie A · 2024-25907.21
15. januar · Inter–BolognaSerie A · 2024-25907.91
12. januar · Inter–VeneziaSerie A · 2024-25767.2
28. desember · Inter–CagliariSerie A · 2024-25907.0
23. desember · Inter–ComoSerie A · 2024-25906.5
16. desember · Inter–LazioSerie A · 2024-25908.511
6. desember · Inter–ParmaSerie A · 2024-25907.0
26. november · Inter–RB LeipzigChampions League · 2024-25906.7
23. november · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2024-25––
10. november · Inter–NapoliSerie A · 2024-25906.7
6. november · Inter–ArsenalChampions League · 2024-25907.3
3. november · Inter–VeneziaSerie A · 2024-25907.9
30. oktober · Inter–EmpoliSerie A · 2024-25256.9
27. oktober · Inter–JuventusSerie A · 2024-25907.61
23. oktober · Inter–BSC Young BoysChampions League · 2024-25908.0
20. oktober · Inter–AS RomaSerie A · 2024-25196.9
5. oktober · Inter–TorinoSerie A · 2024-25226.2
1. oktober · Inter–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25906.2
28. september · Inter–UdineseSerie A · 2024-25––
22. september · Inter–AC MilanSerie A · 2024-25636.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 30 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Denzel Dumfries: statistikk, kamper og karriere | Coro