Portrett av Cyle Christopher Larin
Spillerprofil · komplett datakort

Cyle Larin

Fullt navn: Cyle Christopher Larin

AngrepTilgjengelig
Født17. april 1995 · 31 årNasjonalitetCanadaHøyde188 cmVekt83 kg
130Kamper
7 384Minutter
29Mål
11Målgivende
0,49Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,360,46
Skudd / 90
03,1
2,531,57
Skudd på mål
0100
85,7 %48,4 %
Vellykkede driblinger
0100
66,7 %27,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Real Ma7.2Getafe6.7Rayo Va6.7SC Brag6.3Aston V7.9Panathi6.2VfB Stu6.5FCSB7.3Sturm G5.6Real Be
  1. Aston Villa6.3 vurdering
    2. okt. 2025 · 15 min
  2. Panathinaikos7.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 9 min
  3. VfB Stuttgart6.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. FCSB6.5 vurdering
    11. des. 2025 · 23 min
  5. Sturm Graz7.3 vurdering
    22. jan. 2026 · 11 min
  6. Real Betis5.6 vurdering
    29. jan. 2026 · 73 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,430,250,670,250,460,36MINUTTER2112018-193542021-222 9612022-231 8302023-241 7792024-252492025-26
  1. 2018-190,43 målpoeng / 90
    211 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,25 målpoeng / 90
    354 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,67 målpoeng / 90
    2 961 min · 16 mål · 6 målgivende
  4. 2023-240,25 målpoeng / 90
    1 830 min · 3 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,46 målpoeng / 90
    1 779 min · 7 mål · 2 målgivende
  6. 2025-260,36 målpoeng / 90
    249 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 211 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,43/90
  • 2020-212 kamper · 0 min · 1 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-225 kamper · 354 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2022-2340 kamper · 2 961 min · 16 mål · 6 målgivende · 0,67/90
  • 2023-2435 kamper · 1 830 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,25/90
  • 2024-2532 kamper · 1 779 min · 7 mål · 2 målgivende · 0,46/90
  • 2025-267 kamper · 249 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Feyenoord logoEuropa LeagueKlubb · Feyenoord · 2025-266.64
Kamper
7
Minutter
249
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
84
Mallorca logoLa LigaKlubb · Mallorca · 2025-26–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    249 min · –
  • La LigaMallorca
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,36
La LigaMallorca
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
2,53
La LigaMallorca
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFeyenoord
85,7 %
La LigaMallorca
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,45
La LigaMallorca
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFeyenoord
66,7 %
La LigaMallorca
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
7
Fra start
2
Minutter
249
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
6
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-251 turnering · 32 kamper · 7 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaMallorca
    1 779 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaMallorca
0,46

Skudd / 90

La LigaMallorca
1,57

Skudd på mål

La LigaMallorca
48,4 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaMallorca
0,4

Vellykkede driblinger

La LigaMallorca
27,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Forward

Spilletid

Kamper
32
Fra start
25
Minutter
1 779
Innbytter
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
7
Målgivende
2
Skudd
31
Skudd på mål
15
Pasninger
308
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
1
Dueller
313
Vunne dueller
114
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
32
Gule kort
4
Røde kort
0
2023-241 turnering · 35 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaMallorca
    1 830 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaMallorca
0,25

Skudd / 90

La LigaMallorca
2,9

Skudd på mål

La LigaMallorca
44,1 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaMallorca
0,54

Vellykkede driblinger

La LigaMallorca
37,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Forward

Spilletid

Kamper
35
Fra start
28
Minutter
1 830
Innbytter
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
59
Skudd på mål
26
Pasninger
284
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
37
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
5
Brudd
3
Dueller
333
Vunne dueller
148
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
34
Frispark begått
27
Gule kort
8
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 40 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaMallorca · Valladolid
    2 950 min · 99,6 %
  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    11 min · 0,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaMallorca · Valladolid
0,67
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd / 90

La LigaMallorca · Valladolid
2,56
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Skudd på mål

La LigaMallorca · Valladolid
45,2 %
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaMallorca · Valladolid
0,98
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vellykkede driblinger

La LigaMallorca · Valladolid
40 %
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Forward
  • Klubb · Valladolid · Forward

Spilletid

Kamper
39
Fra start
35
Minutter
2 950
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
16
Målgivende
6
Skudd
84
Skudd på mål
38
Pasninger
482
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
50
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
4
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
6
Dueller
450
Vunne dueller
174
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
50
Frispark begått
46
Gule kort
8
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
11
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBeşiktaş
    354 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
1,78

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
71,4 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
0,51

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
53,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Beşiktaş · Forward

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
354
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
69
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
7
Gule kort
3
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBeşiktaş
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBeşiktaş
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
–
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
–
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
–
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
–
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBeşiktaş
–
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Beşiktaş · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Beşiktaş · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBeşiktaş
    211 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBeşiktaş
3,84

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBeşiktaş
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBeşiktaş
1,28

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBeşiktaş
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Beşiktaş · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
211
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
57
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Mallorca → Southamptonsøn 1. februar 2026Lån
  2. →Feyenoord → Mallorcalør 31. januar 2026Tilbake fra lån
  3. →Mallorca → Feyenoordtir 2. september 2025Lån
  4. →Mallorca → Feyenoordman 1. september 2025Lån
  5. →Valladolid → Mallorcafre 4. august 2023€ 7.5M
  6. →Club Brugge KV → Valladolidlør 1. juli 2023€ 1.5M
  7. →Beşiktaş → Club Brugge KVman 4. juli 2022Fri overgang
  8. →Zulte Waregem → Beşiktaşons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  9. →Beşiktaş → Zulte Waregemfre 5. juli 2019Lån
  10. →Orlando City SC → Beşiktaşman 15. januar 2018€ 1.9M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

86 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · Feyenoord–Real BetisEuropa League · 2025-26735.6
22. januar · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2025-26117.3
11. desember · Feyenoord–FCSBEuropa League · 2025-26236.5
6. november · Feyenoord–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.2
23. oktober · Feyenoord–PanathinaikosEuropa League · 2025-2697.91
2. oktober · Feyenoord–Aston VillaEuropa League · 2025-26156.3
24. september · Feyenoord–SC BragaEuropa League · 2025-26286.7
24. mai · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25256.7
18. mai · Mallorca–GetafeLa Liga · 2024-25317.21
14. mai · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2024-25596.5
10. mai · Mallorca–ValladolidLa Liga · 2024-25246.7
5. mai · Mallorca–GironaLa Liga · 2024-25736.3
22. april · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2024-25866.9
19. april · Mallorca–LeganesLa Liga · 2024-25906.7
12. april · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2024-25797.21
5. april · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2024-25536.3
15. mars · Mallorca–EspanyolLa Liga · 2024-25––
9. mars · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2024-25126.6
2. mars · Mallorca–AlavesLa Liga · 2024-25176.2
24. februar · Mallorca–SevillaLa Liga · 2024-25136.0
16. februar · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2024-25196.7
10. februar · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2024-25––
1. februar · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2024-25676.6
25. januar · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2024-25636.6
20. januar · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2024-25746.2
21. desember · Mallorca–GetafeLa Liga · 2024-25877.21
14. desember · Mallorca–GironaLa Liga · 2024-25838.02
6. desember · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2024-25846.7
3. desember · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2024-25126.5
29. november · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2024-25797.21
10. november · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2024-25696.3
1. november · Mallorca–AlavesLa Liga · 2024-25686.3
28. oktober · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2024-25256.5
20. oktober · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25727.0
5. oktober · Mallorca–EspanyolLa Liga · 2024-25906.91
27. september · Mallorca–ValladolidLa Liga · 2024-25757.31
23. september · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2024-25766.91
17. september · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2024-25636.7
14. september · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2024-25––
31. august · Mallorca–LeganesLa Liga · 2024-25––
27. august · Mallorca–SevillaLa Liga · 2024-25656.5
24. august · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2024-25286.2
18. august · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2024-25186.7
26. mai · Mallorca–GetafeLa Liga · 2023-24336.3
19. mai · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2023-24637.31
14. mai · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2023-24906.3
11. mai · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2023-24626.3
4. mai · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2023-24287.0
28. april · Mallorca–CadizLa Liga · 2023-24––
22. april · Mallorca–SevillaLa Liga · 2023-24306.3
13. april · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2023-2496.7
30. mars · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2023-24456.5
16. mars · Mallorca–Granada CFLa Liga · 2023-24686.3
8. mars · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2023-24827.0
3. mars · Mallorca–GironaLa Liga · 2023-24687.31
24. februar · Mallorca–AlavesLa Liga · 2023-24306.3
18. februar · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2023-24647.31
2. februar · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2023-24766.7
27. januar · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2023-24586.9
20. januar · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2023-24806.6
13. januar · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2023-24906.51
3. januar · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2023-24736.3
21. desember · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2023-24706.7
17. desember · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2023-24757.0
9. desember · Mallorca–SevillaLa Liga · 2023-24647.21
3. desember · Mallorca–AlavesLa Liga · 2023-24456.5
29. november · Mallorca–CadizLa Liga · 2023-24906.5
25. november · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2023-24286.7
4. november · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2023-24696.6
28. oktober · Mallorca–GetafeLa Liga · 2023-24256.9
21. oktober · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2023-24736.9
7. oktober · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2023-24297.0
30. september · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24––
26. september · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2023-24287.0
23. september · Mallorca–GironaLa Liga · 2023-24256.9
16. september · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2023-24146.9
3. september · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2023-24566.3
26. august · Mallorca–Granada CFLa Liga · 2023-24335.9
18. august · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2023-24276.9
12. august · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2023-24306.7
4. juni · Valladolid–GetafeLa Liga · 2022-23907.2
28. mai · Valladolid–AlmeriaLa Liga · 2022-23906.7
23. mai · Valladolid–BarcelonaLa Liga · 2022-23907.911
19. mai · Valladolid–CadizLa Liga · 2022-23906.6
14. mai · Valladolid–SevillaLa Liga · 2022-23806.9
4. mai · Valladolid–Rayo VallecanoLa Liga · 2022-23906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Cyle Larin: statistikk, kamper og karriere | Coro