Portrett av Breel Donald Embolo
Spillerprofil · komplett datakort

Breel Embolo

Fullt navn: Breel Donald Embolo

AngrepTilgjengelig
Født14. februar 1997 · 29 årNasjonalitetSveitsHøyde187 cmVekt84 kg
340Kamper
19 932Minutter
84Mål
36Målgivende
0,54Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01,1
0,840,58
Skudd / 90
02,4
1,971,73
Skudd på mål
0100
42,9 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
200 %34,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7Paris F6.2Marseil7.0Qatar7.6Bosnia-7.5Canada6.9Algerie6.5Colombi5.9Argenti6.2FC Cinc8.0CF Mont
  1. Canada7.5 vurdering
    24. juni 2026 · 85 min
  2. Algerie6.9 vurdering
    3. juli 2026 · 83 min
  3. Colombia6.5 vurdering
    7. juli 2026 · 49 min
  4. Argentina5.9 vurdering
    12. juli 2026 · 72 min
  5. FC Cincinnati6.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  6. CF Montreal8.0 vurdering
    14. okt. 2026 · 74 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,520,300,380,360,630,900,410,500,550,730,500,690,450,890,580,84MINUTTER19020165212016-179142017-1847220181 7352018-191 8552019-2070320201 7352020-212 1662021-2232620222 2322022-231812023-2478420242 9902024-2530220251 8722025-263202026
  1. 2023-240,50 målpoeng / 90
    181 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20240,69 målpoeng / 90
    784 min · 6 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,45 målpoeng / 90
    2 990 min · 7 mål · 8 målgivende
  4. 20250,89 målpoeng / 90
    302 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,58 målpoeng / 90
    1 872 min · 9 mål · 3 målgivende
  6. 20260,84 målpoeng / 90
    320 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20164 kamper · 190 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2016-179 kamper · 521 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,52/90
  • 2017-1821 kamper · 914 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 201811 kamper · 472 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,38/90
  • 2018-1925 kamper · 1 735 min · 6 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 2019-2033 kamper · 1 855 min · 8 mål · 5 målgivende · 0,63/90
  • 20209 kamper · 703 min · 4 mål · 3 målgivende · 0,90/90
  • 2020-2138 kamper · 1 735 min · 6 mål · 2 målgivende · 0,41/90
  • 2021-2229 kamper · 2 166 min · 9 mål · 3 målgivende · 0,50/90
  • 20224 kamper · 326 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,55/90
  • 2022-2342 kamper · 2 232 min · 14 mål · 4 målgivende · 0,73/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 181 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 202411 kamper · 784 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,69/90
  • 2024-2544 kamper · 2 990 min · 7 mål · 8 målgivende · 0,45/90
  • 20254 kamper · 302 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,89/90
  • 2025-2631 kamper · 1 872 min · 9 mål · 3 målgivende · 0,58/90
  • 20264 kamper · 320 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,84/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

31 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Atlanta United FC logoMajor League SoccerKlubb · Atlanta United FC · 20267.00
Kamper
2
Minutter
164
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
75.60975609756098
Flagg: SveitsPrivatlandskamperLandslag · Sveits · 20266.70
Kamper
1
Minutter
66
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
63.63636363636363
Flagg: SveitsVerdensmesterskapetLandslag · Sveits · 20267.00
Kamper
1
Minutter
90
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20263 turneringer · 4 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Major League Soccer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Major League SoccerAtlanta United FC
    164 min · 51,2 %Lite datagrunnlag
  • World CupSveits
    90 min · 28,1 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSveits
    66 min · 20,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Major League SoccerAtlanta United FC
1,1
World CupSveits
1
PrivatlandskamperSveits
0

Skudd / 90

Major League SoccerAtlanta United FC
2,2
World CupSveits
2
PrivatlandskamperSveits
1,36

Skudd på mål

Major League SoccerAtlanta United FC
50 %
World CupSveits
50 %
PrivatlandskamperSveits
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerAtlanta United FC
0,55
World CupSveits
5
PrivatlandskamperSveits
0

Vellykkede driblinger

Major League SoccerAtlanta United FC
–
World CupSveits
100 %
PrivatlandskamperSveits
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · Atlanta United FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
164
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Sveits · Attacker · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Sveits · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
66
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
11
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 31 kamper · 9 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Rennes
    1 872 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,58

Skudd / 90

Ligue 1Rennes
1,73

Skudd på mål

Ligue 1Rennes
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
0,72

Vellykkede driblinger

Ligue 1Rennes
34,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
31
Fra start
20
Minutter
1 872
Innbytter
11
Byttet ut
11
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
9
Målgivende
3
Skudd
36
Skudd på mål
18
Pasninger
362
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
44
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
19
Blokkeringer
4
Brudd
4
Dueller
274
Vunne dueller
121
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
58
Frispark begått
48
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 4 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperSveits
    302 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperSveits
0,89

Skudd / 90

PrivatlandskamperSveits
1,19

Skudd på mål

PrivatlandskamperSveits
100 %

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperSveits
1,19

Vellykkede driblinger

PrivatlandskamperSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
302
Kaptein
Ja
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
4
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 44 kamper · – mål · 8 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    1 842 min · 61,6 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    750 min · 25,1 %
  • UEFA Nations LeagueSveits
    398 min · 13,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
0,49
UEFA Champions LeagueMonaco
0,48
UEFA Nations LeagueSveits
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
1,86
UEFA Champions LeagueMonaco
1,92
UEFA Nations LeagueSveits
1,13

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
50 %
UEFA Champions LeagueMonaco
37,5 %
UEFA Nations LeagueSveits
40 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,56
UEFA Champions LeagueMonaco
1,56
UEFA Nations LeagueSveits
0,23

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
35,9 %
UEFA Champions LeagueMonaco
60 %
UEFA Nations LeagueSveits
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
29
Fra start
19
Minutter
1 842
Innbytter
10
Byttet ut
13
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
38
Skudd på mål
19
Pasninger
421
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
39
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Brudd
3
Dueller
254
Vunne dueller
109
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
43
Frispark begått
27
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
750
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
16
Skudd på mål
6
Pasninger
179
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
3
Dueller
139
Vunne dueller
62
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
20
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
398
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,3 %
Taklinger
3
Vunne dueller
34

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20242 turneringer · 11 kamper · 6 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSveits
    487 min · 62,1 %
  • Euro ChampionshipSveits
    297 min · 37,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
0,74
Euro ChampionshipSveits
0,61

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
2,4
Euro ChampionshipSveits
1,52

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeSveits
69,2 %
Euro ChampionshipSveits
80 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
0,55
Euro ChampionshipSveits
0,61

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeSveits
50 %
Euro ChampionshipSveits
42,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Sveits · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
487
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
9
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
85
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Sveits · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
5
Fra start
3
Minutter
297
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
48
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    181 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
1,99

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
75 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,49

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
57,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
181
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
39
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSveits
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Sveits · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 42 kamper · 14 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    1 854 min · 83,1 %
  • UEFA Europa LeagueMonaco
    290 min · 13 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    88 min · 3,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
0,68
UEFA Europa LeagueMonaco
1,24
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
1,5
UEFA Europa LeagueMonaco
3,41
UEFA Champions LeagueMonaco
1,02

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
67,7 %
UEFA Europa LeagueMonaco
54,5 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,36
UEFA Europa LeagueMonaco
1,86
UEFA Champions LeagueMonaco
3,07

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
47,8 %
UEFA Europa LeagueMonaco
8,3 %
UEFA Champions LeagueMonaco
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
32
Fra start
19
Minutter
1 854
Innbytter
13
Byttet ut
9
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
12
Målgivende
2
Skudd
31
Skudd på mål
21
Pasninger
435
Nøkkelpasninger
28
Driblinger
67
Vellykkede driblinger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
318
Vunne dueller
136
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
56
Frispark begått
50
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
290
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
48
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
88
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
18
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 4 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupSveits
    326 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World CupSveits
0,55

Skudd / 90

World CupSveits
1,1

Skudd på mål

World CupSveits
75 %

Nøkkelpasninger / 90

World CupSveits
0,55

Vellykkede driblinger

World CupSveits
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Sveits · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
326
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
61
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Dueller
42
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 29 kamper · 9 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaBorussia Mönchengladbach
    2 166 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
0,5

Skudd / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
1,54

Skudd på mål

BundesligaBorussia Mönchengladbach
59,5 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
1,41

Vellykkede driblinger

BundesligaBorussia Mönchengladbach
55,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Borussia Mönchengladbach · Attacker

Spilletid

Kamper
29
Fra start
24
Minutter
2 166
Innbytter
5
Byttet ut
6
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
9
Målgivende
3
Skudd
37
Skudd på mål
22
Pasninger
535
Nøkkelpasninger
34
Driblinger
76
Vellykkede driblinger
42
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
361
Vunne dueller
161
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
68
Frispark begått
39
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 38 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBorussia Mönchengladbach
    1 434 min · 82,7 %
  • UEFA Champions LeagueBorussia Mönchengladbach
    301 min · 17,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
0,44
UEFA Champions LeagueBorussia Mönchengladbach
–

Skudd / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
2,26
UEFA Champions LeagueBorussia Mönchengladbach
2,09

Skudd på mål

BundesligaBorussia Mönchengladbach
58,3 %
UEFA Champions LeagueBorussia Mönchengladbach
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
1
UEFA Champions LeagueBorussia Mönchengladbach
0,9

Vellykkede driblinger

BundesligaBorussia Mönchengladbach
61,5 %
UEFA Champions LeagueBorussia Mönchengladbach
63,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Borussia Mönchengladbach · Attacker

Spilletid

Kamper
31
Fra start
16
Minutter
1 434
Innbytter
15
Byttet ut
9
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
5
Målgivende
2
Skudd
36
Skudd på mål
21
Pasninger
439
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
65
Vellykkede driblinger
40
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
305
Vunne dueller
145
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
54
Frispark begått
34
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Borussia Mönchengladbach · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
301
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
84
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
55
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 9 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSveits
    368 min · 52,3 %
  • World Cup - Qualification EuropeSveits
    335 min · 47,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
1,61

Skudd / 90

Euro ChampionshipSveits
0,24
World Cup - Qualification EuropeSveits
2,69

Skudd på mål

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
60 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSveits
0,24
World Cup - Qualification EuropeSveits
2,15

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipSveits
66,7 %
World Cup - Qualification EuropeSveits
54,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
368
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
13
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
335
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
3
Målgivende
3
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
40
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 33 kamper · 8 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBorussia Mönchengladbach
    1 551 min · 83,6 %
  • UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach
    304 min · 16,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
0,75
UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach
–

Skudd / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
2,21
UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach
1,48

Skudd på mål

BundesligaBorussia Mönchengladbach
47,4 %
UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach
0 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaBorussia Mönchengladbach
1,22
UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach
1,18

Vellykkede driblinger

BundesligaBorussia Mönchengladbach
53,9 %
UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Borussia Mönchengladbach · Attacker

Spilletid

Kamper
28
Fra start
17
Minutter
1 551
Innbytter
11
Byttet ut
13
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
8
Målgivende
5
Skudd
38
Skudd på mål
18
Pasninger
374
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
76
Vellykkede driblinger
41
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
305
Vunne dueller
131
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
47
Frispark begått
42
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Borussia Mönchengladbach · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
304
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 25 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC Schalke 04
    1 350 min · 77,8 %
  • UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
    385 min · 22,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,4
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
–

Skudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,4
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
2,1

Skudd på mål

BundesligaFC Schalke 04
61,9 %
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,27
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
0,94

Vellykkede driblinger

BundesligaFC Schalke 04
42,6 %
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
55,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
15
Minutter
1 350
Innbytter
5
Byttet ut
9
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
5
Målgivende
1
Skudd
21
Skudd på mål
13
Pasninger
251
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
61
Vellykkede driblinger
26
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Brudd
4
Dueller
265
Vunne dueller
108
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
30
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Schalke 04 · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
385
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
73
Vunne dueller
33

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSveits
    338 min · 71,6 %
  • World CupSveits
    134 min · 28,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
–
World CupSveits
0,67

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
1,07
World CupSveits
2,01

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeSveits
75 %
World CupSveits
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
0,27
World CupSveits
1,34

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeSveits
80 %
World CupSveits
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
338
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Sveits · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
37
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 21 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    914 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Skudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,48

Skudd på mål

BundesligaFC Schalke 04
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,49

Vellykkede driblinger

BundesligaFC Schalke 04
30,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
9
Minutter
914
Innbytter
12
Byttet ut
7
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
3
Skudd
15
Skudd på mål
10
Pasninger
214
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
66
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Brudd
6
Dueller
222
Vunne dueller
77
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
42
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC Schalke 04
    341 min · 65,5 %
  • UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
    180 min · 34,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,79
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
–

Skudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,32
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
1,5

Skudd på mål

BundesligaFC Schalke 04
80 %
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,32
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
2,5

Vellykkede driblinger

BundesligaFC Schalke 04
42,1 %
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
12,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
341
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
6
Dueller
68
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Schalke 04 · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Brudd
0
Dueller
38
Vunne dueller
9

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSveits
    190 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSveits
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipSveits
–

Skudd på mål

Euro ChampionshipSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSveits
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
190
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Monaco → Rennesman 1. september 2025Permanent overgang
  2. →Monaco → Rennessøn 31. august 2025Permanent overgang
  3. →Monaco → Renneslør 30. august 2025Permanent overgang
  4. →Borussia Mönchengladbach → Monacofre 15. juli 2022€ 12.5M
  5. →FC Schalke 04 → Borussia Mönchengladbachman 1. juli 2019€ 10M
  6. →FC Basel 1893 → FC Schalke 04fre 1. juli 2016€ 25M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. oktober · Atlanta United FC–CF MontrealMajor League Soccer · 2026748.01
Klubb10. oktober · Atlanta United FC–FC CincinnatiMajor League Soccer · 2026906.21
Landslag12. juli · Sveits–ArgentinaVerdensmesterskapet · 2026725.9
Landslag7. juli · Sveits–ColombiaVerdensmesterskapet · 2026496.5
Landslag3. juli · Sveits–AlgerieVerdensmesterskapet · 2026836.91
Landslag24. juni · Sveits–CanadaVerdensmesterskapet · 2026857.51
Landslag18. juni · Sveits–Bosnia-HercegovinaVerdensmesterskapet · 2026897.61
Landslag13. juni · Sveits–QatarVerdensmesterskapet · 2026907.01
Klubb17. mai · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2025-26456.2
Klubb10. mai · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2025-26237.71
Klubb3. mai · Rennes–LyonLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb26. april · Rennes–NantesLigue 1 · 2025-26817.2
Klubb19. april · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26686.21
Klubb11. april · Rennes–AngersLigue 1 · 2025-26736.3
Klubb4. april · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.91
Landslag31. mars · Sveits–NorgePrivatlandskamper · 2026666.7
Klubb22. mars · Rennes–MetzLigue 1 · 2025-26166.9
Klubb15. mars · Rennes–LilleLigue 1 · 2025-26196.3
Klubb8. mars · Rennes–NiceLigue 1 · 2025-26206.61
Klubb28. februar · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2025-2696.2
Klubb22. februar · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2025-26226.3
Klubb13. februar · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26167.21
Klubb7. februar · Rennes–LensLigue 1 · 2025-26905.9
Klubb31. januar · Rennes–MonacoLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb24. januar · Rennes–LorientLigue 1 · 2025-26816.3
Klubb18. januar · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.71
Klubb3. januar · Rennes–LilleLigue 1 · 2025-26906.51
Klubb13. desember · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26796.9
Klubb6. desember · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26826.2
Klubb28. november · Rennes–MetzLigue 1 · 2025-26907.01
Klubb22. november · Rennes–MonacoLigue 1 · 2025-26897.51
Landslag18. november · Sveits–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024696.9
Landslag15. november · Sveits–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024857.61
Klubb7. november · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2025-26247.91
Klubb2. november · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26226.7
Klubb29. oktober · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2025-26216.3
Klubb26. oktober · Rennes–NiceLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb19. oktober · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2025-26777.71
Landslag13. oktober · Sveits–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2024906.7
Landslag10. oktober · Sveits–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
Klubb5. oktober · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.51
Klubb28. september · Rennes–LensLigue 1 · 2025-26616.2
Klubb20. september · Rennes–NantesLigue 1 · 2025-26656.7
Klubb14. september · Rennes–LyonLigue 1 · 2025-26695.6
Landslag8. september · Sveits–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2024787.31
Landslag5. september · Sveits–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024758.32
Landslag11. juni · Sveits–USAPrivatlandskamper · 2025907.61
Landslag7. juni · Sveits–MexicoPrivatlandskamper · 2025627.31
Klubb17. mai · Monaco–LensLigue 1 · 2024-25––
Klubb10. mai · Monaco–LyonLigue 1 · 2024-25907.9
Klubb3. mai · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25686.3
Klubb26. april · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2024-25867.3
Klubb19. april · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2024-25816.5
Klubb12. april · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2024-25857.71
Klubb5. april · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25866.5
Klubb29. mars · Monaco–NiceLigue 1 · 2024-25847.61
Landslag25. mars · Sveits–LuxembourgPrivatlandskamper · 2025907.01
Landslag21. mars · Sveits–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2025606.3
Klubb15. mars · Monaco–AngersLigue 1 · 2024-25456.5
Klubb7. mars · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2024-25747.2
Klubb28. februar · Monaco–ReimsLigue 1 · 2024-25747.7
Klubb22. februar · Monaco–LilleLigue 1 · 2024-25246.6
Klubb18. februar · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25657.21
Klubb15. februar · Monaco–NantesLigue 1 · 2024-25––
Klubb12. februar · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25907.3
Klubb7. februar · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25846.2
Klubb1. februar · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2024-25457.32
Klubb29. januar · Monaco–InterChampions League · 2024-25906.7
Klubb25. januar · Monaco–RennesLigue 1 · 2024-25––
Klubb21. januar · Monaco–Aston VillaChampions League · 2024-25907.3
Klubb17. januar · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2024-2513–
Klubb10. januar · Monaco–NantesLigue 1 · 2024-25906.31
Klubb18. desember · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25907.91
Klubb14. desember · Monaco–ReimsLigue 1 · 2024-25236.9
Klubb11. desember · Monaco–ArsenalChampions League · 2024-25816.6
Klubb7. desember · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2024-25277.51
Klubb1. desember · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2024-25226.3
Klubb27. november · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25636.6
Klubb22. november · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25686.2
Landslag15. november · Sveits–SerbiaNations League · 2024-25666.7
Klubb9. november · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2024-25456.3
Klubb5. november · Monaco–BolognaChampions League · 2024-25906.91
Klubb1. november · Monaco–AngersLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb27. oktober · Monaco–NiceLigue 1 · 2024-25907.01
Klubb22. oktober · Monaco–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25778.311
Klubb18. oktober · Monaco–LilleLigue 1 · 2024-25276.7
Landslag15. oktober · Sveits–DanmarkNations League · 2024-25817.2
Landslag12. oktober · Sveits–SerbiaNations League · 2024-25865.9
Klubb5. oktober · Monaco–RennesLigue 1 · 2024-25––
Klubb2. oktober · Monaco–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25456.3
Klubb28. september · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.52
Klubb22. september · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2024-25––
Klubb19. september · Monaco–BarcelonaChampions League · 2024-25596.6
Klubb14. september · Monaco–AuxerreLigue 1 · 2024-25645.9
Landslag8. september · Sveits–SpaniaNations League · 2024-25767.21
Landslag5. september · Sveits–DanmarkNations League · 2024-25896.7
Klubb1. september · Monaco–LensLigue 1 · 2024-25256.3
Klubb24. august · Monaco–LyonLigue 1 · 2024-25646.9
Klubb17. august · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.9
Landslag6. juli · Sveits–EnglandEuropamesterskapet · 20241097.31
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 18 tilgjengelige sesonger, 31 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.