Portrett av Tomáš Holeš
Spillerprofil · komplett datakort

Tomáš Holeš

ForsvarTilgjengelig
Født31. mars 1993 · 33 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde180 cmVekt73 kg
87Kamper
6 719Minutter
4Mål
5Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,8
1,45–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.3Kroatia7.9Montene6.9Bodø/Gl6.9Athleti6.7Tottenh6.9Barcelo6.2Rep. Of6.5Sør-Afr6.3Mexico6.0Sabah F
  1. Tottenham6.7 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  2. Barcelona6.9 vurdering
    21. jan. 2026 · 45 min
  3. Rep. Of Ireland6.2 vurdering
    26. mars 2026 · 45 min
  4. Sør-Afrika6.5 vurdering
    18. juni 2026 · 90 min
  5. Mexico6.3 vurdering
    25. juni 2026 · 64 min
  6. Sabah FA6.0 vurdering
    13. okt. 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,240,210,180,160,000,100,000,000,480,00MINUTTER62019-2075520208402020-219932021-225702022-2367620239202023-2469720241 0122024-251882025-26622026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    676 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,10 målpoeng / 90
    920 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    697 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 012 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,48 målpoeng / 90
    188 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    62 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-201 kamper · 6 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202011 kamper · 755 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 2020-2111 kamper · 840 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2021-2213 kamper · 993 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 2022-236 kamper · 570 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 20238 kamper · 676 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 920 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 20249 kamper · 697 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2512 kamper · 1 012 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-264 kamper · 188 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,48/90
  • 20260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 62 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

21 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2026-276.01
Kamper
1
Minutter
62
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
69.6969696969697
Flagg: TsjekkiaVerdensmesterskapetLandslag · Tsjekkia · 2026–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSlavia Praha
    62 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueSlavia Praha
1,45

Brudd / 90

Champions LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueSlavia Praha
69,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
62
Kaptein
Nei
Vurdering
6,01

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupTsjekkia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World CupTsjekkia
–

Brudd / 90

World CupTsjekkia
–

Blokkeringer / 90

World CupTsjekkia
–

Vunne dueller

World CupTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World CupTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 3

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    188 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,91

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,96

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,96

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
70 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
188
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
10
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 12 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    562 min · 55,5 %
  • UEFA Nations LeagueTsjekkia
    270 min · 26,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    180 min · 17,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,24
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,44
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,48
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
50,8 %
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
21,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
41 %
UEFA Nations LeagueTsjekkia
86,7 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
562
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
359
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
14
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
61
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Tsjekkia · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Ja
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
195
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,7 %
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
95
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
14
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    338 min · 48,5 %
  • Euro ChampionshipTsjekkia
    269 min · 38,6 %
  • PrivatlandskamperTsjekkia
    90 min · 12,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
0,53
Euro ChampionshipTsjekkia
3,35
PrivatlandskamperTsjekkia
2

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
2,13
Euro ChampionshipTsjekkia
0,67
PrivatlandskamperTsjekkia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,07
Euro ChampionshipTsjekkia
0,67
PrivatlandskamperTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
50 %
Euro ChampionshipTsjekkia
69,2 %
PrivatlandskamperTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
82 %
Euro ChampionshipTsjekkia
–
PrivatlandskamperTsjekkia
79,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
338
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
168
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
2
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
26
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
2
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
269
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
115
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
26
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Tsjekkia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Pasninger
44

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    920 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,37

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,47

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,39

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
53,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
920
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Pasninger
327
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
4
Brudd
15
Dueller
58
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationTsjekkia
    676 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
1,6

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
0,67

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
0,27

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationTsjekkia
73,3 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationTsjekkia
48 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Tsjekkia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
676
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
499
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
60
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    570 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,47

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,16

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
42,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    738 min · 74,3 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    162 min · 16,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    93 min · 9,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,95
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,71
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
61,3 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
738
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
7
Pasninger
406
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Brudd
14
Dueller
62
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
162
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
93
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2020-212 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    660 min · 78,6 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    180 min · 21,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,18
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,36
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,14
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
63,2 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
70,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
660
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
414
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
57
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
27
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    454 min · 60,1 %
  • Euro ChampionshipTsjekkia
    301 min · 39,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,19
Euro ChampionshipTsjekkia
1,5

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,59
Euro ChampionshipTsjekkia
1,2

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
0,2
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
62,5 %
Euro ChampionshipTsjekkia
72,2 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
454
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
237
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
32
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
301
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
4
Dueller
18
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    6 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Jablonec
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Jablonec
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Jablonec
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Jablonec
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Jablonec
66,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Jablonec
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Jablonec · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
0
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
11
Blokkeringer
4
Brudd
7
Dueller
71
Vunne dueller
47

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →FK Jablonec → Slavia Prahaman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  2. →Hradec Králové → FK Jablonecman 2. juli 2018Ikke oppgitt
  3. →FK Jablonec → Hradec Královésøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Hradec Králové → FK Jablonecman 24. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

87 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. oktober · Slavia Praha–FenerbahçeChampions League · 2026-270–
Klubb13. oktober · Slavia Praha–Sabah FAChampions League · 2026-27626.0
Landslag25. juni · Tsjekkia–MexicoVerdensmesterskapet · 2026646.3
Landslag18. juni · Tsjekkia–Sør-AfrikaVerdensmesterskapet · 2026906.5
Landslag12. juni · Tsjekkia–Sør-KoreaVerdensmesterskapet · 2026––
Landslag31. mars · Tsjekkia–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag26. mars · Tsjekkia–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024456.2
Klubb21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26456.91
Klubb9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26906.7
Klubb25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26356.9
Klubb17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26186.9
Landslag8. september · Tsjekkia–Saudi-ArabiaPrivatlandskamper · 2025––
Landslag5. september · Tsjekkia–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2024907.9
Landslag9. juni · Tsjekkia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2024905.3
Landslag6. juni · Tsjekkia–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
Landslag22. mars · Tsjekkia–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2024236.9
Klubb30. januar · Slavia Praha–Malmo FFEuropa League · 2024-25907.6
Klubb23. januar · Slavia Praha–PAOKEuropa League · 2024-25246.3
Klubb12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25887.0
Klubb28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25907.2
Landslag19. november · Tsjekkia–GeorgiaNations League · 2024-25906.6
Landslag16. november · Tsjekkia–AlbaniaNations League · 2024-25907.5
Klubb7. november · Slavia Praha–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25907.2
Landslag11. oktober · Tsjekkia–AlbaniaNations League · 2024-25906.9
Klubb3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25906.7
Klubb25. september · Slavia Praha–LudogoretsEuropa League · 2024-25907.3
Klubb28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25906.9
Klubb20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25906.6
Landslag26. juni · Tsjekkia–TyrkiaEuropamesterskapet · 2024906.7
Landslag22. juni · Tsjekkia–GeorgiaEuropamesterskapet · 2024907.3
Landslag18. juni · Tsjekkia–PortugalEuropamesterskapet · 2024896.9
Landslag22. mars · Tsjekkia–NorgePrivatlandskamper · 2024907.2
Klubb14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-2420–
Klubb7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24906.2
Klubb14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.2
Landslag20. november · Tsjekkia–MoldovaEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag17. november · Tsjekkia–PolenEM-kvalifisering · 2023906.9
Klubb9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24907.3
Klubb26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24906.9
Landslag15. oktober · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023907.9
Landslag12. oktober · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023456.9
Klubb5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24908.21
Klubb21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24907.5
Landslag7. september · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023907.0
Landslag17. juni · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag27. mars · Tsjekkia–MoldovaEM-kvalifisering · 2023907.3
Landslag24. mars · Tsjekkia–PolenEM-kvalifisering · 2023906.9
Klubb8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23907.3
Klubb7. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22896.9
Landslag24. mars · Tsjekkia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 20201206.9
Klubb17. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22906.3
Klubb10. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22907.0
Klubb24. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22907.31
Klubb17. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22907.0
Klubb9. desember · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22907.0
Klubb25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.9
Klubb4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22186.5
Klubb30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22907.91
Landslag5. september · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag2. september · Tsjekkia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag3. juli · Tsjekkia–DanmarkEuropamesterskapet · 2020456.6
Landslag27. juni · Tsjekkia–NederlandEuropamesterskapet · 2020868.611
Landslag22. juni · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 2020847.3
Landslag18. juni · Tsjekkia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020636.5
Landslag14. juni · Tsjekkia–SkottlandEuropamesterskapet · 2020286.9
Klubb15. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21906.2
Klubb8. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21907.31
Landslag30. mars · Tsjekkia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020536.3
Landslag27. mars · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag24. mars · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020116.2
Klubb18. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21326.6
Klubb11. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21906.9
Klubb25. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21––
Klubb18. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21306.7
Klubb3. desember · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-21907.7
Klubb26. november · Slavia Praha–NiceEuropa League · 2020-21877.31
Klubb5. november · Slavia Praha–NiceEuropa League · 2020-21907.2
Klubb29. oktober · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21617.0
Klubb30. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21906.5
Klubb22. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21907.0
Klubb20. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-2096.5
Klubb13. desember · FK Jablonec–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19907.0
Klubb29. november · FK Jablonec–RennesEuropa League · 2018-19907.4
Klubb8. november · FK Jablonec–FC AstanaEuropa League · 2018-19907.0
Klubb25. oktober · FK Jablonec–FC AstanaEuropa League · 2018-19906.8
Klubb4. oktober · FK Jablonec–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19906.3
Klubb20. september · FK Jablonec–RennesEuropa League · 2018-19906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Tomáš Holeš: statistikk, kamper og karriere | Coro