Portrett av David Zima
Spillerprofil · komplett datakort

David Zima

ForsvarTilgjengelig
Født8. november 2000 · 25 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde190 cmVekt80 kg
134Kamper
5 867Minutter
1Mål
2Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01
0,4–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Atalant6.2Arsenal7.3Athleti5.7Tottenh5.9Barcelo6.0Pafos6.3Sør-Afr5.9Lens6.3Sabah F6.8Fenerba
  1. Barcelona5.9 vurdering
    21. jan. 2026 · 90 min
  2. Pafos6.0 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  3. Sør-Afrika6.3 vurdering
    18. juni 2026 · 12 min
  4. Lens5.9 vurdering
    10. sep. 2026 · 45 min
  5. Sabah FA6.3 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  6. Fenerbahçe6.8 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,000,060,000,000,000,360,000,000,00MINUTTER30520209902020-211 5792021-224022022-2318020232662023-2424720249832024-256902025-262252026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    266 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,36 målpoeng / 90
    247 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    983 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    690 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    225 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20204 kamper · 305 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,30/90
  • 2020-2111 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2223 kamper · 1 579 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,06/90
  • 2022-239 kamper · 402 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 266 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20243 kamper · 247 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2024-2511 kamper · 983 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 690 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 225 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2026-276.45
Kamper
3
Minutter
225
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82.6086956521739
Flagg: TsjekkiaVerdensmesterskapetLandslag · Tsjekkia · 2026–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSlavia Praha
    225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueSlavia Praha
0,4

Brudd / 90

Champions LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueSlavia Praha
82,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup.

Registrert spilletid

  • World CupTsjekkia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World CupTsjekkia
–

Brudd / 90

World CupTsjekkia
–

Blokkeringer / 90

World CupTsjekkia
–

Vunne dueller

World CupTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World CupTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 2

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    690 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,57

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,3

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,17

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
58,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
690
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
264
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
12
Blokkeringer
9
Brudd
10
Dueller
67
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    538 min · 54,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    355 min · 36,1 %
  • UEFA Nations LeagueTsjekkia
    90 min · 9,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,67
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,51
UEFA Nations LeagueTsjekkia
4

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,01
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,25
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,67
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,25
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
66 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
54,5 %
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
44 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Nations LeagueTsjekkia
90,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
538
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
313
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
4
Blokkeringer
4
Brudd
12
Dueller
47
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
355
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
68
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Tsjekkia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
66

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,9 %
Taklinger
4
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    157 min · –Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperTsjekkia
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipTsjekkia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,72
PrivatlandskamperTsjekkia
2
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
2,87
PrivatlandskamperTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
PrivatlandskamperTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
60 %
PrivatlandskamperTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
90 %
PrivatlandskamperTsjekkia
90,9 %
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 2

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
157
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
93
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
3
Brudd
5
Dueller
10
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Tsjekkia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
55

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 2

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    180 min · 67,7 %
  • Serie ATorino
    86 min · 32,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
Serie ATorino
1,05

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2
Serie ATorino
3,14

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,5
Serie ATorino
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
14,3 %
Serie ATorino
40 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
Serie ATorino
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
66
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
86
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
43
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
3
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationTsjekkia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
2,5

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
1

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationTsjekkia
55,6 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Tsjekkia · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
9
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ATorino
    402 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ATorino
2,01

Brudd / 90

Serie ATorino
2,01

Blokkeringer / 90

Serie ATorino
0,45

Vunne dueller

Serie ATorino
62,8 %

Pasningspresisjon

Serie ATorino
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
402
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
197
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
43
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 23 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie ATorino
    1 309 min · 82,9 %
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    180 min · 11,4 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    90 min · 5,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie ATorino
1,38
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

Serie ATorino
1,58
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

Serie ATorino
0,89
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

Serie ATorino
50,7 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

Serie ATorino
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
13
Minutter
1 309
Innbytter
7
Byttet ut
2
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
607
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
13
Brudd
23
Dueller
148
Vunne dueller
75
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
16
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    900 min · 90,9 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    90 min · 9,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,9
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,9
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,9
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
46 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
60 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
44 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
500
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
9
Blokkeringer
9
Brudd
19
Dueller
63
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
13
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
40
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    305 min · 100 %
  • Euro ChampionshipTsjekkia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
0,89
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,48
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,18
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
57,1 %
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
40 %
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
305
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
188
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
3
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
21
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Torino → Slavia Prahaons 31. januar 2024€ 4M
  2. →Slavia Praha → Torinotir 31. august 2021€ 5.9M
  3. →Sigma Olomouc → Slavia Prahaman 3. august 2020€ 1.3M
  4. →Slavia Praha → Sigma Olomouclør 1. august 2020Ikke oppgitt
  5. →Sigma Olomouc → Slavia Prahalør 1. februar 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. oktober · Slavia Praha–FenerbahçeChampions League · 2026-27906.8
Klubb13. oktober · Slavia Praha–Sabah FAChampions League · 2026-27906.3
Klubb10. september · Slavia Praha–LensChampions League · 2026-27455.9
Landslag25. juni · Tsjekkia–MexicoVerdensmesterskapet · 2026––
Landslag18. juni · Tsjekkia–Sør-AfrikaVerdensmesterskapet · 2026126.3
Landslag12. juni · Tsjekkia–Sør-KoreaVerdensmesterskapet · 2026––
Klubb28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-26906.0
Klubb21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26905.9
Klubb9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26605.7
Klubb25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26907.3
Klubb4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26906.2
Klubb22. oktober · Slavia Praha–AtalantaChampions League · 2025-26907.5
Landslag9. oktober · Tsjekkia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26906.3
Klubb17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.5
Landslag9. juni · Tsjekkia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag6. juni · Tsjekkia–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag25. mars · Tsjekkia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag22. mars · Tsjekkia–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2024676.9
Klubb30. januar · Slavia Praha–Malmo FFEuropa League · 2024-25906.3
Klubb23. januar · Slavia Praha–PAOKEuropa League · 2024-25907.9
Klubb12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25––
Klubb28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25906.5
Klubb24. oktober · Slavia Praha–Athletic ClubEuropa League · 2024-25886.6
Klubb3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25906.9
Klubb25. september · Slavia Praha–LudogoretsEuropa League · 2024-25907.3
Landslag10. september · Tsjekkia–UkrainaNations League · 2024-25––
Landslag7. september · Tsjekkia–GeorgiaNations League · 2024-25906.3
Klubb28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25856.9
Klubb20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25906.3
Landslag26. juni · Tsjekkia–TyrkiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag22. juni · Tsjekkia–GeorgiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag18. juni · Tsjekkia–PortugalEuropamesterskapet · 2024––
Landslag22. mars · Tsjekkia–NorgePrivatlandskamper · 2024907.61
Klubb14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24906.3
Klubb7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24906.0
Klubb26. januar · Torino–CagliariSerie A · 2023-24––
Klubb13. januar · Torino–GenoaSerie A · 2023-24––
Klubb7. januar · Torino–NapoliSerie A · 2023-24––
Klubb23. desember · Torino–UdineseSerie A · 2023-24––
Klubb16. desember · Torino–EmpoliSerie A · 2023-24––
Klubb10. desember · Torino–FrosinoneSerie A · 2023-24136.7
Klubb4. desember · Torino–AtalantaSerie A · 2023-24––
Klubb27. november · Torino–BolognaSerie A · 2023-24––
Landslag20. november · Tsjekkia–MoldovaEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag17. november · Tsjekkia–PolenEM-kvalifisering · 2023907.2
Klubb11. november · Torino–MonzaSerie A · 2023-24186.7
Klubb6. november · Torino–SassuoloSerie A · 2023-24466.6
Klubb28. oktober · Torino–LecceSerie A · 2023-241–
Klubb21. oktober · Torino–InterSerie A · 2023-24––
Klubb7. oktober · Torino–JuventusSerie A · 2023-24––
Klubb2. oktober · Torino–Hellas VeronaSerie A · 2023-24––
Landslag7. september · Tsjekkia–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb3. september · Torino–GenoaSerie A · 2023-24––
Klubb26. august · Torino–AC MilanSerie A · 2023-24––
Klubb21. august · Torino–CagliariSerie A · 2023-24156.7
Landslag17. juni · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023––
Klubb3. juni · Torino–InterSerie A · 2022-23––
Klubb27. mai · Torino–SpeziaSerie A · 2022-23––
Klubb21. mai · Torino–FiorentinaSerie A · 2022-23––
Klubb21. januar · Torino–FiorentinaSerie A · 2022-23186.9
Klubb15. januar · Torino–SpeziaSerie A · 2022-23––
Klubb8. januar · Torino–SalernitanaSerie A · 2022-23646.3
Klubb4. januar · Torino–Hellas VeronaSerie A · 2022-23––
Klubb13. november · Torino–AS RomaSerie A · 2022-23907.3
Klubb9. november · Torino–SampdoriaSerie A · 2022-23907.9
Klubb6. november · Torino–BolognaSerie A · 2022-23––
Klubb30. oktober · Torino–AC MilanSerie A · 2022-23146.3
Klubb23. oktober · Torino–UdineseSerie A · 2022-23906.2
Klubb15. oktober · Torino–JuventusSerie A · 2022-23116.7
Klubb9. oktober · Torino–EmpoliSerie A · 2022-23––
Klubb1. oktober · Torino–NapoliSerie A · 2022-23––
Klubb17. september · Torino–SassuoloSerie A · 2022-23126.3
Klubb10. september · Torino–InterSerie A · 2022-23136.2
Klubb5. september · Torino–LecceSerie A · 2022-23––
Klubb1. september · Torino–AtalantaSerie A · 2022-23––
Klubb20. mai · Torino–AS RomaSerie A · 2021-22906.3
Klubb14. mai · Torino–Hellas VeronaSerie A · 2021-22907.2
Klubb7. mai · Torino–NapoliSerie A · 2021-22––
Klubb1. mai · Torino–EmpoliSerie A · 2021-22––
Klubb27. april · Torino–AtalantaSerie A · 2021-22845.9
Klubb23. april · Torino–SpeziaSerie A · 2021-22907.0
Klubb16. april · Torino–LazioSerie A · 2021-22396.5
Klubb10. april · Torino–AC MilanSerie A · 2021-22636.7
Klubb2. april · Torino–SalernitanaSerie A · 2021-22––
Landslag24. mars · Tsjekkia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 20201207.2
Klubb18. mars · Torino–GenoaSerie A · 2021-22––
Klubb6. mars · Torino–BolognaSerie A · 2021-22––
Klubb27. februar · Torino–CagliariSerie A · 2021-22––
Klubb18. februar · Torino–JuventusSerie A · 2021-22––
Klubb12. februar · Torino–VeneziaSerie A · 2021-22196.6
Klubb6. februar · Torino–UdineseSerie A · 2021-22906.3
Klubb23. januar · Torino–SassuoloSerie A · 2021-22907.3
Klubb15. januar · Torino–SampdoriaSerie A · 2021-22907.0
Klubb10. januar · Torino–FiorentinaSerie A · 2021-222–
Klubb22. desember · Torino–InterSerie A · 2021-22––
Klubb19. desember · Torino–Hellas VeronaSerie A · 2021-22366.9
Klubb12. desember · Torino–BolognaSerie A · 2021-22906.9
Klubb6. desember · Torino–CagliariSerie A · 2021-22906.3
Klubb2. desember · Torino–EmpoliSerie A · 2021-22906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.