Portrett av Lukáš Provod
Spillerprofil · komplett datakort

Lukáš Provod

AngrepTilgjengelig
Født23. oktober 1996 · 30 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde191 cmVekt85 kg
51Kamper
3 511Minutter
3Mål
5Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,510,26
Skudd / 90
06,2
5,141,67
Skudd på mål
0100
40 %38,5 %
Vellykkede driblinger
0100
–29,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Bodø/Gl6.5Inter7.2Atalant7.5Arsenal7.2Athleti6.3Tottenh7.2Barcelo6.9Pafos6.1Sabah F7.7Fenerba
  1. Athletic Club7.2 vurdering
    25. nov. 2025 · 90 min
  2. Tottenham6.3 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  3. Barcelona7.2 vurdering
    21. jan. 2026 · 90 min
  4. Pafos6.9 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  5. Sabah FA6.1 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  6. Fenerbahçe7.7 vurdering
    20. okt. 2026 · 85 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,220,000,000,350,260,51MINUTTER132019-208322020-212742022-237402023-247762024-257012025-261752026-27
  1. 2020-210,22 målpoeng / 90
    832 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    274 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    740 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,35 målpoeng / 90
    776 min · 0 mål · 3 målgivende
  5. 2025-260,26 målpoeng / 90
    701 min · 0 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,51 målpoeng / 90
    175 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2112 kamper · 832 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 274 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 740 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 776 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,35/90
  • 2025-268 kamper · 701 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,26/90
  • 2026-272 kamper · 175 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,51/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2026-276.87
Kamper
2
Minutter
175
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
78.37837837837837
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSlavia Praha
    175 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueSlavia Praha
0,51

Skudd / 90

Champions LeagueSlavia Praha
5,14

Skudd på mål

Champions LeagueSlavia Praha
40 %

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSlavia Praha
0,51

Vellykkede driblinger

Champions LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
175
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,4 %
Taklinger
0
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    701 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,26

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,67

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
38,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,67

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
29,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
701
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
5
Pasninger
330
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
88
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 10 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    429 min · 55,3 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    347 min · 44,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,63
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,42
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,26

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
100 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
3,78
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,04

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
33,3 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
44,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
429
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
201
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
55
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
347
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    740 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,36

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,46

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
22,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
8
Minutter
740
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
207
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
53
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    274 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,31

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,66

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
274
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
4
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 12 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    723 min · 86,9 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    109 min · 13,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,87
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
71,4 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,83

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
64,7 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
723
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
370
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
3
Dueller
82
Vunne dueller
53
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
109
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
13
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →České Budějovice → Slavia Prahaman 2. september 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

43 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. oktober · Slavia Praha–FenerbahçeChampions League · 2026-27857.71
13. oktober · Slavia Praha–Sabah FAChampions League · 2026-27906.1
28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-26906.9
21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26907.2
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26906.3
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26907.2
4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26907.5
22. oktober · Slavia Praha–AtalantaChampions League · 2025-26907.2
30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26716.5
17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26908.22
12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25908.01
28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25728.01
7. november · Slavia Praha–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25676.7
24. oktober · Slavia Praha–Athletic ClubEuropa League · 2024-25906.9
3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25296.9
25. september · Slavia Praha–LudogoretsEuropa League · 2024-25817.51
28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25907.3
20. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25907.0
14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24826.3
7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24836.9
30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24907.3
9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24907.9
26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24257.0
5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24247.3
21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24186.5
6. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23617.0
15. september · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23456.9
8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23457.2
15. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21906.2
8. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21907.3
18. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21908.3
11. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21907.0
25. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21906.91
18. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21897.5
10. desember · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21––
3. desember · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-2196.6
26. november · Slavia Praha–NiceEuropa League · 2020-2186.7
29. oktober · Slavia Praha–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21766.7
22. oktober · Slavia Praha–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2020-21908.21
30. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21906.7
22. september · Slavia Praha–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21196.6
5. november · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2019-2086.4
17. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2019-20146.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lukáš Provod: statistikk, kamper og karriere | Coro