Portrett av Dávid Hancko
Spillerprofil · komplett datakort

Dávid Hancko

ForsvarTilgjengelig
Født13. desember 1997 · 28 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt82 kg
54Kamper
4 308Minutter
7Mål
8Målgivende
0,31Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,5
2,081,2

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Tysklan7.7Luxembo8.6Luxembo7.0Norther6.5Tysklan7.6Kosovo6.8Moldova8.0Kazakhs6.2Faroe I8.5Moldova
  1. Tyskland6.5 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  2. Kosovo7.6 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  3. Moldova6.8 vurdering
    26. sep. 2026 · 72 min
  4. Kazakhstan8.0 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  5. Faroe Islands6.2 vurdering
    2. okt. 2026 · 8 min
  6. Moldova8.5 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,160,500,320,240,69MINUTTER565202089620231 11320247492024-252602026-27
  1. 20200,16 målpoeng / 90
    565 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20230,50 målpoeng / 90
    896 min · 2 mål · 3 målgivende
  3. 20240,32 målpoeng / 90
    1 113 min · 1 mål · 3 målgivende
  4. 2024-250,24 målpoeng / 90
    749 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 2026-270,69 målpoeng / 90
    260 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20208 kamper · 565 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,16/90
  • 202310 kamper · 896 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,50/90
  • 202413 kamper · 1 113 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,32/90
  • 2024-258 kamper · 749 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 2026-274 kamper · 260 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,69/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.79
Kamper
4
Minutter
260
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
92
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
2,08

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
92 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · D

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
260
Kaptein
Nei
Vurdering
7,79

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
225
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
6
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    749 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,2

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
81 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · D

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
749
Kaptein
Nei
Vurdering
7,52

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
373
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
10
Vunne dueller
42

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 13 kamper · – mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    540 min · 48,5 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    367 min · 33 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    206 min · 18,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,17
Euro ChampionshipSlovakia
2,45
PrivatlandskamperSlovakia
2,18

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,5
Euro ChampionshipSlovakia
0,74
PrivatlandskamperSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,33
Euro ChampionshipSlovakia
0,49
PrivatlandskamperSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
67,3 %
Euro ChampionshipSlovakia
45,5 %
PrivatlandskamperSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
80 %
Euro ChampionshipSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
84,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
226
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
49
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
367
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
44
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
206
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 10 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    896 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,51

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,1

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
69,9 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
896
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,35

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
479
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Brudd
11
Dueller
83
Vunne dueller
58
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    559 min · 98,9 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    6 min · 1,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,93
Euro ChampionshipSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,09
Euro ChampionshipSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,16
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
56,3 %
Euro ChampionshipSlovakia
100 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
559
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
318
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
13
Dueller
64
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Feyenoord → Atletico Madridons 23. juli 2025Permanent overgang
  2. →Sparta Praha → Feyenoordman 22. august 2022Ikke oppgitt
  3. →Fiorentina → Sparta Prahator 1. juli 2021€ 2.5M
  4. →Fiorentina → Sparta Prahalør 3. august 2019Lån
  5. →Žilina → Fiorentinasøn 1. juli 2018€ 3.8M
Kamplogg

Siste kamper – landslag

24 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27908.51
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-2786.2
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27908.01
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27726.8
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024907.61
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.5
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024908.61
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.7
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024908.21
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251207.2
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25907.2
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.9
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25908.21
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25906.9
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25906.7
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25898.31
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.9
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 20241207.3
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024906.2
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024676.6
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024907.5
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024717.31
26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024457.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 25 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.