Portrett av Dávid Hancko
Spillerprofil · komplett datakort

Dávid Hancko

ForsvarTilgjengelig
Født13. desember 1997 · 28 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt82 kg
119Kamper
9 941Minutter
10Mål
8Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02
1,421,65
Brudd / 90
01,1
–0,86
Blokkeringer / 90
01
–0,48
Vunne dueller
0100
–55,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Real So7.0Osasuna7.5Real Ma6.6Alaves7.6Manches7.8Espanyo6.9VfB Stu7.7Deporti7.4Levante6.9Bayern
  1. Manchester United7.6 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  2. Espanyol7.8 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  3. VfB Stuttgart6.9 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min
  4. Deportivo La Coruna7.7 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  5. Levante7.4 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min
  6. Bayern München6.9 vurdering
    3. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,640,500,240,120,080,130,15MINUTTER2812018-19292019-201402020-217202021-221 1102022-237502023-242 1602024-253 5452025-261 2062026-27
  1. 2021-220,50 målpoeng / 90
    720 min · 2 mål · 2 målgivende
  2. 2022-230,24 målpoeng / 90
    1 110 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,12 målpoeng / 90
    750 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,08 målpoeng / 90
    2 160 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,13 målpoeng / 90
    3 545 min · 2 mål · 3 målgivende
  6. 2026-270,15 målpoeng / 90
    1 206 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-195 kamper · 281 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-202 kamper · 29 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 140 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,64/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-228 kamper · 720 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,50/90
  • 2022-2312 kamper · 1 110 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 2023-248 kamper · 750 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2024-2524 kamper · 2 160 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 2025-2643 kamper · 3 545 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,13/90
  • 2026-2715 kamper · 1 206 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,15/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Atletico Madrid logoLa LigaKlubb · Atletico Madrid · 2026-277.35
Kamper
11
Minutter
846
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
90.8029197080292
Atletico Madrid logoChampions LeagueKlubb · Atletico Madrid · 2026-276.89
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.58536585365853
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 15 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaAtletico Madrid
    846 min · 70,1 %
  • Champions LeagueAtletico Madrid
    360 min · 29,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaAtletico Madrid
1,38
Champions LeagueAtletico Madrid
1,5

Brudd / 90

La LigaAtletico Madrid
–
Champions LeagueAtletico Madrid
–

Blokkeringer / 90

La LigaAtletico Madrid
–
Champions LeagueAtletico Madrid
–

Vunne dueller

La LigaAtletico Madrid
–
Champions LeagueAtletico Madrid
–

Pasningspresisjon

La LigaAtletico Madrid
90,8 %
Champions LeagueAtletico Madrid
86,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Atletico Madrid · D

Spilletid

Kamper
11
Fra start
9
Minutter
846
Kaptein
Nei
Vurdering
7,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
1
Pasninger
685
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,8 %
Taklinger
13
Vunne dueller
34

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Atletico Madrid · D

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
246
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,6 %
Taklinger
6
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 43 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaAtletico Madrid
    2 434 min · 68,7 %
  • UEFA Champions LeagueAtletico Madrid
    1 111 min · 31,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaAtletico Madrid
1,59
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid
1,78

Brudd / 90

La LigaAtletico Madrid
0,7
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid
1,22

Blokkeringer / 90

La LigaAtletico Madrid
0,41
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid
0,65

Vunne dueller

La LigaAtletico Madrid
54,2 %
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid
60 %

Pasningspresisjon

La LigaAtletico Madrid
87 %
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid
88 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Atletico Madrid · Defender · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
30
Fra start
27
Minutter
2 434
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
18
Skudd på mål
5
Pasninger
1 448
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
43
Blokkeringer
11
Brudd
19
Dueller
179
Vunne dueller
97
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
15
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Atletico Madrid · Defender · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 111
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
693
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
22
Blokkeringer
8
Brudd
15
Dueller
75
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-251 turnering · 24 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAtletico Madrid · Feyenoord
    2 160 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAtletico Madrid · Feyenoord
1

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueAtletico Madrid · Feyenoord
1,33

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueAtletico Madrid · Feyenoord
0,92

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAtletico Madrid · Feyenoord
60,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAtletico Madrid · Feyenoord
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Atletico Madrid · Defender
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
24
Minutter
2 160
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
18
Skudd på mål
2
Pasninger
1 346
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
24
Blokkeringer
22
Brudd
32
Dueller
86
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    540 min · 72 %
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    210 min · 28 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,5
UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,43

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,83
UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,86

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,5
UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,29

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
68,8 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
28,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
85 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
81 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
561
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
3
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
16
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
171
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
1
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    930 min · 83,8 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    180 min · 16,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,55
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,16
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,77
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
49,2 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
63 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
720
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
16
Blokkeringer
8
Brudd
12
Dueller
59
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 8 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    540 min · 75 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    180 min · 25 %
  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
2,17
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1,5
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
2
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,17
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
0,5
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
57,4 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
54,2 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
63,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–
UEFA Champions LeagueSparta Praha
46 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
275
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
12
Dueller
47
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
24
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
237
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
10
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
33
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    140 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
4,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
1,93

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,64

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
70,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
140
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
74
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    29 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
29
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AFiorentina
    281 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AFiorentina
2,24

Brudd / 90

Serie AFiorentina
0,96

Blokkeringer / 90

Serie AFiorentina
0,32

Vunne dueller

Serie AFiorentina
66,7 %

Pasningspresisjon

Serie AFiorentina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Fiorentina · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
281
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
35
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
104
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
27
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueŽilina
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueŽilina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Žilina · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Feyenoord → Atletico Madridons 23. juli 2025Permanent overgang
  2. →Sparta Praha → Feyenoordman 22. august 2022Ikke oppgitt
  3. →Fiorentina → Sparta Prahator 1. juli 2021€ 2.5M
  4. →Fiorentina → Sparta Prahalør 3. august 2019Lån
  5. →Žilina → Fiorentinasøn 1. juli 2018€ 3.8M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

76 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Atletico Madrid–Bayern MünchenChampions League · 2026-27906.9
31. oktober · Atletico Madrid–LevanteLa Liga · 2026-27907.4
24. oktober · Atletico Madrid–Deportivo La CorunaLa Liga · 2026-27907.7
20. oktober · Atletico Madrid–VfB StuttgartChampions League · 2026-27906.9
17. oktober · Atletico Madrid–EspanyolLa Liga · 2026-27907.8
13. oktober · Atletico Madrid–Manchester UnitedChampions League · 2026-27907.6
10. oktober · Atletico Madrid–AlavesLa Liga · 2026-27286.6
20. september · Atletico Madrid–Real MadridLa Liga · 2026-27907.5
16. september · Atletico Madrid–OsasunaLa Liga · 2026-2757.0
13. september · Atletico Madrid–Real SociedadLa Liga · 2026-27906.91
9. september · Atletico Madrid–LiverpoolChampions League · 2026-27906.2
5. september · Atletico Madrid–Athletic ClubLa Liga · 2026-27906.6
29. august · Atletico Madrid–SevillaLa Liga · 2026-27917.2
23. august · Atletico Madrid–VillarrealLa Liga · 2026-27886.9
19. august · Atletico Madrid–MalagaLa Liga · 2026-27948.31
24. mai · Atletico Madrid–VillarrealLa Liga · 2025-26455.6
17. mai · Atletico Madrid–GironaLa Liga · 2025-26907.2
12. mai · Atletico Madrid–OsasunaLa Liga · 2025-26907.0
9. mai · Atletico Madrid–Celta VigoLa Liga · 2025-26906.7
5. mai · Atletico Madrid–ArsenalChampions League · 2025-26907.0
29. april · Atletico Madrid–ArsenalChampions League · 2025-26906.0
8. april · Atletico Madrid–BarcelonaChampions League · 2025-26316.9
4. april · Atletico Madrid–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
22. mars · Atletico Madrid–Real MadridLa Liga · 2025-26906.0
18. mars · Atletico Madrid–TottenhamChampions League · 2025-26907.31
14. mars · Atletico Madrid–GetafeLa Liga · 2025-26––
10. mars · Atletico Madrid–TottenhamChampions League · 2025-26906.9
7. mars · Atletico Madrid–Real SociedadLa Liga · 2025-26907.2
28. februar · Atletico Madrid–OviedoLa Liga · 2025-26––
24. februar · Atletico Madrid–Club Brugge KVChampions League · 2025-26907.7
21. februar · Atletico Madrid–EspanyolLa Liga · 2025-26907.2
18. februar · Atletico Madrid–Club Brugge KVChampions League · 2025-26906.2
15. februar · Atletico Madrid–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
8. februar · Atletico Madrid–Real BetisLa Liga · 2025-26906.9
31. januar · Atletico Madrid–LevanteLa Liga · 2025-26457.0
28. januar · Atletico Madrid–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26907.51
25. januar · Atletico Madrid–MallorcaLa Liga · 2025-26907.3
21. januar · Atletico Madrid–GalatasarayChampions League · 2025-26906.9
18. januar · Atletico Madrid–AlavesLa Liga · 2025-26907.3
4. januar · Atletico Madrid–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.7
21. desember · Atletico Madrid–GironaLa Liga · 2025-26907.0
13. desember · Atletico Madrid–ValenciaLa Liga · 2025-26906.6
9. desember · Atletico Madrid–PSV EindhovenChampions League · 2025-26907.51
6. desember · Atletico Madrid–Athletic ClubLa Liga · 2025-26906.5
2. desember · Atletico Madrid–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.2
29. november · Atletico Madrid–OviedoLa Liga · 2025-26908.21
26. november · Atletico Madrid–InterChampions League · 2025-26906.5
23. november · Atletico Madrid–GetafeLa Liga · 2025-26226.6
8. november · Atletico Madrid–LevanteLa Liga · 2025-26907.0
4. november · Atletico Madrid–Union St. GilloiseChampions League · 2025-26906.6
1. november · Atletico Madrid–SevillaLa Liga · 2025-26906.9
27. oktober · Atletico Madrid–Real BetisLa Liga · 2025-26907.2
21. oktober · Atletico Madrid–ArsenalChampions League · 2025-26906.0
18. oktober · Atletico Madrid–OsasunaLa Liga · 2025-26907.0
5. oktober · Atletico Madrid–Celta VigoLa Liga · 2025-26906.9
30. september · Atletico Madrid–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26––
27. september · Atletico Madrid–Real MadridLa Liga · 2025-26836.5
24. september · Atletico Madrid–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26906.9
21. september · Atletico Madrid–MallorcaLa Liga · 2025-26906.2
17. september · Atletico Madrid–LiverpoolChampions League · 2025-26––
13. september · Atletico Madrid–VillarrealLa Liga · 2025-267–
30. august · Atletico Madrid–AlavesLa Liga · 2025-26726.2
23. august · Atletico Madrid–ElcheLa Liga · 2025-26907.01
17. august · Atletico Madrid–EspanyolLa Liga · 2025-26906.6
11. mars · Feyenoord–InterChampions League · 2024-25906.9
5. mars · Feyenoord–InterChampions League · 2024-25906.3
18. februar · Feyenoord–AC MilanChampions League · 2024-25907.2
12. februar · Feyenoord–AC MilanChampions League · 2024-25907.3
29. januar · Feyenoord–LilleChampions League · 2024-25905.6
22. januar · Feyenoord–Bayern MünchenChampions League · 2024-25907.9
11. desember · Feyenoord–Sparta PrahaChampions League · 2024-25906.9
26. november · Feyenoord–Manchester CityChampions League · 2024-25907.21
6. november · Feyenoord–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25906.3
23. oktober · Feyenoord–BenficaChampions League · 2024-25907.5
2. oktober · Feyenoord–GironaChampions League · 2024-25906.3
19. september · Feyenoord–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 25 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dávid Hancko: statistikk, kamper og karriere | Coro