Portrett av Lukáš Haraslín
Spillerprofil · komplett datakort

Lukáš Haraslín

MidtbaneTilgjengelig
Født26. mai 1996 · 30 årNasjonalitetSlovakiaHøyde182 cmVekt74 kg
43Kamper
2 617Minutter
7Mål
6Målgivende
0,45Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,6
1,242,11
Pasningspresisjon
0100
85,3 %81 %
Taklinger / 90
02,6
2,161,34

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Sloveni7.5Sloveni6.9Norther6.2Luxembo7.3Norther8.6Kosovo6.3Moldova6.4Kazakhs6.0Faroe I9.0Moldova
  1. Northern Ireland7.3 vurdering
    14. nov. 2025 · 84 min
  2. Kosovo8.6 vurdering
    26. mars 2026 · 83 min
  3. Moldova6.3 vurdering
    26. sep. 2026 · 82 min
  4. Kazakhstan6.4 vurdering
    29. sep. 2026 · 75 min
  5. Faroe Islands6.0 vurdering
    2. okt. 2026 · 44 min
  6. Moldova9.0 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,200,860,460,380,62MINUTTER4602020418202377520244692024-252912026-27
  1. 20200,20 målpoeng / 90
    460 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20230,86 målpoeng / 90
    418 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 20240,46 målpoeng / 90
    775 min · 1 mål · 3 målgivende
  4. 2024-250,38 målpoeng / 90
    469 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 2026-270,62 målpoeng / 90
    291 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20207 kamper · 460 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 20235 kamper · 418 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,86/90
  • 202411 kamper · 775 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,46/90
  • 2024-256 kamper · 469 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,38/90
  • 2026-274 kamper · 291 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,62/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.13
Kamper
4
Minutter
291
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
85.34482758620689
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    291 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,62

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,24

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
85,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
2,16

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
291
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
11

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,3 %
Taklinger
7
Vunne dueller
27

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    469 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,38

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
2,11

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
81 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,34

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · M

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
469
Kaptein
Nei
Vurdering
7,42

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
168
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
7
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 11 kamper · – mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    278 min · 35,9 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    268 min · 34,6 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    229 min · 29,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,65
Euro ChampionshipSlovakia
0,34
PrivatlandskamperSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,62
Euro ChampionshipSlovakia
2,35
PrivatlandskamperSlovakia
0,79

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
78 %
Euro ChampionshipSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
77,4 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,97
Euro ChampionshipSlovakia
1,34
PrivatlandskamperSlovakia
0,39

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
58,8 %
Euro ChampionshipSlovakia
63 %
PrivatlandskamperSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
278
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
34
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Attacker · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
268
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
27
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · M

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
229
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    418 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,86

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
2,58

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,65

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
50,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
418
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
53
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    278 min · 60,4 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    182 min · 39,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,32
Euro ChampionshipSlovakia
0,49

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,59
Euro ChampionshipSlovakia
0,99

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
56,1 %
Euro ChampionshipSlovakia
68,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
278
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
1
Skudd
6
Skudd på mål
5
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
7
Dueller
41
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
182
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Sparta Praha → Sassuolofre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →Sassuolo → Sparta Prahafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Sassuolo → Sparta Prahaman 30. august 2021Lån
  4. →Lechia Gdansk → Sassuolotir 1. september 2020€ 1.5M
  5. →Lechia Gdansk → Sassuolofre 31. januar 2020Lån
  6. →Parma → Lechia Gdanskons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

37 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27909.011
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27446.0
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27756.4
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27826.3
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024838.611
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024847.3
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024846.2
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024276.9
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25457.5
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25786.6
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25837.21
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25897.31
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25848.2
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.7
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024616.6
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024707.5
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024677.61
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024707.7
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024907.61
26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024566.7
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024836.5
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023659.921
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023906.7
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023836.6
26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023898.21
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023906.9
14. november · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020616.5
11. november · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020656.9
11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020727.21
8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020806.9
23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020696.2
18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020326.9
14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020876.6
30. mars · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. oktober · Slovakia–Rep. Of IrelandEuropamesterskapet · 2020466.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.