Portrett av Roland Sallai
Spillerprofil · komplett datakort

Roland Sallai

ForsvarTilgjengelig
Født22. mai 1997 · 29 årNasjonalitetUngarnHøyde183 cmVekt75 kg
46Kamper
3 180Minutter
8Mål
5Målgivende
0,37Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,7
0,651,37

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Nederla7.2Bosnia-6.7Nederla7.2Tysklan6.2Sverige7.2Azerbai6.2Rep. Of7.7Portuga7.0Armenia7.2Rep. Of
  1. Sverige6.2 vurdering
    6. juni 2025 · 94 min
  2. Azerbaijan7.2 vurdering
    10. juni 2025 · 45 min
  3. Rep. Of Ireland6.2 vurdering
    6. sep. 2025 · 52 min
  4. Portugal7.7 vurdering
    14. okt. 2025 · 90 min
  5. Armenia7.0 vurdering
    13. nov. 2025 · 71 min
  6. Rep. Of Ireland7.2 vurdering
    16. nov. 2025 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,300,570,460,200,00MINUTTER4120181 1982020473202378420244602024-251392025
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    41 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,30 målpoeng / 90
    1 198 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 20230,57 målpoeng / 90
    473 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 20240,46 målpoeng / 90
    784 min · 2 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,20 målpoeng / 90
    460 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 20250,00 målpoeng / 90
    139 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20186 kamper · 41 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202015 kamper · 1 198 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,30/90
  • 20236 kamper · 473 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,57/90
  • 202410 kamper · 784 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,46/90
  • 2024-256 kamper · 460 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 20252 kamper · 139 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: UngarnPrivatlandskamperLandslag · Ungarn · 20256.52
Kamper
2
Minutter
139
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
87.87878787878788
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperUngarn
    139 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperUngarn
0,65

Brudd / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperUngarn
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperUngarn
87,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
139
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
33
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueUngarn
    460 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
1,37

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueUngarn
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueUngarn
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
460
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
3
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
7
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 10 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    302 min · 38,5 %
  • Euro ChampionshipUngarn
    267 min · 34,1 %
  • PrivatlandskamperUngarn
    215 min · 27,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
1,19
Euro ChampionshipUngarn
1,35
PrivatlandskamperUngarn
0,84

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,6
Euro ChampionshipUngarn
0,34
PrivatlandskamperUngarn
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–
PrivatlandskamperUngarn
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
54,8 %
Euro ChampionshipUngarn
55,2 %
PrivatlandskamperUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
82 %
Euro ChampionshipUngarn
–
PrivatlandskamperUngarn
90,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Midfielder · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
302
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
84
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
42
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Defender · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
267
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
29
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
215
Kaptein
Nei
Vurdering
7,37

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
5
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationUngarn
    473 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
1,14

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
0,19

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationUngarn
49,3 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
473
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,37

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
8
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
67
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
20202 turneringer · 15 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipUngarn
    686 min · 57,3 %
  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    512 min · 42,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipUngarn
1,05
World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,7

Brudd / 90

Euro ChampionshipUngarn
0,79
World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,35

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipUngarn
0
World Cup - Qualification EuropeUngarn
0,18

Vunne dueller

Euro ChampionshipUngarn
45,9 %
World Cup - Qualification EuropeUngarn
47,9 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipUngarn
46 %
World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
686
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
1
Skudd
21
Skudd på mål
8
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
8
Blokkeringer
0
Brudd
6
Dueller
61
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
24
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
512
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
3
Skudd
8
Skudd på mål
6
Pasninger
148
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
1
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
73
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    41 min · –Lite datagrunnlag
  • World CupUngarn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
World CupUngarn
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
0
World CupUngarn
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
World CupUngarn
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUngarn
83,3 %
World CupUngarn
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUngarn
55 %
World CupUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
41
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
13
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Brudd
0
Dueller
6
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Ungarn · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →SC Freiburg → Galatasarayfre 13. september 2024€ 6M
  2. →Apoel Nicosia → SC Freiburgfre 31. august 2018€ 4.5M
  3. →Puskas Academy → Apoel Nicosiatir 29. august 2017Ikke oppgitt
  4. →Palermo → Puskas Academylør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →Puskas Academy → Palermoons 3. august 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
16. november · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024897.2
13. november · Ungarn–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024717.0
14. oktober · Ungarn–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024907.7
6. september · Ungarn–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024526.21
10. juni · Ungarn–AzerbaijanPrivatlandskamper · 2025457.2
6. juni · Ungarn–SverigePrivatlandskamper · 2025946.2
23. mars · Ungarn–TyrkiaNations League · 2024-25––
19. november · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25827.2
16. november · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25806.7
14. oktober · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25687.2
11. oktober · Ungarn–NederlandNations League · 2024-25657.31
10. september · Ungarn–Bosnia-HercegovinaNations League · 2024-25907.2
7. september · Ungarn–TysklandNations League · 2024-25756.9
23. juni · Ungarn–SkottlandEuropamesterskapet · 2024907.91
19. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2024876.7
15. juni · Ungarn–SveitsEuropamesterskapet · 2024907.3
8. juni · Ungarn–IsraelPrivatlandskamper · 2024458.011
4. juni · Ungarn–Rep. Of IrelandPrivatlandskamper · 2024907.2
26. mars · Ungarn–KosovoPrivatlandskamper · 2024––
22. mars · Ungarn–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024807.2
19. november · Ungarn–MontenegroEM-kvalifisering · 2023––
17. oktober · Ungarn–LitauenEM-kvalifisering · 2023897.3
14. oktober · Ungarn–SerbiaEM-kvalifisering · 2023757.61
7. september · Ungarn–SerbiaEM-kvalifisering · 2023897.31
20. juni · Ungarn–LitauenEM-kvalifisering · 2023888.31
17. juni · Ungarn–MontenegroEM-kvalifisering · 2023596.7
27. mars · Ungarn–BulgariaEM-kvalifisering · 2023737.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 17 tilgjengelige sesonger, 27 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Roland Sallai: statistikk, kamper og karriere | Coro