Portrett av S. Lohmann
Spillerprofil · komplett datakort

S. Lohmann

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
32Kamper
858Minutter
2Mål
2Målgivende
0,42Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,5
1,712,05
Pasningspresisjon
0100
74,5 %77,5 %
Taklinger / 90
04,2
3,43–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Lyon W6.9Poland 6.2Sverige5.3Spania6.6Liverpo6.6Everton6.7Manches6.7Aston V7.2Aston V6.2Tottenh
  1. Liverpool W6.6 vurdering
    12. okt. 2025 · 15 min
  2. Everton W6.6 vurdering
    9. nov. 2025 · 9 min
  3. Manchester United W6.7 vurdering
    15. nov. 2025 · 16 min
  4. Aston Villa W6.7 vurdering
    14. des. 2025 · 11 min
  5. Aston Villa W7.2 vurdering
    15. mars 2026 · 25 min
  6. Tottenham Hotspur W6.2 vurdering
    21. mars 2026 · 28 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,260,610,000,86MINUTTER3432023-242962024-258820251052025-26
  1. 2023-240,26 målpoeng / 90
    343 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,61 målpoeng / 90
    296 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    88 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,86 målpoeng / 90
    105 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20231 kamper · 26 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 343 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2024-256 kamper · 296 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,61/90
  • 20253 kamper · 88 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-267 kamper · 105 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,86/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Manchester City W logoFA Women's Super LeagueKlubb · Manchester City W · 2025-266.66
Kamper
7
Minutter
105
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
74.50980392156863
Flagg: TysklandEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Tyskland · 20256.12
Kamper
3
Minutter
88
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
77.5
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueManchester City W
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,71

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueManchester City W
74,5 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
3,43

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueManchester City W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Manchester City W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Fra start
0
Minutter
105
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerTyskland
    88 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
2,05

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerTyskland
77,5 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
88
Kaptein
Nei
Vurdering
6,12

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,5 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    296 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,61

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,22

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
73,9 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,52

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
296
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,9 %
Taklinger
5
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,05

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
80,2 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
2,89

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
343
Kaptein
Nei
Vurdering
7,31

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
131
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,2 %
Taklinger
11
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
    26 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
3,46

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
40 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
3,46

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
26
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Skudd
2
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
1
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Bayern Munich W → Manchester City Wons 9. juli 2025Permanent overgang
  2. →Bayern Munich W → Manchester City Wtir 8. juli 2025Fri overgang
  3. →Bayern Munich W → Manchester City Wsøn 29. juni 2025Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

32 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. mars · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26––
Klubb21. mars · Manchester City W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2025-26286.2
Klubb15. mars · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2025-26257.2
Klubb13. februar · Manchester City W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2025-26––
Klubb8. februar · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26––
Klubb25. januar · Manchester City W–London City Lionesses WFA Women's Super League · 2025-26––
Klubb14. desember · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2025-26116.7
Klubb15. november · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26166.7
Klubb9. november · Manchester City W–Everton WFA Women's Super League · 2025-2696.6
Klubb12. oktober · Manchester City W–Liverpool WFA Women's Super League · 2025-26156.61
Klubb4. oktober · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-261–
Landslag23. juli · Tyskland–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 2025235.3
Landslag19. juli · Tyskland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag12. juli · Tyskland–SverigeEuropamesterskapet kvinner · 2025456.2
Landslag8. juli · Tyskland–DanmarkEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag4. juli · Tyskland–Poland WEuropamesterskapet kvinner · 2025206.9
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25776.3
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25186.7
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25206.5
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25326.6
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25797.21
Klubb9. oktober · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25707.51
Klubb30. januar · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24908.31
Klubb24. januar · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24296.7
Klubb20. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24686.7
Klubb14. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24907.6
Klubb23. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24456.6
Klubb15. november · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24216.2
Landslag3. august · Tyskland–Sør-KoreaVerdensmesterskapet kvinner · 2023267.0
Landslag30. juli · Tyskland–Colombia WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Landslag24. juli · Tyskland–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.