Portrett av Caner Osmanpaşa
Spillerprofil · komplett datakort

Caner Osmanpaşa

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
21Kamper
1 644Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
03,4
2,82,58

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Maccabi6.6Slavia 6.5CFR 1906.3Ballkan6.9Ballkan7.2CFR 1907.2Slavia 6.6Bodrum 6.6Sivassp7.0Vanspor
  1. Ballkani6.9 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  2. CFR 1907 Cluj7.2 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  3. Slavia Praha7.2 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  4. Bodrum FK6.6 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  5. Sivasspor6.6 vurdering
    18. okt. 2026 · 45 min
  6. Vanspor FK7.0 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,170,00MINUTTER5402020-212252026
  1. 2020-210,17 målpoeng / 90
    540 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20260,00 målpoeng / 90
    225 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-196 kamper · 495 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2020-216 kamper · 540 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2022-236 kamper · 384 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20263 kamper · 225 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Landslag

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Sarıyer logo1. LigKlubb · Sarıyer · 20266.76
Kamper
3
Minutter
225
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.79245283018868
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Lig.

Registrert spilletid

  • 1. LigSarıyer
    225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. LigSarıyer
2,8

Brudd / 90

1. LigSarıyer
–

Blokkeringer / 90

1. LigSarıyer
–

Vunne dueller

1. LigSarıyer
–

Pasningspresisjon

1. LigSarıyer
86,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Lig
  • Klubb · Sarıyer · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Kaptein
Ja
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
159
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,8 %
Taklinger
7
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueSivasspor
    384 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Conference LeagueSivasspor
2,58

Brudd / 90

Conference LeagueSivasspor
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueSivasspor
–

Vunne dueller

Conference LeagueSivasspor
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueSivasspor
72,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Sivasspor · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
384
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Skudd
1
Pasninger
137

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,8 %
Taklinger
11
Vunne dueller
28

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueSivasspor
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueSivasspor
0,67

Brudd / 90

Europa LeagueSivasspor
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueSivasspor
–

Vunne dueller

Europa LeagueSivasspor
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueSivasspor
82,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Sivasspor · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueAkhisarspor
    495 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueAkhisarspor
0,73

Brudd / 90

Europa LeagueAkhisarspor
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueAkhisarspor
–

Vunne dueller

Europa LeagueAkhisarspor
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueAkhisarspor
298,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Akhisarspor · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
495
Kaptein
Ja
Vurdering
6,61

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
167
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
298,8 %
Taklinger
4
Vunne dueller
23

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Çorum FK → Sarıyersøn 1. februar 2026Fri overgang
  2. →Kocaelispor → Çorum FKtir 15. juli 2025Fri overgang
  3. →Sivasspor → Kocaelisportir 13. august 2024Fri overgang
  4. →Akhisarspor → Sivassporman 8. juli 2019Fri overgang
  5. →Trabzonspor → Akhisarsportor 23. juli 2015Fri overgang
  6. →Kayseri Erciyesspor → Trabzonsporman 1. juni 2015Ikke oppgitt
  7. →Trabzonspor → Kayseri Erciyessporman 1. september 2014Lån
  8. →1461 Trabzon → Trabzonsporfre 5. juli 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Sarıyer–Vanspor FK1. Lig · 2026907.0
Klubb18. oktober · Sarıyer–Sivasspor1. Lig · 2026456.6
Klubb14. oktober · Sarıyer–Bodrum FK1. Lig · 2026906.6
Klubb3. november · Sivasspor–Slavia PrahaConference League · 2022-23907.2
Klubb27. oktober · Sivasspor–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23907.2
Klubb13. oktober · Sivasspor–BallkaniConference League · 2022-23906.9
Klubb6. oktober · Sivasspor–BallkaniConference League · 2022-23906.3
Klubb15. september · Sivasspor–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23146.5
Klubb8. september · Sivasspor–Slavia PrahaConference League · 2022-23106.6
Klubb10. desember · Sivasspor–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2020-21906.6
Klubb3. desember · Sivasspor–VillarrealEuropa League · 2020-21907.0
Klubb26. november · Sivasspor–QarabagEuropa League · 2020-21907.2
Klubb5. november · Sivasspor–QarabagEuropa League · 2020-21908.21
Klubb29. oktober · Sivasspor–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2020-21906.5
Klubb22. oktober · Sivasspor–VillarrealEuropa League · 2020-21906.5
Klubb13. desember · Akhisarspor–Standard LiegeEuropa League · 2018-19907.4
Klubb29. november · Akhisarspor–FC KrasnodarEuropa League · 2018-19906.5
Klubb8. november · Akhisarspor–SevillaEuropa League · 2018-19456.5
Klubb25. oktober · Akhisarspor–SevillaEuropa League · 2018-19906.0
Klubb4. oktober · Akhisarspor–Standard LiegeEuropa League · 2018-19906.5
Klubb20. september · Akhisarspor–FC KrasnodarEuropa League · 2018-19906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Caner Osmanpaşa: statistikk, kamper og karriere | Coro