Portrett av V. Gilles
Spillerprofil · komplett datakort

V. Gilles

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
33Kamper
2 647Minutter
6Mål
1Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02
1,631,33

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7Bayern 7.5Bayern 6.7Arsenal5.6Arsenal6.9Atletic7.2Våleren6.2Manches7.9Manches7.7Barcelo6.0Barcelo
  1. Atletico Madrid W6.9 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  2. Vålerenga7.2 vurdering
    17. des. 2025 · 94 min
  3. Manchester United W6.2 vurdering
    25. mars 2026 · 90 min
  4. Manchester United W7.9 vurdering
    1. apr. 2026 · 95 min
  5. Barcelona W7.7 vurdering
    25. apr. 2026 · 90 min
  6. Barcelona W6.0 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,750,300,330,00MINUTTER1202022-238962023-248102024-255512025-26
  1. 2022-230,75 målpoeng / 90
    120 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,30 målpoeng / 90
    896 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,33 målpoeng / 90
    810 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    551 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 120 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,75/90 · Lite datagrunnlag
  • 20233 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2411 kamper · 896 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2024-259 kamper · 810 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,33/90
  • 2025-267 kamper · 551 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-266.99
Kamper
7
Minutter
551
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
90.33942558746736
Flagg: Canada WVerdensmesterskapet kvinnerLandslag · Canada W · 20237.07
Kamper
3
Minutter
270
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
82.37885462555066
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    551 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,63

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
90,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
551
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
383
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,3 %
Taklinger
10
Vunne dueller
32

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,33

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
89,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Kaptein
Nei
Vurdering
7,37

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
521
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,8 %
Taklinger
12
Vunne dueller
36

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    896 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,41

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
896
Kaptein
Nei
Vurdering
7,31

Angrep

Mål
3
Skudd
12
Skudd på mål
8
Pasninger
600
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
14
Vunne dueller
41

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
0,67

Brudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
–

Blokkeringer / 90

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
–

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
82,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Canada W · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Skudd
4
Pasninger
227
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,4 %
Taklinger
2
Vunne dueller
23

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
3

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
71,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Kaptein
Nei
Vurdering
8,70

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,4 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Angel City W → Bayern Munich Wtir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →Angel City W → Bayern Munich Wman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →Lyon W → Angel City Wsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  4. →Angel City W → Bayern Munich Wtor 29. mai 2025Permanent overgang
  5. →Angel City W → Lyon Wman 19. september 2022Lån
  6. →Bordeaux W → Angel City Wfre 17. desember 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

33 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. mai · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26906.0
Klubb25. april · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26907.7
Klubb1. april · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26957.9
Klubb25. mars · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb17. desember · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26947.2
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb20. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-262–
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25905.6
Klubb19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.7
Klubb26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.5
Klubb18. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.7
Klubb17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb20. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.51
Klubb13. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.91
Klubb17. oktober · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.6
Klubb8. oktober · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25908.51
Klubb25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24807.0
Klubb28. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb20. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24376.9
Klubb27. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb19. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb31. januar · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb25. januar · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24908.51
Klubb21. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.0
Klubb22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24597.2
Klubb14. november · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24909.92
Landslag31. juli · Canada W–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.0
Landslag26. juli · Canada W–Republic of Ireland WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.9
Landslag21. juli · Canada W–NigeriaVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.3
Klubb30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-231208.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
V. Gilles: statistikk, kamper og karriere | Coro