Portrett av P. Mosegaard-Harder
Spillerprofil · komplett datakort

P. Mosegaard-Harder

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
29Kamper
2 285Minutter
15Mål
4Målgivende
0,75Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,20,88
Pasningspresisjon
0100
76,8 %64,2 %
Taklinger / 90
01,6
1,21,32

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Barcelo7.6Juventu7.3Arsenal6.9Paris S7.6Atletic6.3Våleren9.2Manches6.2Manches7.3Barcelo8.3Barcelo
  1. Atletico Madrid W7.6 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  2. Vålerenga6.3 vurdering
    17. des. 2025 · 94 min
  3. Manchester United W9.2 vurdering
    25. mars 2026 · 90 min
  4. Manchester United W6.2 vurdering
    1. apr. 2026 · 95 min
  5. Barcelona W7.3 vurdering
    25. apr. 2026 · 89 min
  6. Barcelona W8.3 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,500,420,810,001,09MINUTTER35920232152023-246682024-2520520258232025-26
  1. 20230,50 målpoeng / 90
    359 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,42 målpoeng / 90
    215 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,81 målpoeng / 90
    668 min · 6 mål · 0 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    205 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-261,09 målpoeng / 90
    823 min · 8 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 15 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20234 kamper · 359 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,50/90
  • 2023-243 kamper · 215 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,42/90
  • 2024-258 kamper · 668 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,81/90
  • 20253 kamper · 205 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 823 min · 8 mål · 2 målgivende · 1,09/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-267.32
Kamper
10
Minutter
823
Mål
8
Målgivende
2
Pasning %
76.84729064039409
Flagg: DanmarkEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Danmark · 20256.94
Kamper
3
Minutter
205
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
64.15094339622641
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 10 kamper · 8 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    823 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,09

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,2

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
76,8 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,2

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
823
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
8
Målgivende
2
Skudd
22
Skudd på mål
12
Pasninger
203
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,8 %
Taklinger
11
Vunne dueller
36

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerDanmark
    205 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerDanmark
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerDanmark
0,88

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerDanmark
64,2 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerDanmark
1,32

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerDanmark
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Danmark · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
205
Kaptein
Ja
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 6 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    668 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,81

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
2,16

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
83,1 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,08

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
668
Kaptein
Nei
Vurdering
7,59

Angrep

Mål
6
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
10
Pasninger
225
Nøkkelpasninger
16
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,1 %
Taklinger
8
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    215 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,26

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
66,7 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,26

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
215
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerDanmark
    359 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerDanmark
0,5

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerDanmark
0,75

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerDanmark
69 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerDanmark
2,01

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerDanmark
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Danmark · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
359
Kaptein
Ja
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
8
Vunne dueller
30

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueChelsea W
    15 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueChelsea W
50 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
6

Vunne dueller

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Chelsea W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Chelsea W → Bayern Munich Wlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →VfL Wolfsburg W → Chelsea Wtir 1. september 2020Ikke oppgitt
  3. →Linköping W → VfL Wolfsburg Wsøn 1. januar 2017Fri overgang
  4. →Skovbakken → Linköping Wons 1. august 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. mai · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26908.311
Klubb25. april · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26897.31
Klubb1. april · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26956.2
Klubb25. mars · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26909.22
Klubb17. desember · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26946.31
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26907.62
Klubb20. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26886.9
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26347.31
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26907.61
Klubb7. oktober · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26636.3
Landslag12. juli · Danmark–Poland WEuropamesterskapet kvinner · 2025256.9
Landslag8. juli · Danmark–TysklandEuropamesterskapet kvinner · 2025906.7
Landslag4. juli · Danmark–SverigeEuropamesterskapet kvinner · 2025907.2
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25676.2
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25906.9
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25826.6
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25808.21
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25837.2
Klubb12. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25907.51
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25898.31
Klubb9. oktober · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25879.53
Klubb30. januar · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24857.0
Klubb24. januar · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24906.71
Klubb20. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24406.5
Landslag7. august · Danmark–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.6
Landslag1. august · Danmark–Haiti WVerdensmesterskapet kvinner · 2023897.31
Landslag28. juli · Danmark–EnglandVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.2
Landslag22. juli · Danmark–China WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.91
Klubb27. april · Chelsea W–Barcelona WChampions League kvinner · 2022-23156.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
P. Mosegaard-Harder: statistikk, kamper og karriere | Coro