Portrett av K. Buhl
Spillerprofil · komplett datakort

K. Buhl

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
28Kamper
2 422Minutter
4Mål
14Målgivende
0,67Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Nøkkelpasninger / 90
05,5
4,572,85
Pasningspresisjon
0100
78,4 %69 %
Taklinger / 90
02,2
1,781,6

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Frankri7.0Spania6.6Barcelo8.9Juventu8.2Arsenal7.0Paris S7.9Atletic8.5Våleren7.5Barcelo6.5Barcelo
  1. Arsenal W8.2 vurdering
    12. nov. 2025 · 90 min
  2. Paris Saint Germain W7.0 vurdering
    20. nov. 2025 · 90 min
  3. Atletico Madrid W7.9 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  4. Vålerenga8.5 vurdering
    17. des. 2025 · 94 min
  5. Barcelona W7.5 vurdering
    25. apr. 2026 · 75 min
  6. Barcelona W6.5 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,880,270,670,181,14MINUTTER20420233312023-246732024-2550520257092025-26
  1. 20230,88 målpoeng / 90
    204 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,27 målpoeng / 90
    331 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,67 målpoeng / 90
    673 min · 2 mål · 3 målgivende
  4. 20250,18 målpoeng / 90
    505 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2025-261,14 målpoeng / 90
    709 min · 1 mål · 8 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20233 kamper · 204 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,88/90
  • 2023-244 kamper · 331 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,27/90
  • 2024-258 kamper · 673 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,67/90
  • 20255 kamper · 505 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 2025-268 kamper · 709 min · 1 mål · 8 målgivende · 1,14/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-267.65
Kamper
8
Minutter
709
Mål
1
Målgivende
8
Pasning %
78.43137254901961
Flagg: TysklandEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Tyskland · 20257.47
Kamper
5
Minutter
505
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
69.03225806451613
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 8 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    709 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,14

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
4,57

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
78,4 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,78

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
709
Kaptein
Nei
Vurdering
7,65

Angrep

Mål
1
Målgivende
8
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
306
Nøkkelpasninger
36
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,4 %
Taklinger
14
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 5 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerTyskland
    505 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
2,85

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerTyskland
69 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
1,6

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
505
Kaptein
Nei
Vurdering
7,47

Angrep

Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
3
Pasninger
155
Nøkkelpasninger
16
Vellykkede driblinger
18

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
9
Vunne dueller
37

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    673 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,67

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
2,27

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
83,8 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
3,21

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
673
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
240
Nøkkelpasninger
17
Vellykkede driblinger
15

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,8 %
Taklinger
24
Vunne dueller
44

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    331 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
3,53

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
80,3 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,09

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
331
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
13
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
    204 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
0,88

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
1,32

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
80 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
1,76

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
204
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
13

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
4
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →SC Freiburg W → Bayern Munich Wons 15. juli 2020Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

28 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. mai · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26906.5
Klubb25. april · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26757.5
Klubb17. desember · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26948.51
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26907.92
Klubb20. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26907.01
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26908.23
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26908.91
Klubb7. oktober · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26906.61
Landslag23. juli · Tyskland–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 20251207.0
Landslag19. juli · Tyskland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 20251207.01
Landslag12. juli · Tyskland–SverigeEuropamesterskapet kvinner · 2025907.3
Landslag8. juli · Tyskland–DanmarkEuropamesterskapet kvinner · 2025908.2
Landslag4. juli · Tyskland–Poland WEuropamesterskapet kvinner · 2025858.2
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25787.31
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25906.9
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25827.3
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25908.21
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb12. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25897.01
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25647.2
Klubb9. oktober · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25907.92
Klubb30. januar · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.31
Klubb24. januar · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24616.6
Klubb23. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.5
Klubb15. november · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Landslag3. august · Tyskland–Sør-KoreaVerdensmesterskapet kvinner · 2023646.3
Landslag30. juli · Tyskland–Colombia WVerdensmesterskapet kvinner · 2023766.7
Landslag24. juli · Tyskland–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023647.911
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
K. Buhl: statistikk, kamper og karriere | Coro