Portrett av L. Dallmann
Spillerprofil · komplett datakort

L. Dallmann

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
29Kamper
1 749Minutter
4Mål
2Målgivende
0,31Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Nøkkelpasninger / 90
01,7
1,121,37
Pasningspresisjon
0100
84,3 %79,6 %
Taklinger / 90
03,3
2,362,74

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Barcelo6.3Juventu6.3Arsenal7.3Paris S6.5Atletic7.3Våleren6.5Manches8.9Manches6.2Barcelo8.2Barcelo
  1. Atletico Madrid W6.5 vurdering
    10. des. 2025 · 78 min
  2. Vålerenga7.3 vurdering
    17. des. 2025 · 72 min
  3. Manchester United W6.5 vurdering
    25. mars 2026 · 90 min
  4. Manchester United W8.9 vurdering
    1. apr. 2026 · 95 min
  5. Barcelona W6.2 vurdering
    25. apr. 2026 · 81 min
  6. Barcelona W8.2 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,200,000,62MINUTTER4602024-2519720257262025-26
  1. 2024-250,20 målpoeng / 90
    460 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    197 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,62 målpoeng / 90
    726 min · 3 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-245 kamper · 366 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-258 kamper · 460 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 20254 kamper · 197 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 726 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,62/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-267.10
Kamper
10
Minutter
726
Mål
3
Målgivende
2
Pasning %
84.28571428571429
Flagg: TysklandEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Tyskland · 20257.06
Kamper
4
Minutter
197
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
79.62962962962963
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 10 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    726 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,62

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,12

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
84,3 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
2,36

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
726
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
210
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,3 %
Taklinger
19
Vunne dueller
27

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerTyskland
    197 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
1,37

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerTyskland
79,6 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
2,74

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
197
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,6 %
Taklinger
6
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    460 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,2

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,2

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
88,1 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
2,35

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
460
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
7
Pasninger
185
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,1 %
Taklinger
12
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    366 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,23

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
80,7 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,48

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
366
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,7 %
Taklinger
6
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →SGS Essen W → Bayern Munich Wman 1. juli 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. mai · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26908.211
Klubb25. april · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26816.2
Klubb1. april · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26958.91
Klubb25. mars · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.5
Klubb17. desember · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26727.31
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26786.5
Klubb20. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26667.31
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26626.3
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26656.3
Klubb7. oktober · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26276.2
Landslag23. juli · Tyskland–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 2025566.6
Landslag19. juli · Tyskland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 20251–
Landslag12. juli · Tyskland–SverigeEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag8. juli · Tyskland–DanmarkEuropamesterskapet kvinner · 2025707.2
Landslag4. juli · Tyskland–Poland WEuropamesterskapet kvinner · 2025707.3
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25126.5
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25636.7
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25706.3
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25587.0
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25657.3
Klubb12. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25837.0
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25897.61
Klubb9. oktober · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25206.7
Klubb30. januar · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24––
Klubb24. januar · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24766.5
Klubb20. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24686.6
Klubb14. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24636.7
Klubb23. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24786.7
Klubb15. november · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24817.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
L. Dallmann: statistikk, kamper og karriere | Coro