Portrett av L. Schüller
Spillerprofil · komplett datakort

L. Schüller

AngrepTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
38Kamper
1 745Minutter
7Mål
1Målgivende
0,41Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Målpoeng / 90
01
0,110,78
Skudd / 90
04,2
1,363,49
Skudd på mål
0100
50 %44,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Liverpo6.2Leicest6.2London 5.9Atletic6.5West Ha6.5Everton6.3Bayern 6.3Manches6.3Bayern 6.3Tottenh
  1. West Ham W6.5 vurdering
    18. mars 2026 · 71 min
  2. Everton W6.5 vurdering
    21. mars 2026 · 18 min
  3. Bayern Munich W6.3 vurdering
    25. mars 2026 · 76 min
  4. Manchester City W6.3 vurdering
    28. mars 2026 · 53 min
  5. Bayern Munich W6.3 vurdering
    1. apr. 2026 · 9 min
  6. Tottenham Hotspur W6.3 vurdering
    26. apr. 2026 · 63 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,650,720,440,780,11MINUTTER13820233762023-242032024-2523220257962025-26
  1. 20230,65 målpoeng / 90
    138 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,72 målpoeng / 90
    376 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,44 målpoeng / 90
    203 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 20250,78 målpoeng / 90
    232 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,11 målpoeng / 90
    796 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20233 kamper · 138 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,65/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 376 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,72/90
  • 2024-257 kamper · 203 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,44/90
  • 20255 kamper · 232 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,78/90
  • 2025-2616 kamper · 796 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,11/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Manchester United W logoFA Women's Super LeagueKlubb · Manchester United W · 2025-266.32
Kamper
9
Minutter
463
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
70.83333333333333
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-266.61
Kamper
4
Minutter
193
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
84.84848484848484
Manchester United W logoChampions League kvinnerKlubb · Manchester United W · 2025-266.14
Kamper
3
Minutter
140
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
56
Flagg: TysklandEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Tyskland · 20256.71
Kamper
5
Minutter
232
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
75.75757575757575
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 16 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA Women's Super League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA Women's Super LeagueManchester United W
    463 min · 58,2 %
  • Women's Champions LeagueBayern Munich W · Manchester United W
    333 min · 41,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueManchester United W
–
Women's Champions LeagueBayern Munich W · Manchester United W
0,47

Skudd / 90

FA Women's Super LeagueManchester United W
0,78
Women's Champions LeagueBayern Munich W · Manchester United W
2,16

Skudd på mål

FA Women's Super LeagueManchester United W
50 %
Women's Champions LeagueBayern Munich W · Manchester United W
50 %

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueManchester United W
–
Women's Champions LeagueBayern Munich W · Manchester United W
–

Vellykkede driblinger

FA Women's Super LeagueManchester United W
–
Women's Champions LeagueBayern Munich W · Manchester United W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Manchester United W · F

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
463
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
72
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,8 %
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · F
  • Klubb · Manchester United W · F

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
333
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
58

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,5 %
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 5 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerTyskland
    232 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
0,78

Skudd / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
3,49

Skudd på mål

Europamesterskapet kvinnerTyskland
44,4 %

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerTyskland
0,39

Vellykkede driblinger

Europamesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · F

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
232
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    203 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Skudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,77

Skudd på mål

Women's Champions LeagueBayern Munich W
25 %

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,44

Vellykkede driblinger

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · F

Spilletid

Kamper
7
Fra start
1
Minutter
203
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,5 %
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    376 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Skudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
3,35

Skudd på mål

Women's Champions LeagueBayern Munich W
64,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,91

Vellykkede driblinger

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · F

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
376
Kaptein
Nei
Vurdering
7,39

Angrep

Mål
3
Skudd
14
Skudd på mål
9
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
    138 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Skudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
1,3

Skudd på mål

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
1,3

Vellykkede driblinger

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
138
Kaptein
Nei
Vurdering
7,24

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,8 %
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Bayern Munich W → Manchester United Wons 31. desember 2025Permanent overgang
  2. →Bayern Munich W → Manchester United Wtir 30. desember 2025Permanent overgang
  3. →SGS Essen W → Bayern Munich Wsøn 5. juli 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

38 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. april · Manchester United W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2025-26636.3
Klubb1. april · Manchester United W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-2696.3
Klubb28. mars · Manchester United W–Manchester City WFA Women's Super League · 2025-26536.3
Klubb25. mars · Manchester United W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26766.3
Klubb21. mars · Manchester United W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26186.5
Klubb18. mars · Manchester United W–West Ham WFA Women's Super League · 2025-26716.5
Klubb19. februar · Manchester United W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26555.9
Klubb15. februar · Manchester United W–London City Lionesses WFA Women's Super League · 2025-26906.2
Klubb12. februar · Manchester United W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb7. februar · Manchester United W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2025-26646.2
Klubb1. februar · Manchester United W–Liverpool WFA Women's Super League · 2025-26136.7
Klubb25. januar · Manchester United W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2025-26616.2
Klubb10. januar · Manchester United W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26306.6
Klubb17. desember · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26246.3
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26626.6
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26316.91
Klubb7. oktober · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26766.6
Landslag23. juli · Tyskland–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 20256–
Landslag19. juli · Tyskland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025226.7
Landslag12. juli · Tyskland–SverigeEuropamesterskapet kvinner · 2025646.5
Landslag8. juli · Tyskland–DanmarkEuropamesterskapet kvinner · 2025706.91
Landslag4. juli · Tyskland–Poland WEuropamesterskapet kvinner · 2025706.71
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25396.7
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25726.3
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25136.7
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25226.71
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25116.9
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25266.9
Klubb9. oktober · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25206.7
Klubb30. januar · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.7
Klubb24. januar · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24908.52
Klubb14. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24827.91
Klubb23. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24456.7
Klubb15. november · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24696.7
Landslag3. august · Tyskland–Sør-KoreaVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.3
Landslag30. juli · Tyskland–Colombia WVerdensmesterskapet kvinner · 2023236.7
Landslag24. juli · Tyskland–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023257.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.