Portrett av M. Eriksson
Spillerprofil · komplett datakort

M. Eriksson

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
33Kamper
1 823Minutter
3Mål
0Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7Paris S6.3Ajax W7.7Juventu8.6Arsenal7.2Lyon W6.2Lyon W6.6Tysklan6.5England5.9Barcelo6.9Paris S
  1. Lyon W7.2 vurdering
    18. mars 2025 · 90 min
  2. Lyon W6.2 vurdering
    26. mars 2025 · 90 min
  3. Tyskland6.6 vurdering
    12. juli 2025 · 90 min
  4. England6.5 vurdering
    17. juli 2025 · 120 min
  5. Barcelona W5.9 vurdering
    7. okt. 2025 · 90 min
  6. Paris Saint Germain W6.9 vurdering
    20. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,440,500,000,00MINUTTER2032023-243602024-2521020251802025-26
  1. 2023-240,44 målpoeng / 90
    203 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,50 målpoeng / 90
    360 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20237 kamper · 660 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-243 kamper · 203 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,44/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 20252 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-266.40
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
90.80459770114942
Flagg: SverigeEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Sverige · 20256.54
Kamper
2
Minutter
210
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
90,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,8 %
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerSverige
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerSverige
–

Brudd / 90

Europamesterskapet kvinnerSverige
–

Blokkeringer / 90

Europamesterskapet kvinnerSverige
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerSverige
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerSverige
84 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Sverige · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
75

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,75

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
88,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Ja
Vurdering
7,43

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
307

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
7
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    203 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,44

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
88,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
203
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
151

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerSverige
    660 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerSverige
0,41

Brudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerSverige
–

Blokkeringer / 90

Verdensmesterskapet kvinnerSverige
–

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerSverige
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerSverige
79,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Sverige · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
660
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Skudd
3
Pasninger
405

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueChelsea W
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
2,14

Brudd / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueChelsea W
75,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Chelsea W · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Ja
Vurdering
6,64

Angrep

Pasninger
95

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,8 %
Taklinger
5
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Chelsea W → Bayern Munich Wlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →Linköping W → Chelsea Wlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  3. →Djurgården → Linköping Wtir 1. januar 2013Ikke oppgitt
  4. →Hammarby W → Djurgårdensøn 1. januar 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

33 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. mai · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb25. april · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb1. april · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb25. mars · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb17. desember · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb20. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb7. oktober · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26905.9
Landslag17. juli · Sverige–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 20251206.5
Landslag12. juli · Sverige–TysklandEuropamesterskapet kvinner · 2025906.6
Landslag8. juli · Sverige–Poland WEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag4. juli · Sverige–DanmarkEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25906.2
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25908.62
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25907.7
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb12. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb14. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24236.3
Klubb23. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.71
Klubb15. november · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24907.2
Landslag19. august · Sverige–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.0
Landslag15. august · Sverige–SpaniaVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.9
Landslag11. august · Sverige–JapanVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.3
Landslag6. august · Sverige–USA WVerdensmesterskapet kvinner · 20231207.2
Landslag2. august · Sverige–Argentina WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.2
Landslag29. juli · Sverige–ItaliaVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.9
Landslag23. juli · Sverige–South Africa WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.0
Klubb27. april · Chelsea W–Barcelona WChampions League kvinner · 2022-23906.3
Klubb30. mars · Chelsea W–Lyon WChampions League kvinner · 2022-231206.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
M. Eriksson: statistikk, kamper og karriere | Coro