Portrett av G. Viggósdóttir
Spillerprofil · komplett datakort

G. Viggósdóttir

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
27Kamper
2 147Minutter
4Mål
4Målgivende
0,34Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01
00,48

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Norge6.2Barcelo7.3Juventu7.5Arsenal6.6Paris S6.2Atletic6.5Manches7.3Manches7.0Barcelo6.0Barcelo
  1. Paris Saint Germain W6.6 vurdering
    20. nov. 2025 · 90 min
  2. Atletico Madrid W6.2 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  3. Manchester United W6.5 vurdering
    25. mars 2026 · 90 min
  4. Manchester United W7.3 vurdering
    1. apr. 2026 · 95 min
  5. Barcelona W7.0 vurdering
    25. apr. 2026 · 90 min
  6. Barcelona W6.0 vurdering
    3. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,500,330,400,240,00MINUTTER5402023-245402024-2522520257522025-26902027
  1. 2023-240,50 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 2024-250,33 målpoeng / 90
    540 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 20250,40 målpoeng / 90
    225 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,24 målpoeng / 90
    752 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 20270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 540 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,50/90
  • 2024-256 kamper · 540 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,33/90
  • 20253 kamper · 225 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,40/90
  • 2025-269 kamper · 752 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 20271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: IslandVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Island · 2027–
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Bayern Munich W logoChampions League kvinnerKlubb · Bayern Munich W · 2025-266.78
Kamper
9
Minutter
752
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
88.8015717092338
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerIsland
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerIsland
0

Brudd / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerIsland
–

Blokkeringer / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerIsland
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerIsland
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerIsland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Island · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    752 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
0,48

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
88,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
752
Kaptein
Ja
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
509
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,8 %
Taklinger
4
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerIsland
    225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerIsland
1,2

Brudd / 90

Europamesterskapet kvinnerIsland
–

Blokkeringer / 90

Europamesterskapet kvinnerIsland
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerIsland
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerIsland
80,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Island · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Kaptein
Ja
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
111

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
2,83

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
89,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Ja
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
495
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,7 %
Taklinger
17
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · – mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBayern Munich W
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
1,17

Brudd / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBayern Munich W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBayern Munich W
82,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Bayern Munich W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Ja
Vurdering
7,45

Angrep

Målgivende
3
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
372
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,3 %
Taklinger
7
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Rosengård W → Bayern Munich Wfre 9. juli 2021Ikke oppgitt
  2. →Stjarnan W → Eskilstuna Unitedtor 1. januar 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

27 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Island–KroatiaVM-kvalifisering Europa kvinner · 202790–
Klubb3. mai · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26906.0
Klubb25. april · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26907.0
Klubb1. april · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26957.31
Klubb25. mars · Bayern Munich W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.5
Klubb10. desember · Bayern Munich W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb20. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26906.6
Klubb12. november · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.51
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26907.3
Klubb7. oktober · Bayern Munich W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26276.2
Landslag10. juli · Island–NorgeEuropamesterskapet kvinner · 2025906.61
Landslag6. juli · Island–SveitsEuropamesterskapet kvinner · 2025907.0
Landslag2. juli · Island–FinlandEuropamesterskapet kvinner · 2025456.9
Klubb26. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb18. mars · Bayern Munich W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb18. desember · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.3
Klubb12. desember · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25907.91
Klubb21. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25908.2
Klubb12. november · Bayern Munich W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25908.3
Klubb16. oktober · Bayern Munich W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb9. oktober · Bayern Munich W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25907.01
Klubb30. januar · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24908.01
Klubb24. januar · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb20. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24907.0
Klubb14. desember · Bayern Munich W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24907.0
Klubb23. november · Bayern Munich W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24908.21
Klubb15. november · Bayern Munich W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24907.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.