Portrett av Lia Joëlle Wälti
Spillerprofil · komplett datakort

Lia Wälti

Fullt navn: Lia Joëlle Wälti

MidtbaneTilgjengelig
Født19. april 1993 · 33 årNasjonalitetSveitsHøyde167 cmVekt56 kg
57Kamper
3 721Minutter
0Mål
2Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
06
51,51
Pasningspresisjon
0100
88,3 %86,9 %
Taklinger / 90
04,8
33,97

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Finland6.7Spania7.3SL Benf6.6Bayern 6.7Atletic7.3St. Pöl7.3Manches6.6VfL Wol7.3VfL Wol7.2Israel
  1. Atletico Madrid W6.7 vurdering
    12. nov. 2025 · 20 min
  2. St. Pölten W7.3 vurdering
    9. des. 2025 · 62 min
  3. Manchester United W7.3 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  4. VfL Wolfsburg W6.6 vurdering
    12. feb. 2026 · 55 min
  5. VfL Wolfsburg W7.3 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  6. Israel W7.2 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,180,000,000,000,00MINUTTER9812023-241 3492024-2536020254762025-26902027
  1. 2023-240,18 målpoeng / 90
    981 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 349 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    476 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20234 kamper · 345 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2413 kamper · 981 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,18/90
  • 2024-2523 kamper · 1 349 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-267 kamper · 476 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: SveitsVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Sveits · 20277.20
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.33333333333333
Juventus W logoChampions League kvinnerKlubb · Juventus W · 2025-267.06
Kamper
7
Minutter
476
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
86.85258964143426
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerSveits
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerSveits
0

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerSveits
5

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerSveits
88,3 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerSveits
3

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Sveits · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,3 %
Taklinger
3
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueJuventus W
    476 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
1,51

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueJuventus W
86,9 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
3,97

Vunne dueller

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Juventus W · M

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
476
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
251
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,9 %
Taklinger
21
Vunne dueller
36

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerSveits
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerSveits
0,75

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerSveits
84,6 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerSveits
4

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Sveits · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Ja
Vurdering
7,28

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
214
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,6 %
Taklinger
16
Vunne dueller
39

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 23 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA Women's Super League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA Women's Super LeagueArsenal W
    955 min · 70,8 %
  • Women's Champions LeagueArsenal W
    394 min · 29,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
–
Women's Champions LeagueArsenal W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
0,94
Women's Champions LeagueArsenal W
0,91

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueArsenal W
89,4 %
Women's Champions LeagueArsenal W
90,8 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
3,2
Women's Champions LeagueArsenal W
2,51

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueArsenal W
–
Women's Champions LeagueArsenal W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Arsenal W · M

Spilletid

Kamper
16
Fra start
10
Minutter
955
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
696
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,4 %
Taklinger
34
Vunne dueller
64

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Arsenal W · M

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
394
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
294
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,8 %
Taklinger
11
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 13 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueArsenal W
    981 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
0,64

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueArsenal W
86,3 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
3,39

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueArsenal W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Arsenal W · M

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
981
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Målgivende
2
Skudd
3
Pasninger
691
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
11

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,3 %
Taklinger
37
Vunne dueller
82

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20231 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerSveits
    345 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerSveits
0,26

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerSveits
82,6 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerSveits
2,87

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Sveits · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
345
Kaptein
Ja
Vurdering
6,79

Angrep

Pasninger
207
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,6 %
Taklinger
11
Vunne dueller
23

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueArsenal W
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueArsenal W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueArsenal W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueArsenal W
78,9 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueArsenal W
3

Vunne dueller

Women's Champions LeagueArsenal W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Arsenal W · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
57
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,9 %
Taklinger
4
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Arsenal W → Juventus Wtor 4. september 2025Permanent overgang
  2. →Arsenal W → Juventus Wons 3. september 2025Permanent overgang
  3. →Arsenal W → Juventus Wons 30. juli 2025Permanent overgang
  4. →Turbine Potsdam W → Arsenal Wsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

57 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Sveits–Israel WVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027907.2
Klubb19. februar · Juventus W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26907.3
Klubb12. februar · Juventus W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26556.6
Klubb17. desember · Juventus W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26907.3
Klubb9. desember · Juventus W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26627.3
Klubb12. november · Juventus W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26206.7
Klubb16. oktober · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26906.6
Klubb7. oktober · Juventus W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2025-26697.3
Landslag18. juli · Sveits–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 2025906.7
Landslag10. juli · Sveits–FinlandEuropamesterskapet kvinner · 2025907.9
Landslag6. juli · Sveits–IslandEuropamesterskapet kvinner · 2025907.2
Landslag2. juli · Sveits–NorgeEuropamesterskapet kvinner · 2025907.3
Klubb24. mai · Arsenal W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb30. april · Arsenal W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2024-25––
Klubb27. april · Arsenal W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb19. april · Arsenal W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25136.3
Klubb15. april · Arsenal W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2024-25457.2
Klubb30. mars · Arsenal W–Crystal Palace WFA Women's Super League · 2024-25636.6
Klubb26. mars · Arsenal W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2024-25176.6
Klubb22. mars · Arsenal W–Liverpool WFA Women's Super League · 2024-25246.9
Klubb18. mars · Arsenal W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2024-25217.2
Klubb14. mars · Arsenal W–Everton WFA Women's Super League · 2024-25627.0
Klubb2. mars · Arsenal W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25556.9
Klubb16. februar · Arsenal W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25907.3
Klubb2. februar · Arsenal W–Manchester City WFA Women's Super League · 2024-25216.9
Klubb26. januar · Arsenal W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25––
Klubb19. januar · Arsenal W–Crystal Palace WFA Women's Super League · 2024-25186.9
Klubb21. november · Arsenal W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb16. november · Arsenal W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25907.3
Klubb12. november · Arsenal W–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25856.9
Klubb8. november · Arsenal W–Brighton WFA Women's Super League · 2024-25907.5
Klubb3. november · Arsenal W–Manchester United WFA Women's Super League · 2024-25907.3
Klubb20. oktober · Arsenal W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25906.9
Klubb16. oktober · Arsenal W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25897.2
Klubb12. oktober · Arsenal W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25906.6
Klubb9. oktober · Arsenal W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25796.9
Klubb6. oktober · Arsenal W–Everton WFA Women's Super League · 2024-25126.6
Klubb29. september · Arsenal W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2024-25987.2
Klubb22. september · Arsenal W–Manchester City WFA Women's Super League · 2024-25176.7
Klubb15. mars · Arsenal W–Chelsea WFA Women's Super League · 2023-24726.7
Klubb3. mars · Arsenal W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2023-24907.3
Klubb17. februar · Arsenal W–Manchester United WFA Women's Super League · 2023-24907.0
Klubb4. februar · Arsenal W–West Ham WFA Women's Super League · 2023-24907.0
Klubb28. januar · Arsenal W–Liverpool WFA Women's Super League · 2023-24907.6
Klubb20. januar · Arsenal W–Everton WFA Women's Super League · 2023-24907.71
Klubb16. desember · Arsenal W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2023-24807.7
Klubb10. desember · Arsenal W–Chelsea WFA Women's Super League · 2023-24908.01
Klubb26. november · Arsenal W–West Ham WFA Women's Super League · 2023-24166.9
Klubb19. november · Arsenal W–Brighton WFA Women's Super League · 2023-24176.9
Klubb5. november · Arsenal W–Manchester City WFA Women's Super League · 2023-24906.5
Klubb22. oktober · Arsenal W–Bristol City WFA Women's Super League · 2023-24907.2
Klubb15. oktober · Arsenal W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2023-24767.3
Landslag5. august · Sveits–SpaniaVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.6
Landslag30. juli · Sveits–New ZealandVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.0
Landslag25. juli · Sveits–NorgeVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.0
Landslag21. juli · Sveits–FilippineneVerdensmesterskapet kvinner · 2023756.5
Klubb1. mai · Arsenal W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2022-231206.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lia Wälti: statistikk, kamper og karriere | Coro