Portrett av Ionuț Andrei Radu
Spillerprofil · komplett datakort

Ionuț Radu

Fullt navn: Ionuț Andrei Radu

KeeperTilgjengelig
Født28. mai 1997 · 29 årNasjonalitetRomaniaHøyde188 cmVekt70 kg
17Kamper
810Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
66,7 %100 %
Kampvurdering
510
5,855,90

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Moldova7.2Østerri5.9Bosnia-6.9Tyrkia5.8Sverige5.9Bosnia-
  1. Moldova5.9 vurdering
    9. okt. 2025 · 90 min
  2. Østerrike7.2 vurdering
    12. okt. 2025 · 90 min
  3. Bosnia-Hercegovina5.9 vurdering
    15. nov. 2025 · 90 min
  4. Tyrkia6.9 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  5. Sverige5.8 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min
  6. Bosnia-Hercegovina5.9 vurdering
    28. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER180202327020249020251802026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20243 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: RomaniaNations LeagueLandslag · Romania · 2026-275.85
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
66,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueRomania
5,85

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
5,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRomania
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperRomania
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRomania
100 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperRomania
5,90

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
23

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,33

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
60 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeRomania
6,67

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
112
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
3
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationRomania
0,5

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationRomania
7,15

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Pasninger
57
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
5
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
85,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueRomania
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
28

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Venezia → Celta Vigotir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Venezia → Celta Vigoman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Inter → Veneziaman 3. februar 2025Ikke oppgitt
  4. →Bournemouth → Interman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →Inter → Bournemouthtor 27. juli 2023Lån
  6. →Auxerre → Interlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  7. →Cremonese → Auxerreons 25. januar 2023Lån
  8. →Inter → Cremonesefre 8. juli 2022Lån
  9. →Parma → Intertir 1. september 2020Ikke oppgitt
  10. →Inter → Parmator 30. januar 2020Lån
  11. →Inter → Genoalør 13. juli 2019Lån
  12. →Inter → Genoasøn 1. juli 2018Lån
  13. →Inter → Avellinolør 15. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

11 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
5. oktober · Romania–SverigeNations League · 2026-270–
2. oktober · Romania–PolenNations League · 2026-270–
28. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2026-27905.9
25. september · Romania–SverigeNations League · 2026-27905.8
26. mars · Romania–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
18. november · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. november · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024905.9
12. oktober · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
9. oktober · Romania–MoldovaPrivatlandskamper · 2025905.9
21. november · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
18. november · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 28 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ionuț Radu: statistikk, kamper og karriere | Coro