Portrett av Ionuț Andrei Radu
Spillerprofil · komplett datakort

Ionuț Radu

Fullt navn: Ionuț Andrei Radu

KeeperTilgjengelig
Født28. mai 1997 · 29 årNasjonalitetRomaniaHøyde188 cmVekt70 kg
252Kamper
14 288Minutter
0Mål
2Målgivende
0,01Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,4
–2,78
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,6
–1,28
Pasningspresisjon
0100
72,4 %65,8 %
Kampvurdering
510
7,146,93

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.3Real So6.6Getafe6.6Malaga8.1Racing 7.1Elche6.7Juventu8.2Alaves6.2Celtic7.3Real Be6.8Rayo Va
  1. Elche7.1 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  2. Juventus6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  3. Alaves8.2 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  4. Celtic6.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  5. Real Betis7.3 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Rayo Vallecano6.8 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,120,000,000,000,000,00MINUTTER2 9702018-191 5302019-201342020-21902021-221 3502024-254 5062025-261 1872026-27
  1. 2019-200,12 målpoeng / 90
    1 530 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    134 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 350 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    4 506 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    1 187 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1933 kamper · 2 970 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2017 kamper · 1 530 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,12/90
  • 2020-212 kamper · 134 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2326 kamper · 2 340 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2413 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-2515 kamper · 1 350 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2650 kamper · 4 506 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2713 kamper · 1 187 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

21 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Celta Vigo logoLa LigaKlubb · Celta Vigo · 2026-277.26
Kamper
11
Minutter
1007
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
72.69938650306749
Celta Vigo logoEuropa LeagueKlubb · Celta Vigo · 2026-276.46
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
70.9090909090909
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaCelta Vigo
    1 007 min · 84,8 %
  • Europa LeagueCelta Vigo
    180 min · 15,2 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

La LigaCelta Vigo
–
Europa LeagueCelta Vigo
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaCelta Vigo
–
Europa LeagueCelta Vigo
–

Pasningspresisjon

La LigaCelta Vigo
72,7 %
Europa LeagueCelta Vigo
70,9 %

Kampvurdering

La LigaCelta Vigo
7,26
Europa LeagueCelta Vigo
6,46

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Celta Vigo · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 007
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
326
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Celta Vigo · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,9 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 50 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaCelta Vigo
    3 420 min · 75,9 %
  • UEFA Europa LeagueCelta Vigo
    1 086 min · 24,1 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

La LigaCelta Vigo
2,97
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
2,15

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaCelta Vigo
1,26
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
1,33

Pasningspresisjon

La LigaCelta Vigo
68 %
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
59 %

Kampvurdering

La LigaCelta Vigo
6,99
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
6,73

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Celta Vigo · Goalkeeper · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
969
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
12
Redninger
113
Baklengsmål
48

Disiplin

Frispark vunnet
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celta Vigo · Goalkeeper · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 086
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
282
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Dueller
7
Vunne dueller
6
Redninger
26
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter · Venezia
    1 350 min · –
  • UEFA Champions LeagueInter
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • Premier LeagueBournemouth
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Serie AInter · Venezia
3,2
UEFA Champions LeagueInter
–
Premier LeagueBournemouth
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AInter · Venezia
1,2
UEFA Champions LeagueInter
–
Premier LeagueBournemouth
–

Pasningspresisjon

Serie AInter · Venezia
–
UEFA Champions LeagueInter
–
Premier LeagueBournemouth
–

Kampvurdering

Serie AInter · Venezia
–
UEFA Champions LeagueInter
–
Premier LeagueBournemouth
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Goalkeeper
  • Klubb · Venezia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
15
Fra start
15
Minutter
1 350
Innbytter
0
Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
964
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
6
Redninger
96
Baklengsmål
36

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Bournemouth · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueBournemouth
    180 min · –
  • Serie AInter
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueBournemouth
2,5
Serie AInter
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueBournemouth
3,5
Serie AInter
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueBournemouth
–
Serie AInter
–

Kampvurdering

Premier LeagueBournemouth
6,10
Serie AInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Bournemouth · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
6
Minutter
180
Innbytter
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Pasninger
58
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
5
Baklengsmål
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2022-232 turneringer · 26 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Auxerre
    1 530 min · 65,4 %
  • Serie ACremonese
    810 min · 34,6 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Auxerre
3,29
Serie ACremonese
5,11

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Auxerre
1,18
Serie ACremonese
2,11

Pasningspresisjon

Ligue 1Auxerre
–
Serie ACremonese
–

Kampvurdering

Ligue 1Auxerre
7,10
Serie ACremonese
7,07

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Auxerre · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 530
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Pasninger
532
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
56
Baklengsmål
20

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Cremonese · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Pasninger
298
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
46
Baklengsmål
19

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueInter
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Serie AInter
1
UEFA Champions LeagueInter
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AInter
2
UEFA Champions LeagueInter
–

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Kampvurdering

Serie AInter
5,20
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
37
Kaptein
Nei
Vurdering
5,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
1
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    134 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueInter
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Serie AInter
3,36
UEFA Champions LeagueInter
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AInter
0,67
UEFA Champions LeagueInter
–

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Kampvurdering

Serie AInter
7,10
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
34
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
44
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
5
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 17 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AGenoa · Parma
    1 530 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Serie AGenoa · Parma
3,76

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AGenoa · Parma
2,06

Pasningspresisjon

Serie AGenoa · Parma
–

Kampvurdering

Serie AGenoa · Parma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Genoa · Goalkeeper
  • Klubb · Parma · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 530
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Pasninger
1 132
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
6
Redninger
128
Baklengsmål
70

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 33 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AGenoa
    2 970 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Serie AGenoa
3,24

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AGenoa
1,39

Pasningspresisjon

Serie AGenoa
–

Kampvurdering

Serie AGenoa
6,77

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Genoa · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
33
Fra start
33
Minutter
2 970
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Pasninger
855
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
22
Vunne dueller
19
Redninger
107
Baklengsmål
46

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueInter
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Kampvurdering

Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Inter · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Venezia → Celta Vigotir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Venezia → Celta Vigoman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Inter → Veneziaman 3. februar 2025Ikke oppgitt
  4. →Bournemouth → Interman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →Inter → Bournemouthtor 27. juli 2023Lån
  6. →Auxerre → Interlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  7. →Cremonese → Auxerreons 25. januar 2023Lån
  8. →Inter → Cremonesefre 8. juli 2022Lån
  9. →Parma → Intertir 1. september 2020Ikke oppgitt
  10. →Inter → Parmator 30. januar 2020Lån
  11. →Inter → Genoalør 13. juli 2019Lån
  12. →Inter → Genoasøn 1. juli 2018Lån
  13. →Inter → Avellinolør 15. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

89 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Celta Vigo–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-27906.8
25. oktober · Celta Vigo–Real BetisLa Liga · 2026-27907.3
22. oktober · Celta Vigo–CelticEuropa League · 2026-27906.2
18. oktober · Celta Vigo–AlavesLa Liga · 2026-27908.2
15. oktober · Celta Vigo–JuventusEuropa League · 2026-27906.7
11. oktober · Celta Vigo–ElcheLa Liga · 2026-27907.1
19. september · Celta Vigo–Racing SantanderLa Liga · 2026-27908.1
13. september · Celta Vigo–MalagaLa Liga · 2026-27906.6
7. september · Celta Vigo–GetafeLa Liga · 2026-27906.6
3. september · Celta Vigo–Real SociedadLa Liga · 2026-27908.3
30. august · Celta Vigo–Athletic ClubLa Liga · 2026-27928.3
27. august · Celta Vigo–OsasunaLa Liga · 2026-271025.9
22. august · Celta Vigo–ValenciaLa Liga · 2026-27936.9
23. mai · Celta Vigo–SevillaLa Liga · 2025-26907.3
17. mai · Celta Vigo–Athletic ClubLa Liga · 2025-26907.5
12. mai · Celta Vigo–LevanteLa Liga · 2025-26905.5
9. mai · Celta Vigo–Atletico MadridLa Liga · 2025-26907.6
3. mai · Celta Vigo–ElcheLa Liga · 2025-26906.9
26. april · Celta Vigo–VillarrealLa Liga · 2025-26906.5
22. april · Celta Vigo–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.7
16. april · Celta Vigo–SC FreiburgEuropa League · 2025-26905.9
12. april · Celta Vigo–OviedoLa Liga · 2025-26907.2
9. april · Celta Vigo–SC FreiburgEuropa League · 2025-26907.2
5. april · Celta Vigo–ValenciaLa Liga · 2025-26906.0
22. mars · Celta Vigo–AlavesLa Liga · 2025-26905.9
19. mars · Celta Vigo–LyonEuropa League · 2025-26906.6
15. mars · Celta Vigo–Real BetisLa Liga · 2025-26907.9
12. mars · Celta Vigo–LyonEuropa League · 2025-26906.9
6. mars · Celta Vigo–Real MadridLa Liga · 2025-26906.5
1. mars · Celta Vigo–GironaLa Liga · 2025-26908.2
26. februar · Celta Vigo–PAOKEuropa League · 2025-26906.9
22. februar · Celta Vigo–MallorcaLa Liga · 2025-26906.3
19. februar · Celta Vigo–PAOKEuropa League · 2025-26906.6
14. februar · Celta Vigo–EspanyolLa Liga · 2025-26906.2
6. februar · Celta Vigo–OsasunaLa Liga · 2025-26905.9
1. februar · Celta Vigo–GetafeLa Liga · 2025-26906.9
29. januar · Celta Vigo–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26906.7
25. januar · Celta Vigo–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.2
22. januar · Celta Vigo–LilleEuropa League · 2025-26906.9
18. januar · Celta Vigo–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26908.0
12. januar · Celta Vigo–SevillaLa Liga · 2025-26906.9
3. januar · Celta Vigo–ValenciaLa Liga · 2025-26907.6
20. desember · Celta Vigo–OviedoLa Liga · 2025-26907.2
14. desember · Celta Vigo–Athletic ClubLa Liga · 2025-26908.3
11. desember · Celta Vigo–BolognaEuropa League · 2025-26906.3
7. desember · Celta Vigo–Real MadridLa Liga · 2025-26908.6
30. november · Celta Vigo–EspanyolLa Liga · 2025-26905.9
27. november · Celta Vigo–LudogoretsEuropa League · 2025-26––
22. november · Celta Vigo–AlavesLa Liga · 2025-26907.3
9. november · Celta Vigo–BarcelonaLa Liga · 2025-26907.2
2. november · Celta Vigo–LevanteLa Liga · 2025-26906.9
26. oktober · Celta Vigo–OsasunaLa Liga · 2025-26907.6
23. oktober · Celta Vigo–NiceEuropa League · 2025-26907.3
19. oktober · Celta Vigo–Real SociedadLa Liga · 2025-26907.2
5. oktober · Celta Vigo–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.3
2. oktober · Celta Vigo–PAOKEuropa League · 2025-26906.5
28. september · Celta Vigo–ElcheLa Liga · 2025-26907.3
25. september · Celta Vigo–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26966.9
21. september · Celta Vigo–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26906.9
14. september · Celta Vigo–GironaLa Liga · 2025-26907.7
31. august · Celta Vigo–VillarrealLa Liga · 2025-26907.5
27. august · Celta Vigo–Real BetisLa Liga · 2025-26906.7
23. august · Celta Vigo–MallorcaLa Liga · 2025-26907.2
17. august · Celta Vigo–GetafeLa Liga · 2025-26906.2
25. mai · Venezia–JuventusSerie A · 2024-25906.5
18. mai · Venezia–CagliariSerie A · 2024-25906.7
12. mai · Venezia–FiorentinaSerie A · 2024-25907.3
2. mai · Venezia–TorinoSerie A · 2024-25907.0
27. april · Venezia–AC MilanSerie A · 2024-25906.2
20. april · Venezia–EmpoliSerie A · 2024-25906.9
12. april · Venezia–MonzaSerie A · 2024-25907.5
6. april · Venezia–LecceSerie A · 2024-25906.6
29. mars · Venezia–BolognaSerie A · 2024-25906.7
16. mars · Venezia–NapoliSerie A · 2024-25908.5
8. mars · Venezia–ComoSerie A · 2024-25907.9
1. mars · Venezia–AtalantaSerie A · 2024-25907.9
22. februar · Venezia–LazioSerie A · 2024-25906.9
17. februar · Venezia–GenoaSerie A · 2024-25906.5
9. februar · Venezia–AS RomaSerie A · 2024-25906.9
24. februar · Bournemouth–Manchester CityPremier League · 2023-24––
4. februar · Bournemouth–Nottingham ForestPremier League · 2023-24––
4. november · Bournemouth–Manchester CityPremier League · 2023-24905.2
28. oktober · Bournemouth–BurnleyPremier League · 2023-24906.9
21. oktober · Bournemouth–WolvesPremier League · 2023-24––
7. oktober · Bournemouth–EvertonPremier League · 2023-24––
30. september · Bournemouth–ArsenalPremier League · 2023-24––
24. september · Bournemouth–BrightonPremier League · 2023-24––
17. september · Bournemouth–ChelseaPremier League · 2023-24––
2. september · Bournemouth–BrentfordPremier League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 28 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.