Portrett av Dominik Livaković
Spillerprofil · komplett datakort

Dominik Livaković

KeeperTilgjengelig
Født9. januar 1995 · 31 årNasjonalitetKroatiaHøyde188 cmVekt79 kg
114Kamper
6 660Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,6
–3
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,6
–2,1
Pasningspresisjon
0100
81,3 %72 %
Kampvurdering
510
6,587,33

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Union S8.3Twente7.3Manches6.2AZ Alkm7.2Slavia 6.6Athleti7.7Benfica6.3Genk8.0Genk6.6Sevilla
  1. Slavia Praha7.2 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  2. Athletic Club6.6 vurdering
    11. des. 2024 · 90 min
  3. Benfica7.7 vurdering
    27. aug. 2025 · 90 min
  4. Genk6.3 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  5. Genk8.0 vurdering
    26. feb. 2026 · 120 min
  6. Sevilla6.6 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER9302018-191 0202020-216602023-249302024-253002025-26902026-27
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    1 020 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    660 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2017-184 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1910 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-208 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2020-2113 kamper · 1 020 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2210 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2022-238 kamper · 750 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-247 kamper · 660 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-263 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Barcelona logoLa LigaKlubb · Barcelona · 2026-276.58
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
81.25
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaBarcelona
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaBarcelona
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaBarcelona
–

Pasningspresisjon

La LigaBarcelona
81,3 %

Kampvurdering

La LigaBarcelona
6,58

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Barcelona · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-263 turneringer · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    210 min · –
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • La LigaGirona
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
3,43
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
2
La LigaGirona
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
2,57
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1
La LigaGirona
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
83 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
50 %
La LigaGirona
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
7,15
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
7,70
La LigaGirona
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper · nr. 40

Spilletid

Draktnummer
40
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
87
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Redninger
8
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Goalkeeper · nr. 40

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
40
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Redninger
2
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Goalkeeper · nr. 1

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
16
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    540 min · 58,1 %
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    390 min · 41,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
4,17
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
2,77

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
1,5
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
1,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
7,23
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
219
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
25
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
113
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
12
Baklengsmål
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb · Fenerbahçe
    570 min · 86,4 %
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    90 min · 13,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb · Fenerbahçe
2,68
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb · Fenerbahçe
1,89
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb · Fenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb · Fenerbahçe
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
7,00
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper
  • Klubb · Fenerbahçe · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Kaptein
Nei

Angrep

Pasninger
326
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
34
Baklengsmål
24

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Pasninger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    750 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
3,24

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
1,56

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
6,84

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
750
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Pasninger
305
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
27
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    720 min · 80 %
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
2,75
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
1,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
1,13
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
6,86
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
6,50

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Pasninger
191
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
22
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
62
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
3
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 13 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    1 020 min · –
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
3,44
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
0,71
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
7,41
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 020
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,41

Angrep

Pasninger
317
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
39
Baklengsmål
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
1,75

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
42 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
6,91

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
32
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    930 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
2,32
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
0,77
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
40 %
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
6,99
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
24
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
6,25

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
2

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
41 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
7,28

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
25
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Fenerbahçe → Dinamo Zagrebtor 29. januar 2026Lån
  2. →Girona → Fenerbahçeons 28. januar 2026Tilbake fra lån
  3. →Girona → Fenerbahceons 28. januar 2026Tilbake fra lån
  4. →Fenerbahçe → Gironaman 1. september 2025Lån
  5. →Fenerbahce → Gironasøn 31. august 2025Lån
  6. →Dinamo Zagreb II → Fenerbahçefre 25. august 2023€ 6.7M
  7. →NK Zagreb → Dinamo Zagrebfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

57 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Barcelona–Aston VillaChampions League · 2026-270–
31. oktober · Barcelona–AlavesLa Liga · 2026-270–
25. oktober · Barcelona–Real MadridLa Liga · 2026-270–
20. oktober · Barcelona–Paris Saint GermainChampions League · 2026-270–
17. oktober · Barcelona–Real BetisLa Liga · 2026-270–
13. oktober · Barcelona–GalatasarayChampions League · 2026-270–
10. oktober · Barcelona–GetafeLa Liga · 2026-270–
19. september · Barcelona–SevillaLa Liga · 2026-27906.6
16. september · Barcelona–Racing SantanderLa Liga · 2026-270–
13. september · Barcelona–LevanteLa Liga · 2026-270–
9. september · Barcelona–FeyenoordChampions League · 2026-270–
6. september · Barcelona–ValenciaLa Liga · 2026-270–
26. februar · Dinamo Zagreb–GenkEuropa League · 2025-261208.0
19. februar · Dinamo Zagreb–GenkEuropa League · 2025-26906.3
16. januar · Girona–EspanyolLa Liga · 2025-26––
10. januar · Girona–OsasunaLa Liga · 2025-26––
21. desember · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
12. desember · Girona–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
7. desember · Girona–ElcheLa Liga · 2025-26––
30. november · Girona–Real MadridLa Liga · 2025-26––
23. november · Girona–Real BetisLa Liga · 2025-26––
8. november · Girona–AlavesLa Liga · 2025-26––
31. oktober · Girona–GetafeLa Liga · 2025-26––
25. oktober · Girona–OviedoLa Liga · 2025-26––
18. oktober · Girona–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
4. oktober · Girona–ValenciaLa Liga · 2025-26––
26. september · Girona–EspanyolLa Liga · 2025-26––
23. september · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
20. september · Girona–LevanteLa Liga · 2025-26––
14. september · Girona–Celta VigoLa Liga · 2025-26––
27. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26907.7
20. august · Fenerbahçe–BenficaChampions League · 2025-26––
12. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26––
6. august · Fenerbahçe–FeyenoordChampions League · 2025-26––
13. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25––
6. mars · Fenerbahçe–RangersEuropa League · 2024-25––
11. desember · Fenerbahçe–Athletic ClubEuropa League · 2024-25906.6
28. november · Fenerbahçe–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25907.2
7. november · Fenerbahçe–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25906.2
24. oktober · Fenerbahçe–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25907.3
3. oktober · Fenerbahçe–TwenteEuropa League · 2024-25908.3
26. september · Fenerbahçe–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25907.6
13. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-251207.3
6. august · Fenerbahçe–LilleChampions League · 2024-25907.3
30. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25906.9
23. juli · Fenerbahçe–FC LuganoChampions League · 2024-25905.9
18. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241207.3
11. april · Fenerbahçe–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24906.7
14. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24––
7. mars · Fenerbahçe–Union St. GilloiseConference League · 2023-24907.2
14. desember · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24––
30. november · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24906.7
9. november · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24906.5
26. oktober · Fenerbahçe–LudogoretsConference League · 2023-24––
5. oktober · Fenerbahçe–Spartak TrnavaConference League · 2023-24––
21. september · Fenerbahçe–FC NordsjaellandConference League · 2023-24907.0
25. juli · Dinamo Zagreb–FC AstanaChampions League · 2023-24907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 17 tilgjengelige sesonger, 33 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dominik Livaković: statistikk, kamper og karriere | Coro