Portrett av Andrey Lunev
Spillerprofil · komplett datakort

Andrey Lunev

KeeperTilgjengelig
Født13. november 1991 · 34 årNasjonalitetRusslandHøyde190 cmVekt82 kg
80Kamper
3 479Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23Lite datagrunnlag
Redninger / 90
05,1
4,182
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,4
1,752
Kampvurdering
510
7,236,30

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Molde7.3BK Hack7.0Bayer L7.3Bayer L8.0Molde6.9BK Hack7.9SC Brag7.5SC Brag6.3Bayer L7.2Bayer L
  1. Molde8.0 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  2. BK Hacken6.9 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  3. SC Braga7.9 vurdering
    15. feb. 2024 · 90 min
  4. SC Braga7.5 vurdering
    22. feb. 2024 · 120 min
  5. Bayer Leverkusen6.3 vurdering
    7. mars 2024 · 90 min
  6. Bayer Leverkusen7.2 vurdering
    14. mars 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1 0202017-181 0842018-191802019-201802021-22902022-239252023-24
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    1 020 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    1 084 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    925 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-1811 kamper · 1 020 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1912 kamper · 1 084 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-202 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2311 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2410 kamper · 925 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Qarabag logoEuropa LeagueKlubb · Qarabag · 2023-247.23
Kamper
10
Minutter
925
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    925 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
4,18

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueQarabag
1,75

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueQarabag
7,23

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
925
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Pasninger
358
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
15
Vunne dueller
14
Redninger
43
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayer Leverkusen
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

BundesligaBayer Leverkusen
2
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaBayer Leverkusen
2
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Kampvurdering

BundesligaBayer Leverkusen
6,30
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
11
Fra start
7
Minutter
90
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
37
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayer Leverkusen
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueZenit
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

BundesligaBayer Leverkusen
1
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueZenit
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaBayer Leverkusen
1
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
1
UEFA Champions LeagueZenit
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueZenit
–

Kampvurdering

BundesligaBayer Leverkusen
6,70
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
6,30
UEFA Champions LeagueZenit
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
23
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
44
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
1
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Zenit · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueZenit
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueZenit
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueZenit
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueZenit
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueZenit
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Zenit · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueZenit
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueZenit
6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueZenit
1

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueZenit
56 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueZenit
7,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Zenit · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
12
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZenit
    1 084 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueZenit
3,07

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueZenit
0,83

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueZenit
64 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueZenit
6,98

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zenit · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 084
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
8
Vunne dueller
7
Redninger
37
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZenit
    1 020 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueZenit
2,38

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueZenit
0,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueZenit
67 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueZenit
6,95

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zenit · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 020
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Brudd
0
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
27
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Qarabag → Dynamotir 18. juni 2024Fri overgang
  2. →Bayer Leverkusen → Qarabagman 21. august 2023Fri overgang
  3. →Zenit → Bayer Leverkusenfre 9. juli 2021Fri overgang
  4. →FC UFA → Zenitsøn 1. januar 2017€ 3.5M
  5. →Saturn Ramenskoye → FC UFAons 29. juli 2015Fri overgang
  6. →Torpedo Moskva → Saturn Ramenskoyeman 12. januar 2015Fri overgang
  7. →Kaluga → Torpedo Moskvatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  8. →Torpedo Moskva → Kalugaman 1. juli 2013Lån
  9. →Ukjent → Torpedo Moskvasøn 1. juli 2012Ikke oppgitt
  10. →Torpedo Moskva → Ukjentfre 17. februar 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

76 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24907.2
7. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.3
22. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-241207.5
15. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-24907.9
14. desember · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24906.9
30. november · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24908.0
9. november · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24857.3
26. oktober · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24907.0
5. oktober · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24907.3
21. september · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24907.2
22. januar · Bayer Leverkusen–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23––
12. november · Bayer Leverkusen–VfB StuttgartBundesliga · 2022-23––
9. november · Bayer Leverkusen–1. FC KölnBundesliga · 2022-23––
6. november · Bayer Leverkusen–Union BerlinBundesliga · 2022-23––
1. november · Bayer Leverkusen–Club Brugge KVChampions League · 2022-23––
29. oktober · Bayer Leverkusen–RB LeipzigBundesliga · 2022-23––
26. oktober · Bayer Leverkusen–Atletico MadridChampions League · 2022-23––
22. oktober · Bayer Leverkusen–VfL WolfsburgBundesliga · 2022-23––
15. oktober · Bayer Leverkusen–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2022-23––
12. oktober · Bayer Leverkusen–FC PortoChampions League · 2022-23––
8. oktober · Bayer Leverkusen–FC Schalke 04Bundesliga · 2022-23––
4. oktober · Bayer Leverkusen–FC PortoChampions League · 2022-23––
30. september · Bayer Leverkusen–Bayern MünchenBundesliga · 2022-23––
13. august · Bayer Leverkusen–FC AugsburgBundesliga · 2022-23906.5
6. august · Bayer Leverkusen–Borussia DortmundBundesliga · 2022-23––
14. mai · Bayer Leverkusen–SC FreiburgBundesliga · 2021-22906.7
7. mai · Bayer Leverkusen–1899 HoffenheimBundesliga · 2021-22––
2. mai · Bayer Leverkusen–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2021-22––
23. april · Bayer Leverkusen–SpVgg Greuther FürthBundesliga · 2021-22––
17. april · Bayer Leverkusen–RB LeipzigBundesliga · 2021-22––
15. januar · Bayer Leverkusen–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2021-22––
8. januar · Bayer Leverkusen–Union BerlinBundesliga · 2021-22––
19. desember · Bayer Leverkusen–SC FreiburgBundesliga · 2021-22––
15. desember · Bayer Leverkusen–1899 HoffenheimBundesliga · 2021-22––
12. desember · Bayer Leverkusen–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2021-22––
9. desember · Bayer Leverkusen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2021-22906.2
4. desember · Bayer Leverkusen–SpVgg Greuther FürthBundesliga · 2021-22––
28. november · Bayer Leverkusen–RB LeipzigBundesliga · 2021-22––
25. november · Bayer Leverkusen–CelticEuropa League · 2021-22––
20. november · Bayer Leverkusen–VfL BochumBundesliga · 2021-22––
7. november · Bayer Leverkusen–Hertha BSCBundesliga · 2021-22––
4. november · Bayer Leverkusen–Real BetisEuropa League · 2021-22––
30. oktober · Bayer Leverkusen–VfL WolfsburgBundesliga · 2021-22––
24. oktober · Bayer Leverkusen–1. FC KölnBundesliga · 2021-22––
21. oktober · Bayer Leverkusen–Real BetisEuropa League · 2021-22––
17. oktober · Bayer Leverkusen–Bayern MünchenBundesliga · 2021-22––
3. oktober · Bayer Leverkusen–Arminia BielefeldBundesliga · 2021-22––
30. september · Bayer Leverkusen–CelticEuropa League · 2021-22––
25. september · Bayer Leverkusen–FSV Mainz 05Bundesliga · 2021-22––
19. september · Bayer Leverkusen–VfB StuttgartBundesliga · 2021-22––
16. september · Bayer Leverkusen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2021-22––
11. september · Bayer Leverkusen–Borussia DortmundBundesliga · 2021-22––
28. august · Bayer Leverkusen–FC AugsburgBundesliga · 2021-22––
21. august · Bayer Leverkusen–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2021-22––
14. august · Bayer Leverkusen–Union BerlinBundesliga · 2021-22––
8. desember · Zenit–Borussia DortmundChampions League · 2020-21––
2. desember · Zenit–Club Brugge KVChampions League · 2020-21––
24. november · Zenit–LazioChampions League · 2020-21––
4. november · Zenit–LazioChampions League · 2020-21––
28. oktober · Zenit–Borussia DortmundChampions League · 2020-21––
20. oktober · Zenit–Club Brugge KVChampions League · 2020-21––
2. oktober · Zenit–BenficaChampions League · 2019-20907.3
17. september · Zenit–LyonChampions League · 2019-20907.6
14. mars · Zenit–VillarrealEuropa League · 2018-19645.7
7. mars · Zenit–VillarrealEuropa League · 2018-19906.2
21. februar · Zenit–FenerbahçeEuropa League · 2018-19906.1
12. februar · Zenit–FenerbahçeEuropa League · 2018-19907.0
29. november · Zenit–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19907.6
8. november · Zenit–BordeauxEuropa League · 2018-19907.0
25. oktober · Zenit–BordeauxEuropa League · 2018-19906.7
4. oktober · Zenit–Slavia PrahaEuropa League · 2018-19909.5
20. september · Zenit–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19906.9
2. november · Zenit–RosenborgEuropa League · 2017-18906.7
19. oktober · Zenit–RosenborgEuropa League · 2017-18907.0
28. september · Zenit–Real SociedadEuropa League · 2017-18906.6
14. september · Zenit–Vardar SkopjeEuropa League · 2017-18907.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.