Portrett av Bailey Peacock-Farrell
Spillerprofil · komplett datakort

Bailey Peacock-Farrell

KeeperTilgjengelig
Født29. oktober 1996 · 30 årNasjonalitetNord-IrlandHøyde193 cmVekt73 kg
45Kamper
3 345Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Redninger / 90
01,3
–1,06
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0,71
Pasningspresisjon
0100
59,6 %47,1 %
Kampvurdering
510
6,606,62

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Skottla6.0Spania6.9Andorra6.9Luxembo6.3Bulgari6.2Luxembo6.0Tysklan7.3Slovaki7.2Tysklan6.3Slovaki
  1. Bulgaria6.3 vurdering
    8. sep. 2024 · 90 min
  2. Luxembourg6.2 vurdering
    4. sep. 2025 · 90 min
  3. Tyskland6.0 vurdering
    7. sep. 2025 · 90 min
  4. Slovakia7.3 vurdering
    10. okt. 2025 · 90 min
  5. Tyskland7.2 vurdering
    13. okt. 2025 · 90 min
  6. Slovakia6.3 vurdering
    14. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER1 6802020630202376520241802024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    1 680 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    765 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202018 kamper · 1 680 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20249 kamper · 765 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: Northern IrelandNations LeagueLandslag · Northern Ireland · 2024-256.60
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
59.61538461538461
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
59,6 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Northern Ireland · G

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
52

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59,6 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
    450 min · 58,8 %
  • PrivatlandskamperNorthern Ireland
    315 min · 41,2 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
1,8
PrivatlandskamperNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
1,2
PrivatlandskamperNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–
PrivatlandskamperNorthern Ireland
47,1 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
6,60
PrivatlandskamperNorthern Ireland
6,64

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Northern Ireland · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
148
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
9
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Northern Ireland · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
315
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47,1 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
1,29

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
6,64

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Northern Ireland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Pasninger
243
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
3
Redninger
14
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
26,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
5,50

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Northern Ireland · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,50

Angrep

Pasninger
30

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
26,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 18 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipNorthern Ireland
    960 min · 57,1 %
  • World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
    720 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipNorthern Ireland
2,91
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
3,25

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipNorthern Ireland
1,5
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
0,88

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipNorthern Ireland
48 %
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipNorthern Ireland
6,90
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
7,21

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Northern Ireland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
960
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
31
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Northern Ireland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
0
Pasninger
250
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
26
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Northern Ireland · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Birmingham → Blackpooltor 29. januar 2026Permanent overgang
  2. →Blackpool → Birminghamons 28. januar 2026Tilbake fra lån
  3. →Birmingham → Blackpoolons 28. januar 2026Permanent overgang
  4. →Birmingham → Blackpooltor 17. juli 2025Lån
  5. →Burnley → Birminghamman 1. juli 2024€ 530K
  6. →Burnley → Aarhusman 24. juli 2023Lån
  7. →Sheffield Wednesday → Burnleyfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  8. →Burnley → Sheffield Wednesdaytir 27. juli 2021Lån
  9. →Leeds → Burnleyfre 2. august 2019€ 2.8M
  10. →York → Leedsman 13. november 2017Ikke oppgitt
  11. →Leeds → Yorkfre 13. oktober 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

45 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
5. oktober · Northern Ireland–GeorgiaNations League · 2026-270–
2. oktober · Northern Ireland–UkrainaNations League · 2026-270–
28. september · Northern Ireland–UngarnNations League · 2026-270–
25. september · Northern Ireland–GeorgiaNations League · 2026-270–
26. mars · Northern Ireland–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Northern Ireland–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
13. oktober · Northern Ireland–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
10. oktober · Northern Ireland–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
7. september · Northern Ireland–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.0
4. september · Northern Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
18. november · Northern Ireland–LuxembourgNations League · 2024-25––
15. november · Northern Ireland–BelarusNations League · 2024-25––
8. september · Northern Ireland–BulgariaNations League · 2024-25906.3
5. september · Northern Ireland–LuxembourgNations League · 2024-25906.9
11. juni · Northern Ireland–AndorraPrivatlandskamper · 2024906.9
8. juni · Northern Ireland–SpaniaPrivatlandskamper · 2024906.0
26. mars · Northern Ireland–SkottlandPrivatlandskamper · 2024906.9
22. mars · Northern Ireland–RomaniaPrivatlandskamper · 2024456.9
17. oktober · Northern Ireland–SloveniaEM-kvalifisering · 2023906.9
14. oktober · Northern Ireland–San MarinoEM-kvalifisering · 2023––
10. september · Northern Ireland–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023906.9
7. september · Northern Ireland–SloveniaEM-kvalifisering · 2023905.2
19. juni · Northern Ireland–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023906.3
16. juni · Northern Ireland–DanmarkEM-kvalifisering · 2023907.3
26. mars · Northern Ireland–FinlandEM-kvalifisering · 2023906.6
23. mars · Northern Ireland–San MarinoEM-kvalifisering · 2023907.2
15. november · Northern Ireland–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2020908.3
12. november · Northern Ireland–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
12. oktober · Northern Ireland–BulgariaVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
9. oktober · Northern Ireland–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
8. september · Northern Ireland–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2020907.6
2. september · Northern Ireland–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
31. mars · Northern Ireland–BulgariaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
25. mars · Northern Ireland–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
12. november · Northern Ireland–SlovakiaEuropamesterskapet · 20201206.3
8. oktober · Northern Ireland–Bosnia-HercegovinaEuropamesterskapet · 20201207.2
7. september · Northern Ireland–NorgeNations League · 2020-21905.5
19. november · Northern Ireland–TysklandEuropamesterskapet · 2020906.0
16. november · Northern Ireland–NederlandEuropamesterskapet · 2020907.4
10. oktober · Northern Ireland–NederlandEuropamesterskapet · 2020906.1
9. september · Northern Ireland–TysklandEuropamesterskapet · 2020907.0
11. juni · Northern Ireland–BelarusEuropamesterskapet · 2020907.6
8. juni · Northern Ireland–EstoniaEuropamesterskapet · 2020906.6
24. mars · Northern Ireland–BelarusEuropamesterskapet · 2020906.8
21. mars · Northern Ireland–EstoniaEuropamesterskapet · 2020907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.