Portrett av Tobias Okiki Lawal
Spillerprofil · komplett datakort

Tobias Okiki Lawal

KeeperTilgjengelig
Født7. juni 2000 · 26 årNasjonalitetØsterrikeHøyde195 cmVekt84 kg
33Kamper
1 335Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Redninger / 90
03,1
2,53–
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,9
1,58–
Pasningspresisjon
0100
73 %–
Kampvurdering
510
6,70–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Union S6.7Liverpo7.0Toulous7.0San Mar8.3Utrecht6.9Malmo F6.9Dinamo 5.2Dinamo 7.7SC Frei5.2SC Frei
  1. Utrecht8.3 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  2. Malmo FF6.9 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  3. Dinamo Zagreb6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  4. Dinamo Zagreb5.2 vurdering
    26. feb. 2026 · 120 min
  5. SC Freiburg7.7 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  6. SC Freiburg5.2 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER7202023-244520245702025-26
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-248 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-267 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Genk logoEuropa LeagueKlubb · Genk · 2025-266.70
Kamper
7
Minutter
570
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
73
Flagg: ØsterrikeVM-kvalifisering EuropaLandslag · Østerrike · 20247.00
Kamper
1
Minutter
45
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
94
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGenk
    570 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueGenk
2,53

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueGenk
1,58

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGenk
73 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueGenk
6,70

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Genk · Goalkeeper · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
183
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
16
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
94 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper · nr. 12

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Redninger
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLask Linz
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLask Linz
6,87

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Pasninger
179
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
16
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationØsterrike
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLask Linz
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueLask Linz
–
UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Lask Linz → Genkons 9. juli 2025Permanent overgang
  2. →Lask Linz → Genktir 8. juli 2025Permanent overgang
  3. →Lask Linz → Genkman 7. juli 2025Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

33 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb19. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26905.2
Klubb12. mars · Genk–SC FreiburgEuropa League · 2025-26907.7
Klubb26. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-261205.2
Klubb19. februar · Genk–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.9
Klubb29. januar · Genk–Malmo FFEuropa League · 2025-26906.9
Klubb22. januar · Genk–UtrechtEuropa League · 2025-26908.3
Klubb11. desember · Genk–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26––
Klubb27. november · Genk–FC Basel 1893Europa League · 2025-26––
Klubb6. november · Genk–SC BragaEuropa League · 2025-26––
Landslag9. september · Østerrike–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag6. september · Østerrike–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. juni · Østerrike–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024457.0
Landslag7. juni · Østerrike–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag23. mars · Østerrike–SerbiaNations League · 2024-25––
Landslag20. mars · Østerrike–SerbiaNations League · 2024-25––
Klubb19. desember · Lask Linz–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25––
Klubb12. desember · Lask Linz–FiorentinaConference League · 2024-25––
Landslag4. juni · Østerrike–SerbiaPrivatlandskamper · 2024––
Landslag26. mars · Østerrike–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024––
Landslag23. mars · Østerrike–SlovakiaPrivatlandskamper · 2024––
Klubb14. desember · Lask Linz–ToulouseEuropa League · 2023-24907.0
Klubb30. november · Lask Linz–LiverpoolEuropa League · 2023-24906.7
Landslag21. november · Østerrike–TysklandPrivatlandskamper · 2023––
Landslag16. november · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. november · Lask Linz–Union St. GilloiseEuropa League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · Lask Linz–Union St. GilloiseEuropa League · 2023-24907.3
Klubb5. oktober · Lask Linz–ToulouseEuropa League · 2023-24906.7
Klubb21. september · Lask Linz–LiverpoolEuropa League · 2023-24906.7
Klubb17. mars · Lask Linz–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
Klubb10. mars · Lask Linz–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
Klubb5. november · Lask Linz–AntwerpEuropa League · 2020-21––
Klubb29. oktober · Lask Linz–LudogoretsEuropa League · 2020-21––
Klubb22. oktober · Lask Linz–TottenhamEuropa League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.