Portrett av Jens Patrik Wålemark
Spillerprofil · komplett datakort

Patrik Wålemark

Fullt navn: Jens Patrik Wålemark

MidtbaneTilgjengelig
Født14. oktober 2001 · 25 årNasjonalitetSverigeHøyde184 cmVekt75 kg
22Kamper
790Minutter
2Mål
1Målgivende
0,34Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,3
2,752,06
Pasningspresisjon
0100
85,2 %73 %
Taklinger / 90
01,7
01,37
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Sturm G6.6Lazio6.5KuPS6.5KuPS6.6Shakhta6.2Shakhta8.9Aarhus7.9Aarhus6.3Bayer L7.0Sunderl
  1. Shakhtar Donetsk6.6 vurdering
    12. mars 2026 · 29 min
  2. Shakhtar Donetsk6.2 vurdering
    19. mars 2026 · 13 min
  3. Aarhus8.9 vurdering
    21. juli 2026 · 66 min
  4. Aarhus7.9 vurdering
    29. juli 2026 · 87 min
  5. Bayer Leverkusen6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 60 min
  6. Sunderland7.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 82 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,490,000,61MINUTTER1732021-221852022-231312025-262952026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    173 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,49 målpoeng / 90
    185 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    131 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,61 målpoeng / 90
    295 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-225 kamper · 173 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 185 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,49/90
  • 2025-264 kamper · 131 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 295 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,61/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Lech Poznan logoChampions LeagueKlubb · Lech Poznan · 2026-278.33
Kamper
2
Minutter
153
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
81.57894736842105
Lech Poznan logoEuropa LeagueKlubb · Lech Poznan · 2026-276.75
Kamper
2
Minutter
142
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.88888888888889
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueLech Poznan
    153 min · 51,9 %Lite datagrunnlag
  • Europa LeagueLech Poznan
    142 min · 48,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueLech Poznan
1,18
Europa LeagueLech Poznan
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueLech Poznan
1,18
Europa LeagueLech Poznan
4,44

Pasningspresisjon

Champions LeagueLech Poznan
81,6 %
Europa LeagueLech Poznan
88,9 %

Taklinger / 90

Champions LeagueLech Poznan
–
Europa LeagueLech Poznan
0

Vunne dueller

Champions LeagueLech Poznan
–
Europa LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Kaptein
Nei
Vurdering
8,33

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
5
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,6 %
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
142
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
0
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    131 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
2,06

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
73 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
1,37

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
4
Fra start
1
Minutter
131
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
2
Dueller
16
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,49

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,97

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,46

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
32,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
185
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken · Feyenoord
    173 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken · Feyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken · Feyenoord
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken · Feyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken · Feyenoord
3,12

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken · Feyenoord
38,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BK Hacken · Midfielder
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
173
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Dueller
36
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Feyenoord → Lech Poznantir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →Feyenoord → Lech Poznantir 27. august 2024Lån
  3. →Heerenveen → Feyenoordman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →Feyenoord → Heerenveentor 31. august 2023Lån
  5. →BK Hacken → Feyenoordman 17. januar 2022Ikke oppgitt
  6. →Qviding FIF → BK Hackenlør 11. januar 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

20 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Lech Poznan–SunderlandEuropa League · 2026-27827.0
15. oktober · Lech Poznan–Bayer LeverkusenEuropa League · 2026-27606.3
29. juli · Lech Poznan–AarhusChampions League · 2026-27877.9
21. juli · Lech Poznan–AarhusChampions League · 2026-27668.92
19. mars · Lech Poznan–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26136.2
12. mars · Lech Poznan–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26296.6
26. februar · Lech Poznan–KuPSConference League · 2025-26616.5
19. februar · Lech Poznan–KuPSConference League · 2025-26286.5
3. november · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23176.6
27. oktober · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23306.2
13. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23196.9
6. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23246.3
15. september · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23266.91
8. september · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23696.7
25. mai · Feyenoord–AS RomaConference League · 2021-2286.5
5. mai · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22––
28. april · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22––
14. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22356.2
7. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
17. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22286.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.