Portrett av Sverrir Ingi Ingason
Spillerprofil · komplett datakort

Sverrir Ingi Ingason

ForsvarTilgjengelig
Født5. august 1993 · 33 årNasjonalitetIslandHøyde188 cmVekt84 kg
71Kamper
6 221Minutter
1Mål
0Målgivende
0,01Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,1
1,741,47
Brudd / 90
01
0,580,64
Blokkeringer / 90
01
0,680,28
Vunne dueller
0100
60,4 %55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7BSC You6.9Feyenoo6.9Sturm G7.3Plzen6.6Ferencv7.3AS Roma6.7Plzen8.0Plzen6.7Real Be6.3Real Be
  1. Ferencvarosi TC6.6 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  2. AS Roma7.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  3. Plzen6.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  4. Plzen8.0 vurdering
    26. feb. 2026 · 120 min
  5. Real Betis6.7 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  6. Real Betis6.3 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,060,000,000,000,000,000,00MINUTTER1 4732016-177202020-215702021-221802022-233902023-241 9582024-259302025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 958 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1717 kamper · 1 473 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-218 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2524 kamper · 1 958 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Panathinaikos logoEuropa LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-266.94
Kamper
10
Minutter
930
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Panathinaikos logoChampions LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 10 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    930 min · –
  • UEFA Champions LeaguePanathinaikos
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
1,74
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,58
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,68
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
60,4 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePanathinaikos
86 %
UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Defender · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
574
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
18
Blokkeringer
7
Brudd
6
Dueller
96
Vunne dueller
58
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panathinaikos · Defender · nr. 15

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 24 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
    979 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    979 min · 50 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
1,47
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
1,47
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
0,64
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,64
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
0,28
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,28
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
55,6 %
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
55,6 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
61 %
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
61 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
979
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
733
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
16
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
90
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
979
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
733
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
16
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
90
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
0,92

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
0,23

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
0,69

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
56,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
56 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Pasninger
201
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    570 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,79

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,47

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,79

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
59,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
48 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
350
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
5
Blokkeringer
5
Brudd
3
Dueller
47
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePAOK
    360 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePAOK
    360 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
3,25
UEFA Europa LeaguePAOK
1,75

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
1,5
UEFA Europa LeaguePAOK
1

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
0,25
UEFA Europa LeaguePAOK
1

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePAOK
80 %
UEFA Europa LeaguePAOK
65,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
54 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
128
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
259
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
7
Blokkeringer
4
Brudd
4
Dueller
35
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePAOK
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeaguePAOK
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PAOK · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PAOK · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 17 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGranada CF
    1 473 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaGranada CF
1,83

Brudd / 90

La LigaGranada CF
1,96

Blokkeringer / 90

La LigaGranada CF
0,67

Vunne dueller

La LigaGranada CF
67 %

Pasningspresisjon

La LigaGranada CF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Granada CF · Defender

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 473
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
570
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
30
Blokkeringer
11
Brudd
32
Dueller
115
Vunne dueller
77
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
19
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →FC Midtjylland → Panathinaikosman 15. juli 2024€ 4M
  2. →PAOK → FC Midtjyllandfre 7. juli 2023€ 3.6M
  3. →FC Rostov → PAOKtor 31. januar 2019€ 4M
  4. →Granada CF → FC Rostovfre 30. juni 2017€ 2M
  5. →Lokeren → Granada CFtor 19. januar 2017€ 1.8M
  6. →Viking → Lokerenman 2. februar 2015Ikke oppgitt
  7. →Breidablik → Vikingons 1. januar 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

61 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. mars · Panathinaikos–Real BetisEuropa League · 2025-26906.3
12. mars · Panathinaikos–Real BetisEuropa League · 2025-26906.7
26. februar · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-261208.0
19. februar · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26906.7
29. januar · Panathinaikos–AS RomaEuropa League · 2025-26907.3
22. januar · Panathinaikos–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26906.6
11. desember · Panathinaikos–PlzenEuropa League · 2025-26907.3
27. november · Panathinaikos–Sturm GrazEuropa League · 2025-26906.9
6. november · Panathinaikos–Malmo FFEuropa League · 2025-26––
23. oktober · Panathinaikos–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.9
2. oktober · Panathinaikos–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26––
25. september · Panathinaikos–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26906.7
30. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26––
22. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26––
13. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25906.7
6. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25906.6
20. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25907.3
13. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25907.0
19. desember · Panathinaikos–Dinamo MinskConference League · 2024-25907.2
12. desember · Panathinaikos–The New SaintsConference League · 2024-25907.5
28. november · Panathinaikos–HJK HelsinkiConference League · 2024-25907.9
7. november · Panathinaikos–Djurgardens IFConference League · 2024-25906.9
24. oktober · Panathinaikos–ChelseaConference League · 2024-25––
3. oktober · Panathinaikos–Borac Banja LukaConference League · 2024-25906.9
29. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25796.9
22. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25906.7
31. august · FC Midtjylland–Legia WarszawaConference League · 2023-24906.7
17. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24––
10. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24907.2
3. august · FC Midtjylland–Progres NiederkornConference League · 2023-241206.9
14. april · PAOK–MarseilleConference League · 2021-22907.3
7. april · PAOK–MarseilleConference League · 2021-22906.9
17. mars · PAOK–GentConference League · 2021-22907.2
10. mars · PAOK–GentConference League · 2021-22906.7
24. februar · PAOK–FC MidtjyllandConference League · 2021-221206.9
17. februar · PAOK–FC MidtjyllandConference League · 2021-22906.6
10. desember · PAOK–Granada CFEuropa League · 2020-21907.2
3. desember · PAOK–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21––
26. november · PAOK–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21906.5
5. november · PAOK–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21––
29. oktober · PAOK–Granada CFEuropa League · 2020-21907.7
22. oktober · PAOK–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21907.5
30. september · PAOK–FC KrasnodarChampions League · 2020-21906.9
22. september · PAOK–FC KrasnodarChampions League · 2020-21906.9
15. september · PAOK–BenficaChampions League · 2020-21907.9
19. mai · Granada CF–EspanyolLa Liga · 2016-17906.7
13. mai · Granada CF–OsasunaLa Liga · 2016-17906.9
6. mai · Granada CF–Real MadridLa Liga · 2016-17906.5
29. april · Granada CF–Real SociedadLa Liga · 2016-17907.3
25. april · Granada CF–MalagaLa Liga · 2016-17906.7
16. april · Granada CF–Celta VigoLa Liga · 2016-17906.5
9. april · Granada CF–ValenciaLa Liga · 2016-17336.4
19. mars · Granada CF–Sporting GijonLa Liga · 2016-17906.91
11. mars · Granada CF–Atletico MadridLa Liga · 2016-17907.6
4. mars · Granada CF–LeganesLa Liga · 2016-17907.3
1. mars · Granada CF–AlavesLa Liga · 2016-17907.0
26. februar · Granada CF–Athletic ClubLa Liga · 2016-17906.3
17. februar · Granada CF–Real BetisLa Liga · 2016-17906.8
13. februar · Granada CF–EibarLa Liga · 2016-17906.1
6. februar · Granada CF–Las PalmasLa Liga · 2016-17907.2
28. januar · Granada CF–VillarrealLa Liga · 2016-17907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sverrir Ingi Ingason: statistikk, kamper og karriere | Coro